Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Merė nevykdo teismo sprendimo ir teisinasi facebooke

         * NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *page

        Po Lietuvos ryto televizijos reportažo apie tai, kad Širvintų rajono atleisti savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojai negali grįžti į darbą, nes merė Živilė Pinskuvienė nevykdo teismo sprendimo, merė savo facebook paskyroje puolė teisintis: “Ko blaškosi Lietuvos ryto žurnalistai keisdami antraštes? Gal nėra tikri? Jie juk puikiai supranta, kad Živilė Pinskuvienė jokio jų minimo teismo sprendimo neįpareigota vykdyti. O pasirinkta reportažo pašnekovė net nėra Savivaldybės administracijos darbuotoja. Kam reikalingas tas šmeižtas?”

        Anot jos, žurnalistai nežino, ko nori, kalbina ne savivaldybės administracijos darbuotoją. Bet merė juk matė, kad pirma kalbėjo administracijos darbuotoja, o vėliau kita pašnekovė, bet matė ir užrašą ekrane “Skundžiasi ir savivaldybei pavaldžių įstaigų darbuotojai”. Tad  kaltinti žurnalistus melagystėmis ar manipuliavimu – mažų mažiausiai negarbinga.

       Kaip ir  negarbinga rajono vadovei teigti, kad ji neprivalanti vykdyti teismo sprendimo. Nevykdydama Teismo sprendimo merė ne tik kad žemina ir rodo nepagarbą Teismui. Kadangi Teismas yra pavaldus Prezidentei, o Prezidentė yra šalies vadovė, tai tokiu būdu rodoma nepagarba savo Valstybei. Ar toks elgesys suderinamas su rajono vadovo pareigomis? To galbūt reikėtų paklausti pačios Prezidentės.

       Reportažą galite pažiūrėti čia:

http://tv.lrytas.lt/?id=14805143741479264191&utm_source=lrIndex&utm_medium=lrIndexMid&utm_campaign=lrIndex

       Dar vieną straipsnį apie įvykius mūsų rajone rasite čia:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/patycios-is-darbuotoju-sirvintose-tesiasi-taip-nesielgiama-net-su-kaliniais.d?id=73018534

P.S.: Besirūpinantiems mano butu. Teismo sprendimu, jame galiu gyventi iki ateinančios vasaros. Tad Teismo sprendimo vykdymo nepažeidžiu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. ???? sako:

  Sugalvojo gi ………,… su vyrais susilyginti.

 2. Baik sako:

  Živile komentarus rašinėti, nesolidu. Tu gi merė.

 3. Pavyzdys sako:

  Neprasta mūsų merė, vai neprasta, ne iš kokių rajoniūkščių merų pavyzdį ima, o iš paties Matijošaičio. Taigi, teks savivaldybei naują Ferarį pirkti kitai kadencijai, nes Kauno meras tokia mašinike važinėja- skirtumas tik tas, kad anas už savus važinėja ir mašinikė sava. Graži merės svajonė, labai graži….

 4. Vaje sako:

  Kaip zinia, kristolas trapus. Ar tik nedus

 5. taip sako:

  kas nmoress smeizti suras visus feisbukus. Asd ju neturiu ir man neidomu. O smeizikams vis nmearti dirvonai …

 6. Kyla mintis, sako:

  Atrodo, kad mūsų merė elgiasi, kaip pagyvenusi moteriškė, kuri išmoko naudotis feisbuku. Argi ten turėtų būti visi atsakymai ir pamąstymai plačiajai visuomene. O jei mes nemokame naudotis garsiuoju feisbuku? Vaje vaje, iš kur žinosime, kad ji teisi?

 7. Nusibodo sako:

  Gedai, tavo nosis šūd i na

 8. Pirmyn, mere sako:

  Kuo greičiau bus einama pirmyn, tuo greičiau darbo turės Valstybės kontrolė, STT ir prokurorai, nes būna taip, kad ir už „gerus“darbus teisėsauga savo žodį taria. Laikai po truputį keičiasi…

 9. Nu va sako:

  Manyčiau, reikėtų atleisti adm. direktorę, kuri užvirė visą atleidimų košę (aišku, kad be merės žinios). Dabar aiškinkis čia visokiems žurnalistams, įrodinėk, kad tu niekuo dėtas, teisinkis facebook’e… Juk tai tiesiog smūgis krištolinei reputacijai.

 10. gedas sako:

  Mere pirmyn ,Sirvintos su jumis

 11. na sako:

  Ne vienetai meres nepalaiko o daug daugiau. Kiti tiesiog tyli nes bijo susidorojimo

 12. Pritariu sako:

  Skvernelio tai merė tikrai bijo, jis su ją nesicackins:)

 13. valstietis sako:

  as manau Saulius Skvernelis padarys tvarka musu mieste

 14. Manau sako:

  kad kiekvienas naujas vadovas nori turėti savo komandą. Merė taip pat. Bėda ta, kad rinko ne pagal kompetenciją, o pagal „savas“. Antra vertus, ir atleidimai galėjo vykti civilizuotai, nežeminant žmonių, nesityčiojant iš jų. Tiesiog visi pamatė, kaip merė nekenčia kitaip manančių, tyčiojasi iš jų. Jokie geri darbai mieste neatperka žmogiškumo supratimo.

 15. jooooo sako:

  reikia pradėti kurti išlaisvinimo iš tironijos kovos burius

 16. as.... sako:

  oi reorganizacija :) apie viena pagalvojau apie kita parasiau,:)

 17. as.... sako:

  Na lauksim dar vienos reformos, speju atleidimo lapelius gaus pries Kaledas :) puiki dovana bus žmonems :D

 18. Amsėkit sako:

  Dp dvarniaškos kiek norit, bet Teismų sprendimus reikia vykdyti, o kitų neatleido gal todėl, kad jie dp pakalikai arba pigiai parsidavė.

 19. širvintiškė sako:

  “geri darbai”, jums turbūt vaidenasi. O man jau net nesmagu, kai yra nepagarba ne tik iš valdžios pusės žmonėms, bet ir iš komentatorių jai prijaučiančių. Toks tokius traukia… Ko Jūs taip varginatės?

 20. sveikinu KN sako:

  Neringa, Jūs turite kažkokią slaptą gyslelę, nes mokate į savo tinklapį pritraukti ne tik bendraminčius, bet ir kitaip galvojančius. Sveikinu Jus.

 21. c sako:

  Bet tikrai. Kiek aplinkui pozityvo, kiek daroma, stengiasi moteris kad butu geriau ir graziau. Kiti kencia del nelaimiu. O cia amzinas amsejimas po kelis kartus per dierna ir kuo bjauriau. Suprantu, kad uz smeizima mokami dideli pinigai, bet reikia nors kiek savigarbos tureti. Bus trecias turas rinkimu, vel uz ja uzbalsuos. Po pirmo turo irgi kiek amsejimo buvo, kad neteiseta. O del tu teismu teismeliu reikia irgi suprasti, kad per prievarta mielas nebusi. Simtai zmoniu buvo atleisti ir nieko, tokio erzelio nekele. Jeigu geras darbuotojas, jis vieta ras. O tai ko visu kitu neatleido?

 22. Taip sako:

  Ko čia skaitinėji ir rašinėji, rašyk komentarus savo laikraštyje po gerais gražiais darbais,…Respublika juokiasi,…

 23. To visiems atsakymas sako:

  Tai ko vis kiauksi? Sedek budzikei ir dziaukis, dvarniaska.

 24. visiems sako:

  Tu, kurie puola dabartine valdzia – vienetai. Tie kurie mato gerus darbus – tukstanciai. Kurie ivertina naujus pokycius – daugybe. Tai ar reikia kreipti demesi i kiauksincius kelis dvarniaskas. Gal nebereikiakreipti demesio, nebeatsirasineti. O tie pakiaukses, pakiauses, ir sulis i buda. Ir pamatys budzikej sededami , kiek Sirvintose grazaus ir pozytyvaus vyksta

 25. Laima sako:

  Elgiasi kaip voljere uzdarytas sunelis – jei negaliu ikasti, tai nors aplosiu. Zema tokio lygio politikui taip elgtis.

 26. Taip sako:

  Puolimas geriausia gynyba, ..kai teisiškai nemoka apsiginti nors žurnalistams kanda

Jūsų komentaras:


penki × = trisdešimt

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]