Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vasara – vaikų svajonėms!

Tulpiakiemio vaikų dienos centro informacija

Tulpiakiemio vaikų dienos centrą lankantys vaikai praėjusią vasarą atsimins ilgai. Jie dar niekada neturėjo tokios įspūdingos vasaros, kuomet lyg iš dangaus lijo svajonėmis ir galimybėmis.

Viskas prasidėjo nuo balandžio mėnesio, kuomet, gavus LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšas 2016 metų projektui, buvo įkurtas Tulpiakiemio vaikų dienos centras.

Nuo pat pirmos dienos Centrą lankė visas būrys vaikų, kurie čia ruošė mokykloje užduotus namų darbus, žaidė, valgė, mokėsi įvairių dalykų.

Atėjus vasarai, Centro darbuotojai pasišovė rasti rėmėjų ir įgyvendinti po vieną vaikų pasirinktą svajonę – ne materialą, buvo klausta, ką vaikai norėtų vasarą nuveikti.

Iš pradžių vaikai nedrąsiai tylėjo, tik po kelių dienų prabilo apie svajones. O kai jos pasipylė, jau nedrąsiai šypsojosi darbuotojos – vaikai norėjo prie jūros, į vandens pramogų parką, važinėti traukiniu, o du berniukai – netgi paskraidyti lėktuvu!

Iš pradžių buvo nedrąsu – juk pažadėti vaikams ir neištesėti – būtų labai neatsakinga. Imtasi visų įmanomų sklaidos priemonių – rėmėjų ieškota Facebook socialinio tinklo platybėse, internetinėje svetainėje www.pagalbadarbais.lt, privačiais kanalais.

Ir ką gi – šiandien visi džiaugiasi – visų vaikų svajonės buvo įgyvendintos! Ir netgi su kaupu!

Pavyzdžiui, vienas berniukas pasiprašė prie jūros, o trimis reisais prie jūros nuvažiavo visi! Vyresnių vaikų kompanija netgi dvi dienas pramogavo pajūryje, o patys vyriausieji, kelionę pradėję Palangoje, saulę nuleido Ventės rage!

Viena mergaitė savaitę leido Žaliųjų turistų stovykloje ir keliavo upėmis. Trijų vaikų svajonė papramogauti prie upės baigėsi 17 vaikų kelione į Vilkiją Kauno rajone, kur, pasirodo, yra Lobių sala! Diena pasitaikė karšta, tad vaikai ne tik pramogavo, bet ir maudėsi didžiausioje Lietuvos upėje Nemune.

Berniukui, panorusiam pasivažinėti traukiniu, AB „Lietuvos geležinkeliai“ dovanojo tokią galimybę – ne tik dviaukščiu traukiniu nuvažiuoti iš Kauno į Vilnių, bet ir Geležinkelių muziejų aplankyti.

Be abejo, buvo įgyvendinta ir vaikų svajonė apsilankyti Vichy vandens pramogų parke, Anykščių Lajų take ir Lokės pėdoje.

Na, o labiausiai pribloškė tai, kad svajonė paskraidyti taip pat buvo įgyvendinta! Mums atrodęs utopinis noras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Lakūnų mokymų bazei pasirodė lengviausiai išpildomas.

Taigi, po šios vasaros Tulpiakiemio vaikai žinos – svajonės pildosi! Mūsų, darbuotojų pareiga jiems priminti, kad šios svajonės išsipildė didžiulio būrio žmonių, kurie juos vežė, globojo, pirko bilietus, lydėjo, organizavo, rinko lėšas, dėka. Ir kažkada, užaugę, jie taip pat galės pildyti kitų žmonių svajones.

 

Nuotraukose – laimingos vaikų svajonių akimirkos

Tulpiakiemio vaikų dienos centro veikla finansuojama LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vaikų dienos centrų programos lėšomis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]