Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

A.Sargelis nutraukė darbo sutartį, kurios nevykdė Širvintų savivaldybė

DSC_0007x1-300x200* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

         Nuo šiandien Algirdas Sargelis jau nebedirba Širvintų rajono savivaldybės administracijoje.

       Neteisėtai iš darbo atleistu Teismo pripažintas ir į darbą grąžintas Algirdas Sargelis, pasitaręs su advokate Gitana Gudaite, savo noru nutraukė darbo sutartį, nes darbdavys nevykdė įsipareigojimų pagal darbo sutartį.

        Darbo sutartis nutraukta, vadovaujantis Darbo kodekso 127 straipsnio 2 dalimi, kurioje rašoma:

         127 straipsnis. Darbo sutarties nutraukimas darbuotojo pareiškimu

      2. Darbuotojas turi teisę nutraukti neterminuotą, taip pat ir terminuotą darbo sutartį iki jos termino pabaigos, apie tai raštu įspėjęs darbdavį ne vėliau kaip prieš tris darbo dienas nuo prašymo padavimo dienos, jeigu reikalavimas nutraukti darbo sutartį pagrįstas darbuotojo liga ar neįgalumu, trukdančiu tinkamai atlikti darbą, arba kitomis svarbiomis priežastimis, nustatytomis kolektyvinėje sutartyje, arba jeigu darbdavys nevykdo įsipareigojimų pagal darbo sutartį, pažeidžia įstatymus ar kolektyvinę sutartį. Darbuotojas turi teisę nutraukti neterminuotą darbo sutartį, apie tai raštu įspėjęs darbdavį ne vėliau kaip prieš keturiolika darbo dienų, jeigu jis įgijo teisę į visą senatvės pensiją dirbdamas toje įmonėje, įstaigoje, organizacijoje. Darbo sutartis tokiais atvejais turi būti nutraukiama nuo darbuotojo prašyme nurodytos dienos.

         Smulkiau  A. Sargelis žadėjo papasakoti šiek tiek vėliau.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. To žvėrių pasauliui sako:

  Baisoka , galima lygint , bet nuo to nelengviau” ant dūšios”, nes dvidešimt pirmam amžiuje Europos viduryj taip elgias JAUNOS MOTERYS , deklaruojančios , kad turi Universitetinį išsilavinimą , darbo patirtį Vilniaus sav. ir net ministerijose (tiesa L. jau trumpai). Hienos ar šakalai priversti išgyvent laukinėj gamtoj , jie nemulkina mažesnių už save ir nelaižo liūtams užpakalio … Čia lyg ir protaujančios būtybės su tam tikra pasitikėjimo kvota iš visuomenės atėjo , tad pliusai būtų žvėrelių naudai…Kažkaip šiurpoka , kad tenka diskutuot tokiom temom ir dėl to , kad kur beužsuktum , kur bepapultum visi nori išgirst “Ar tikrai taip yra ? ar teisybė ? kas tai per asmenybės????. Kita vertus visi dabar jau žino kad ŠIRVINTOS labai įdomus kraštas , garsus netik Kernave…Nenusiminkim , blogiau jau būt negali(tikėsimės), o pliusus kiekvienas susidėkim savaip , gal kam L.gerai , aš sakau -tiesiog mokausi , KAIP NEREIKIA ELGTIS ir turiu” puikų” pavyzdį savo palikuonims kas nesveikai pavojinga naikinant autoritetą savo pačio rankom.

 2. Iš žvėrių pasaulio sako:

  Pasidomėkite, gerbiami kraštiečiai, žvėrių gyvenimo ypatumais, ypač hienų. Gamtoje slypi daug atsakymų ir paralelių su mūsų, žmonių, gyvenimu.

 3. ? sako:

  Dirbu toje savibledoje ir labai gerai žinau ir mačiau ką išdarinėjo prieš Jį blondinės ir dar kai kurios jų parankinės. Jis dar labai kantrus.

 4. lione sako:

  pats musa pats rekia

 5. Monika sako:

  manau ir vėl teismas.

 6. mmm sako:

  o tai kas toliau???

Jūsų komentaras:


× aštuoni = šešiasdešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]