Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Linksmosios močiutės“ atšventė 10 metų jubiliejų

DSC00134x

         Šeštadienį, lapkričio 19 dieną,  Šiaulių kaime įvyko renginys, skirtas folklorinės grupės „Linksmosios močiutės“ 10 metų jubiliejui. Salėje susirinko ne tik Šiaulių kaimo, bet ir artimų kaimų gyventojai.

        Jubiliates pagerbti atvyko Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Rasa Tamošiūnienė, kuri savo ir Lietuvos Respublikos Seimo narės Ritos Tamašunienės vardu pasveikino jubiliejaus proga, įteikė visoms gėlių, po „medalį“. Stefanijai Tamošiūnienei ir Danutei Stungienei dovanojo po tautišką lėlę, kurias sukūrė Henrikas Gridziuška ir Janina Voleišo.

        Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro atstovai su direktore Ryte Bareckaite priešaky kolektyvo vadovei įteikė Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės padėkos raštą, Kultūros centro Tautinę juosta su užrašu „LINKSMOSIOMS MOČIUTĖMS 10 METŲ“, o kiekvienai „Močiutei“ po padėkos raštą ir  gėlių.

             Šventės svečiai: folklorinis ansamblis „Savingė“ iš Gelvonų,  Anciūnų filialo kaimo kapela ir Šiaulių kaimo naujai susikūrusi vokalinė grupė. DSC00074x

        „Linksmosios močiutės“ per 10  savo veiklos metų įgijo nemažos patirties kultūros srityje. Pastoviai dalyvavo Jauniūnų seniūnijos renginiuose, rajono, parapijos. Du kartus dalyvavo Respublikinėse dainų šventėse, taip pat įvairiuose tarptautinėse festivaliuoe: iš jų  žinomi slavų dainos festivaliai “Pokrovskije kolokola“, „Dainuok su mumis“. Su koncertine programa pasirodė Molėtų, Zarasų, Trakų, Vilniaus rajonuose, o taip pat dalyvavo  TV3  programoje „Stebuklų šalis“. Jos dainuoja dviem kalbom, todėl yra laukiamos įvairiuose renginiuose.

             Šventė išties buvo graži. „Močiutės“ gavo daug dovanų, gėlių, ypač daug pagyrimų. Gražias programas šiai progai  parengė ir pateikė svečiai ir šeimininkai, „Močiutės“ stengėsi pasirodyti kuo geriau, nors kai kurių amžius šiek tiek trukdo, bet svarbu, kad žmonės tai daro iš visos širdies. Vyriausiai kolektyvo dainininkei netrukus sukaks devyniasdešimt metų.

           Susirinkusieji tylos minute pagerbė nesenai anapilin  išejusią Kristiną Miselienę, kuri buvo labai aktyvi saviveiklininkė, ir kurios tikrai truks kolektyvui.

           Šventės pabaigoje grupės vadovė Stefanija Tamošiūnienė padėkojo visiems už gražią šventę, pridurdama, kad nesitikėjo tokios pagarbos.

Nuotraukos Janinos Voleišo


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Šiaulietis sako:

  Tik nereikia meluoti, kad pamiršo Šiaulių kaimo bendruomenė. O kas gi tortą su degančiomis žvakutėmis į sceną atnešė ir visi kartu Ilgiausių metų dainavo?

 2. :) sako:

  Sveikino visi, tik Šiaulių kaimo bendruomenė pamiršo :(

 3. Replika sako:

  Iš viso rajono sugužėjo svečiai ir saviveiklininkai, tik mes, vietiniai gyventojai, pasigedome visų mylimo ansamblio “Czerwone Maki”. Kodėl jis nebuvo pakviestas? Kas atsakys į šį klausima?

 4. širvintiškė sako:

  Sveikinu, jūs šaunuolė p. Stefanija, būkite visada gražiu pavyzdžiu, kaip reikia dirbti. Sėkmės jums.

 5. valio sako:

  valio močiutėms. Jūs šaunuolės

Jūsų komentaras:


× šeši = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]