Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teismas: M.Saidienė iš poliklinikos atleista neteisėtai

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka autorės *DSC_0043

       Šiandien darbo dienos pabaigoje Širvintų rajono apylinkės teismas paskelbė sprendimą byloje dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo, kai iš Širvintų Pirminės sveikatos priežiūros centro (poliklinikos) teisininkės pareigų buvo atleista Meilutė Saidienė.

         Teismas nusprendė, kad M. Saidienė iš pareigų atleista neteisėtai.

         Širvintų rajono apylinkės teismas, žodinio proceso tvarka išnagrinėjęs M.Saidienės ieškinį Širvintų PSPC dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo, Lietuvos Respublikos vardu nusprendė:

 • Ieškinį patenkinti iš dalies.
 • Pripažinti ieškovės Meilutės Saidienės atleidimą iš atsakovo Širvintų raj. Pirminės sveikatos priežiūros centro teisininkės pareigų nuo 2016 m. kovo 4 d. neteisėtu.
 • Panaikinti VšĮ Širvintų PSPC vyriausiojo gydytojo 2016 m. vasario 4 d. įsakymą Nr 8P, 2016 m. kovo 4 d. įsakymą Nr 9P dėl įsakymo Nr 8P dalinio pakeitimo ir 2016 m. kovo 4 d. įsakymą dėl Meilutės Saidienės atleidimo iš darbo. Laikyti, kad darbo sutartis su Meilute Saidiene nutraukta Teismo sprendimu nuo jo įsiteisėjimo dienos.
 • Priteisti ieškovei Meilutei Saidienei iš VšĮ Širvintų PSPC 2380,15 Eur (neatskaičius mokesčių) vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką nuo 2016 m. kovo 5 d. iki Teismo sprendimo priėmimo dienos, įskaitytinai šią dieną. Nuo Teismo sprendimo priėmimo dienos iki įsiteisėjimo dienos 13,14 Eur (neatskaičius mokesčių) už kiekvieną darbo dieną (penkių darbo dienų savaitė).
 • Priteisti ieškovei Meilutei Saidienei iš atsakovo VšĮ Širvintų PSPC 1380,75 Eur (neatskaičius mokesčių) išeitinę išmoką bei 950 Eur atstovavimo išlaidų.
 • Priteisti Valstybei iš atsakovo VšĮ Širvintų PSPC 113 Eur žyminį mokestį.
 • Atmesti ieškovės reikalavimą dėl 5 procentų dydžio metinį procesinių palūkanų priteisimo.
 • Teismo sprendimas gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos Vilniaus apygardos teismui per Širvintų rajono apylinkės teismą.

Meilutę Saidienę šioje darbo byloje gynė advokatė Gitana Gudaitė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. Monika sako:

  Ar čia save taip drąsinat, kad nereiks mokėti,bet pamiršot vieną niuansėlį:nemokant grąžiuoju išieško anstoliai,ojie gali ir turtą areštuoti.

 2. yes sako:

  jei butu gera teisininke teismas pasiimtu pas save?

 3. To nu ir fantazijos sako:

  O mes visai nefantazuojame. Vat kai sumokės ” krištolinė” su savo statytinėm už viską, tai gal ir proto nors kruopelytę kas nors įkrės, aišku jeigu yra kur krėsti.

 4. Nu ir fantazijos sako:

  Cia tik jums tokios kaip Saidiene gali smegenis plauti. Grazus zodziai ir daugiau nieko . Lietuvos istorijoje, kiek buvo tokiu bylu, kad susimoketu tas , kuris atleido, dar nebuvo nei vieno. net izymusis Palaitis ir tas dar nemokejo, o jau 4 metai nebe ministras. Relax, daugiau tusciu zodziu nieko nebus

 5. man sako:

  Tur būt neramu DP po Saidienės komentaro. Aš tikiu, kad su ja žaisti negalima, ką pasakė taip ir padarys. Patys prisižaidė su žmonių atleidimais, tai patys ir atsakys. Nebijokite drąsiai kovokite, nes matote, kad visi atleistieji skina tik pergales.22

 6. labai sako:

  to skirta: labai

  Manoji kulturinga ir nepasiputusi.

 7. skirta: labai sako:

  tas tiktų jūsiškei.

 8. labai sako:

  labai nemaloni, arogantiska ir pasiputusi asaba. Tokia nuskriausi.

 9. :DDD sako:

  Meilute nuskriaustoji :D DD oj tik nereikia….tik tokius ir nuskriausi…

 10. tai sako:

  gal reikia pasimokyti iš Šiaulių ir taikyti interpeliaciją “Perversmo košė Šiaulių valdžioje jau prarūgusi?”

  Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/revoliucijos-nebus-perversmo-kose-siauliu-valdzioje-jau-prarugusi-56-716015

 11. širvintiškė sako:

  sveikinu Jūs Meilute, visų atleistųjų pergalė, tai yra ir mano pergalė. Laikykimės visi kartu.
  Kalbėjo darbiečiai po rinkimų, kad ateis dirbti, o mes sukome galvas iš kur tie darbai atsiras. Tai dabar gal jau visi susodinti dirbti, nesvarbu, kad neturi išsilavinimo ir kompetencijos. Nesvarbu, kad žmonės gerai atliko jiems pavestas funkcijas, aukojo savaitgalius ir dirbo vakarais.Kaip matau įdarbinti darbiečiai labai nededa pastangų dirbdami, taip kad prašovėte mere su kadrais. Pyktis blogas dalykas, o dar tokiam jaunam žmogui, viskas sugrįžta, ar nebijote… dar galite atsiprašyti atleistųjų ir pasakyti, kad klydote. Gal dar būsime ir mes atleistieji naudingi savo kraštui.

 12. Meilutė sako:

  Ačiū visiems mane palaikiusius teisingoje kovoje. Vakar vakare sulaukiau daug telefoninių skmabučių, žinučių. Manau, PSPC direktorė L. Braškienė aklai vykdė merės nurodymus. Tai visiškai nesvarbu. Mano teisėta kova su direktore L. Braškiene dar nesibaigė. Kai įsiteisės teismo sprendimas kreipsiuos į teismą dėl L. Braškienės asmeninės atsakomybės, kad man priteista suma būtų išieškota būtent iš jos, kodėl įstaiga turi atsakyti už tokius neteisėtus veiksmus. Ir dar nepabaiga, dar inicijuosiu vieną bylą ir prašysiu moralinės žalos atlyginimo. Taip pat elgsimės ir su rajono vadovėmis, kurios priėmė sprendimus ir neteisėtai atleido darbuotojus. Asmeniškai atsakyti tikrai privalės, nes teismų praktika šiuo klausimu yra suformuota. Užtenka iš ne DP narių tyčiotis, žeminti juos, gadinti sveikatą, nes žmonės nekalti. Manau po truputi atskira Širvintų respublika išnyks iš Lietuvos žemėlapio ir baigsis baimė, nerimas.
  Pagarbiai, M. Saidienė

 13. nu jo sako:

  vadovaujančios asabos taško mūsų pinigus pagal savo užgaidas ir negauna tinkamo atkirčio reikia eiti į gatves piketuoti, streikuoti prieš tokį jų elgesį, nes tas paburnojimas tai kaip vanduo nuo žąsies, juokiasi ir tyčiojasi toliau be sąžinės graužimo, nes tokio jausmo kaip sąžinė ir atsakomybė- Dievulis joms nedavė, todėl jų laukia sunki ateitis – kaip atpildas už žmonių kančias.

 14. advokatė sako:

  Žiūriu, visų ta pati advokatė ir sumos nebaisios. Įsidėmėsiu jos pavardę. Verta tokią samdyti.

 15. VALIOOOOO sako:

  pagarba teisėjams už sąžiningą darbą. Meilute, sveikinimai jums. Gera žinoti, kad teisybė Lietuvoje,o ypač Širvintose, yra

 16. X sako:

  Pergalė po pergalės, taip ir turėjo būti. Kada klapčiukai supras, kad garbinamosios elgiasi neteisėtai. Keršto troškimas nugalėjo sveiką protą. Laukiu nesulaukiu kada bus suskaičiuotos visos sumos, kurias teks sumokėti iš mūsų visų pinigų, atleistiesiems. Norisi paklaust, kodėl valdžia taško mūsų pinigus ir elgiasi taip neatsakingai? Gal pamiršo jog jie mums tarnauja, mes jų darbdaviai? Gailiuosi tos minutės kai dėjau biuletenyje kryžiuką ties Ž.P. pavarde, kalbėjo žmonės, nujautė tokią įvykių seka, netikėjau.
  Mere, būkit rami, sekančiuose rinkimuose nei mano, nei mano artimųjų balsų negausite. Tikiuosi ir kiti atsikvošės.

  P.S. Sveikinu su pergale gerb. M.Saidiene

 17. man sako:

  Su pergale Meilute.Jūs buvote teisi sakydama visi atleidimai neteisėti, bus pergalė teismuose. Esate stipri teisininkė. Visų vardu dėkojame Jums. Gėda, labai gėda už tokias vadovaujančias vadoves, už visišką įstatymų neišmanymą, žmonių žeminimą, tiesiog tyčiojimąsi. Visada yra atpildo valandos už gerą geru, už blogą blogu. Stiprybės ir dar kartą stiprybės.

 18. Laima sako:

  Sveikinu Meilute. Taip ir turejo buti

 19. ALIO sako:

  OPOZICIJA ieškokit advokatą, jau laikas Pinskuvienę, Baltušytę ir kitus prisidėjusius prie darbuotojų atleidimo akcijas – Į teisiamųjų suolą.

 20. gaila??? sako:

  Braškienė pati irgi nesugalvojo tokių dalykų- buvo nurodymas. Kaip ir visur. Be to Braškiukui darbo reikėjo, tai ir žaidė pagal tokias taisykles

 21. Ona sako:

  O ne, tik normaliam žmogui būna toks negerumo jausmas. O jeigu žmonės neturi gėdos, empatijos jausmų, viskas ir lieka tik dzin. Šį kartą ne merės tiesioginė veikla, o jos patikėtinės Braškienės reorganizacijos.
  Irgi nevykusios,irgi Darbo kodekso skaityti nemoka.
  Su pergale, Meile,

 22. :) sako:

  man jau gaila krištolinių- turėtų būti be galo negera po tokių reorganizacijų ir jų pasekmių.

Jūsų komentaras:


− šeši = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]