Informacinis renginys „Dėmesys smurtui artimoje aplinkoje“    Jauniūnų pašto kolektyvo sveikinimas    Savaitės gaisrai - piktybiškai deginama žolė    Paramai praėjusiais metais Širvintų r. gyventojai skyrė apie 69 tūkst. eurų    Aktuali informacija gyventojams   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Bandoma susidoroti su žiniasklaida

atsisiųsti     ”Krašto naujienos” solidarizuojasi su Mažeikių rajono laikraščio darbuotojais ir skelbia jų viešą kreipimąsi:

           Jau ne kartą Mažeikių rajono savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų bei įmonių vadovai bandė susidoroti su rajono laikraščio „Būdas žemaičių“ bei portalo www.budas.lt redakcijos, ginančios tiesą, teisingumą ir paprastų žmonių interesus, darbuotojais.
Prieš kurį laiką šios žiniasklaidos priemonės žurnalistės nepagrįstai išvaromos iš viešo Savivaldybės Etikos komisijos posėdžio, kuriame turėjo būti svarstomas viešo asmens – Savivaldybės tarybos narės, kandidatės į Seimo narius elgesys.
Vykstant į Seimą antrojo turo rinkiminei agitacijai, redakcijai nesutikus publikuoti šmeižiančio vieną iš kandidatų straipsnio, Mažeikių rajono savivaldybei priklausančio Autobusų parko vadovas, atstovaujantis kito kandidato partijai, grasina jam nepavaldaus laikraščio redaktorei atleidimu iš darbo. Negana to, už tai, kad ši norėjo paviešinti rinkimų dieną apylinkės, kurioje komisijos pirmininke buvo paskirta jo darbuotoja, rinkimų eigą, išvadinama susireikšminusia provincijos žurnaliste, o apylinkės komisijos pirmininkė – Autobusų parko darbuotoja – bando išvaryti iš rinkimų apylinkės ir neleidžia vaizdo priemonėmis fiksuoti balsadėžės uždarymo, nepanaudotų biuletenių naikinimo procedūrų. Informavus Savivaldybės rinkimų apygardą, pirmininkas ir viena komisijos narių (Savivaldybės darbuotoja) iškoneveikia žurnalistes ir tikina, jog žiniasklaida neturinti teisės iš viso viešinti apie rinkimus (didesnio absurdo girdėti neteko).
Mažeikių centre nugriuvus ant šaligatvio apleisto pastato, priklausančio Savivaldybės tarybos nariui, stogui ir „Būdui žemaičių“ paprašius Savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo komentaro, o laiku negavus ir paminėjus apie tai straipsnyje, kitą dieną Savivaldybės tarybos posėdyje viešai užsipuolama rašiusi straipsnį korespondentė ne tik minėto vedėjo, bet ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pirmojo pavaduotojo.
Redakcijai gavus skundą apie ne pirmą kartą rajono bei šalies žiniasklaidoje neigiamai pagarsėjusią M. Račkausko gimnaziją, kuri yra išskirtinai nei kitos rajono ugdymo įstaigos po Savivaldybės „sparneliu“, ir paprašius direktorės komentaro, žurnalistei daromas emocinis spaudimas ir bandoma ją paveikti per kitus asmenis.
P. S. Nenustebčiau, jei greitu laiku būtų panaudotas fizinis susidorojimas su manimi, kaip žiniasklaidos priemonių vadove, ar mano šeima. SOS!

Birutė Šneideraitienė
VšĮ „Mažeikių laikraštis“ direktorė,
Mažeikių r. laikraščio „Būdas žemaičių“ vyr. redaktorė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. ?? sako:

  Tai kokia gi ziniasklaida cia taip puolama? Ar 2 frontais mere niekinanti ir visaip besityciojanti?

 2. tai jau sako:

  mere ir del mazeikiu kalta??????ar kas cia noreta pasakyt?

 3. sn sako:

  Matydami gerus meres darbus mes negalime leisti, kad ji butu purvais drabstoma.

 4. super sako:

  O kur cia teisybe? Viena skandaliste kitos skandalistes aimanojimus perpostino. Galvoti pradziai reikia, tik po to kazka daryti.

 5. Birutei sako:

  O prie ko čia kažkieno dantys ir šitas straipsnis. Ką teisybė akis bado?

 6. birute sako:

  dantis geriau susitvarkytum vietoj rasliavu

 7. Anonimas sako:

  na va zinosime, kad ir mazeikiai vargsta su tokia rasytoja, kuri kimba prie bet ko, paskui garsiai rekia, kad ja musa. Kaip sakoma, medus burnoje, o kardas pilve.

 8. nu matot sako:

  kaip mazeikiuose blogai…o cia viskas liuks, zurnalistes ka nori ta daro…nabagai tie mazeikiskiai, tegul atvaziuoja i sirvintas ir pasimoko…

 9. VV sako:

  Pabandykite, ponai ir ponios, kai Jus apšmeižia „Širvintų kraštas“, pateikti jame savo nuomonę ir pamatysite valdžios leidinio „demokratiją“. Aš pabandžiau, todėl siūlau ir Jums.

 10. super sako:

  Apie ŠK tai visai geriau nekalbėti. Mane dar prieš metus užblokavo, objektyvus žurnalistai ir gerų merės darbų skelbėjai.
  KN visa galva aukščiau ir garbingiau elgiasi. Leidžia pasisakyti. Įžeidinėja atgal, bet neblokuoja.

 11. taigi sako:

  Jau kaip sita rasytoja mane apsmeize, tai bjauriau buti negali. Negi as zeminsiuos ir eisiu i teisma??????????????? Nesulauks sito malonumo is manes sita smeizeja. Slykstu.

 12. na sako:

  Tokios o?bjektyvios kaip šk? Kur yra daug kas nutylima arba meluojama? Ir jai sitas laikrastis smeistu ar nemanote kad is kart butu pranesta teisesaugai? Kaip mere juokino svietai kai moteriske paviesino kaip poniute elgesi per rinkimus?

 13. Sirvintos pagal KN sako:

  NT su KN iki objektyvios ziniasklaidos kaip peskom iki Paryziaus. net pykina, kaip aprasinejamis NT asmeniniai priesai, o tie , kurie nepritaria jos smulkioms zulikystem maisomi su purvu, neturint jokiu faktu… Mokant kitus padorumo, visda reik pradeti nuo saves ir jei nebusi pikt ant kitu ir kiti tave myles. Taip, kad palinkesim KN-ui objektyvios zurnalistikos bent jau per adventa :)

 14. Duper sako:

  Naujas aniols-pinskuvienė

 15. super sako:

  Galite pabuciuoti tai DP i uzpakali. Mane ji nei sildo, nei saldo. O jums su DP jau paranoja. Lovoje ir spintoje dar nevaidenasi?

 16. To super sako:

  Dp galvojate kad visur turi buti jusų viršus, bet deja jusų laikai jau p……c. Tiesą turi žinoti visi, nors dp ji ir nepatinka

 17. super sako:

  Pabudo etatine gyneja. Mahmudo kebabu uzvalge, pamaitino seimynele ir prie savo mylimiausio darbo – lojinetis komentaruose. Pasikraus visai dienai, ziuri ir koki straipsniuka sukurs.. Inspiration by power.

 18. o, komanda "fas" duota sako:

  pagal stilių matosi, kad rašynėja etatiniai puolėjai, tuo tik keldami reitingus laikraščiui. Šaunoooliai

 19. x sako:

  As tai pernesti negaliu to nuolatinio smeizimo ir pilamo purvo. Tiesiog nusibritkinu

 20. super sako:

  Tokia pati – ir direktore ir vyr. redaktore. Akiu draskytojos.

 21. laima sako:

  gal irgi kokia nors be diplomo pasiskelbusi zurnaaliste? Apsmeizia zmones, tai jie ir nepatenkinti. Kam reikia taip daryti?

 22. super sako:

  Zivile tai dar angelas, pasirodo. Ar dar ilgai?

 23. super sako:

  Kiti matai alkoholikai, viska pragere. Kiti gal socbustuose netupi, bename pletkininke?

 24. super sako:

  Neringa puolama, vaje.
  Tegul neraso durnysciu, tegul nesmeizia zmoniu, vaiku, ju tevu. Tegu i savo vaiku teva paziuri. Kuo apie sita alkoholika ne zodzio neparaso? Smeizike.

 25. širvintiškė sako:

  pritariu Monikai. Jau ir taip dažnai Neringa yra puolama komentatorių, bet valdžios elitas dar nesukurpė bylos, nes žino, kad rašoma teisybė, kuri neparanki valdžiai.

 26. Manau sako:

  Liūdna, bet tendencija visoj Lietuvoj daugmaž ta pati. Nori, labai nori valdžiukės žmogeliukai gyventi ramiai, skelbti tai kas jiems palanku, nuslėpti, tai kas negražiai gaunasi. Bijo kritikos ir kitos nuomonės. Tačiau pamiršta, kad tai labai trumparegiška, o gal nesuvokia, kad žiniasklaida ir yra tas kelrodis, parodantis kur link reikia eiti, jeigu iš ties nori tarnauti žmonėms…

 27. Monika sako:

  jei nebūtų parašyta Mažeikiai sakyčiau Neringa puolama.

Jūsų komentaras:


× vienas = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]