Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Iniciatyva „SOS! Dingsta vaikai“ ragina atmerkti akis

15202553_233087123792604_8805738537139752729_n

         Nesiliaujantis mokinių bei paauglių dingstamumas mūsų šalyje ragina Iniciatyvos „SOS! Dingsta vaikai“ komandą dar kartą paraginti atkreipti dėmesį į mūsų šalyje epidemija tampantį paauglių dingstamumą.

      Šiomis dienomis spauda mirgą nuo pranešimų apie tai, kad dingo paauglės. Viena jų Sandra Snapkutė, kuri gruodžio 5 d., apie 17.30 val., išėjo iš namų J. Janonio g. Gargžduose ir iki šiol negrįžo. Kita 18-metė Karina Tafeiko, kuri išvyko iš Švenčionių pas gimines į Vilnių, bet jų taip ir nepasiekė. Klaipėdoje dingo šešiolikmetė  Kristina Faller.

        Primygtinai raginame visas institucijas, pradedant savivaldybių merais, švietimų skyrių vadovais, vidaus reikalų sistemos atstovus, negalvoti, kad problema niekada neateis į mano kiemą ir nustoti dirbti bei gyventi su nuostata neva ne mano vaikas – ne mano namai.
„Kiekvienas šalies vaikas yra svarbus! Jis gali kurti valstybę, kurioje mes kiekvienas gyvename. Todėl privalome dėti visas pastangas, kad ši epidemija būtų pažabota ir sustabdyta.“ – teigia Nebūk naivus kelyje  sąjungos prezidentas Mindaugas Jonušas.

        Tik sujungus jėgas galime sukurti saugesnį rytojų visai visuomenei. Privalome dėti visas įmanomas pastangas, kad dingę paaugliai kuo skubiau būtų rasti ir jiems būtų suteikta visa reikalinga pagalba o likusieji: vaikai ir paaugliai, jaunimas ir mes – suaugusieji – privalo būti informuoti apie tai, kad prekyba žmonėmis ir dingstamumas daug arčiau nei mes manome. Galiausiai, kiekvienas turi teisę būti informuotas ir prireikus taikyti žinias.

Nebūk naivus kelyje


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi + = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]