Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Merė rašė rašė, bet neparašė…

merė nutylėjo

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

       Merė rado naują, jai mielą užsiėmimą. Ji pamėgo laiškų rašymą. Rašo juos visiems, kas tik jai paprieštarauja. Ir daro tai visiškai viešai – savo facebook paskyroje.

       Štai, po paskutinio šalies žiniasklaidos dėmesio merė itin supyko ant atleistųjų žmonių advokatės Gitanos Gudaitės.

         Merė rašo: „Aš kalbu faktais ir dokumentais. Pateikiu teismo sprendimo ištraukas. Kodėl advokatė G. Gudaitė, apgaudinėdama ne tik savo ginamuosius, bet ir žiniasklaidą, nutyli, kad Širvintų apylinkės teismas reorganizaciją pripažino įvykdytą teisėtai?“

      Taip, merė teisi, Teismas pripažino, kad reorganizacija įvykdyta teisėtai. Tačiau merė nutylėjo, kad ginčo dėl reorganizacijos teisėtumo teismuose nebuvo.

       Akylūs skaitytojai (atleistųjų artimieji) puolė komentaruose priekaištauti, jog merė pasakiusi Teismo išaiškinimo pradžią, nutylėjo tęsinį: „Deklaruodama sąžiningumą viešinkite dokumentą pilna apimtimi, jeigu juo remiatės, o ne konteksto iškarpa.“

        Tiesa, merė jiems atkirto, kad ji negalinti įkelti daugiau dokumento, neva jame yra žmonių duomenys, kurių nevalia viešinti (lyg ji nemokėtų tų pavardžių ir duomenų užtušuoti).

       Štai tuomet ji ir gavo atkirtį. Vieno iš atleistųjų artimas žmogus įkėlė dar vieną dokumento dalį, kurioje nėra žmonių duomenų, tačiau labai aiškiai išdėstoma Teismo pozicija.

         Taigi, Teismas savo spendime, kuris paskelbtas Lietuvos Respublikos vardu, rašo:

      „Atsižvelgiant į tai, kas aukščiau išdėstyta, darytina išvada, kad nutraukiant darbo sutartį su ieškovu buvo pažeista visa eilė DK normų, reglamentuojančių darbo sutarties nutraukimą darbdavio iniciatyva, nesant darbuotojo kaltės, šie pažeidimai yra grubūs, todėl darbo sutartis su ieškovu buvo nutraukta neteisėtai.

      Aplinkybė, kad atsakovo struktūros pertvarkymas yra teisėtas, realus ir nefiktyvus, nepašalina atsakovo kaip darbdavio pareigos užtikrinti įstatymų reikalavimų laikymąsi atleidžiant ieškovą…“

        Išvadas lai pasidaro kiekvienas sau.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. Vytas sako:

  Ar kas nors matėte merės ranka parašytą tekstą ar bent pora sakinių ir tikriausiai visi suprantate to priežastį.
  Taigi,merė tikrai niekur nerašo, nes turi būrį rašytojų, DP šalininkų, Savivaldybės darbuotoją ir Širvintų krašto laikraštį.

 2. vėl sako:

  merė sakydama, kad ima pavyzdį iš Šimašiaus apsimelavo:Šimašius teismo sprendimus vykdo,teismo grąžintas žmogus į darbą dirba.

 3. jjjjj sako:

  Is komentaru suprantu, kad naujieji darbuotojai dirbo labai produktyviai. Tik samdyti klapciukai bando sumenkinti ju kompetencija. To padaryti nepavyks. Faktai kalba patys uz save. Darbas atliktas labai gerai ir naujiems darbuotojams priekaistu rajono gyventojai neturi.

 4. Birutei ir kitiems, sako:

  apie pasėlių deklaravimo teisingumą turėtų spręsti tie, kurie išmano. Vandens apsaugos zonose subraižyti pasėliai yra labai didelis pažeidimas, nes čia negalima dirbti žemės, sėti, purkšti, tręšti. Ten gali būti deklaruojamos tik daugiametės žolės. Seniūnijų darbuotojai turėjo tai žinoti, o kas trečiam ūkininkui pripaišė. Reikia tik džiaugtis, kad kol kas nei vienas negavo sankcijos, tikrintojai dar neužkliuvo. Ir praeitais metais sunaudotų trąšų kiekiai nenurodyti, nors buhalteriniuose dokumentuose pirkimai yra. Kaip tik šiom dienom NMA tikrina. O kad išmokos šiais metais anksčiau pasiekė, tai tik NMA nuopelnas.

 5. Abejoju sako:

  Ar tikrai čia brangioji Merė tame Facebook,e rašo? Man tai toks įtarimas, kad čia dirba būrys gerai apmokamų patarėjų ir padėjėjų?

 6. > birute sako:

  oi, birutėle, negi mūsų šviesiausioji net Nacionalinei mokėjimų agentūrai gali nurodyti, kada mokėti ES išmokas? Iki jos “viešpatavimo” tai spręsdavo kitos institucijos. Beje, NMA turi kitokią nuomonę apie tą tamstos nuolat kartojamą “labai gerai uždeklaravo…”

 7. birute sako:

  Nauji darbuotojai labai gerai uzdeklaravo zemes ir paselius, todel zmones laiku gavo daug pinigu. Aciu, kad turime tokius naujus zemes ukio deklaruotojus. Anksciau pinigus ismokedavo tik pavasari. Labai gerai mere padare, kad kiti zmones deklaravo, todel pinigu ukininkai gavao daug.

 8. Stanislava sako:

  Slėpkitės po lapais dėl savo profesionalų. Nei reorganizacijos-optimizacijos profesionaliai nepadarė, vieni LEP ai ir barbės devyndarbės aplinkui, nei numatomų atleisti darbuotojų, atleisti, laikantis įstatymų, nesugebėjo. Taigi, jei aukščiausiose pareigybėse tik tokie profesionalai, tai žemesniuose dar gražiau. Daug rajono biudžetui kainuos šie profesionalai. Gerai būtų, kad jos pačios ir susimokėtų.

 9. Nuomonė sako:

  Aišku, reorganizuotis savivaldybei niekas teisės neatima, bet kitas dalykas, kaip ji vykdoma. Jei po reorganizacijos rajono valdymo išlaidos labai išaugo, tai ką ji davė rajonui? Nereikia žmonėms pūsti miglos į akis. Su žmonėmis taip nesielgiama. Pirma kiekvienas skyrius turėjo gauti konkrečias užduotis – tada žiūrėti, kas jas atlieka, o kas tik imituoja darbą Būtent tie profesionalūs„imitatoriai“ir liko, nes sugebėjo trilinki savo lojalumą valdžiai demonstruoti. O tų su kompetencijom, matyt,pristigo, jeigu likę keliems skyriams vadovauja.

 10. Birute sako:

  Teisingai Gedas sako.

 11. Gedui sako:

  Jau geriau tinginys nei įniciatyvus kvailys. Dėl tokių žmonių labai kenčia valstybė, o jai tai biūdžetinės įstaigos vadovas tai išvis tragedija, jų veikla negeneruoja nei pajamų nei darbo vietų tk išlaidas, vienų žodžių daug pššš

 12. skirta;gedui sako:

  nemanau, kad žinote kaip kas dirbo, svarbiausia pasisakyti, nors ir netiesą. Jūs nežinote visų atleistų žmonių veiklų, įdirbio, tad nereikia meluoti.

 13. gedas sako:

  viskas dzin svarbiausia ,kad buvo nuimti tinginiai kurie tik sedejo ir ora gadino.

 14. ? sako:

  O tai kodėl gi ta vadinama merė dar apie tai rašo, ji gi nieko nežino. Ji visur sako kad viską darė administracijos direktorė. Tai ką visos direktorės ir direktoriai ruoškites mokėti už visus neteisėtai atleistus iš savo kišenių.

 15. to smeiztas sako:

  ko jus pykstat? teisybe gal ir vienos ponios, bet tai kas straispnyje rasoma irgi yra ne visa tiesa…taip kad nereikia…visi megstam pagal save pasigrazint ;)

 16. šmeižtas sako:

  pas mus yra tik vienos ponios teisybė. O ką teismas rašo – tai melas. Matot, kad komanda jau duota.

 17. širvintiškė sako:

  taip nori suformuoti savo “teisingą” nuomonę, nors yra ir neteisi.Toks jau žmogus, niekada negalvojau, kad taip galima elgtis. Man tai prieštarauja mano moralinėms normoms.O jai gal ant visų…vienodai šviečia.

 18. kaip gi sako:

  nebuvo ginco? buvo pirmoje instancijoje…antroje nebuvo…jau nereikia taip grazinti iki begalybes situacijos i savo puse…Jus gi objektyvus zurnalistai, rasantys tiesa

Jūsų komentaras:


šeši + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]