Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Komentarai ir komentatoriai. Ar tikrai viskas anonimiška?

KOM

      Nežinau, kaip Jūs, gerbiami skaitytojai, bet aš dažnai perskaičiusi straipsnį skubu skaityti komentarų, mintyse vis pagalvoju: na, ir ką šiuo klausimu mano tauta? Malonu ir smagu skaityti pagrįstas nuomones, neakivaizdžiai sekti dialogus. Tačiau komentarų būna įvairių. Vieni jų suteikia ne tik informacijos, bet ir pasufleruoja straipsniui temą. Bet būna jų išties negražių ir šlykščių. Kalbu ne tik apie “Krašto naujienas”, bet ir apie respublikinius leidinius.

    Dažnas pilietis, sėdėdamas anoje ekrano pusėje, kompiuteryje perskaitęs vieną ar kitą straipsnį ima ir išsilieja – parašo viską, ką galvoja, ką girdėjo, kas ant dūšios… Tačiau naivu tikėtis, kad viskas taip ir liks paslėpta, anonimiška.

    Keletas Širvintų rajono komentatorių jau yra turėję nemalonumų su prokuratūra ir net teismais. Vienas žurnalistas viešai iškoneveikė kitą žurnalistą (kadangi jie privatūs asmenys – pavardžių viešai neskelbsiu). Teismas jam skyrė nuobaudą. Dauguma prisimename ir A.Astiko istoriją, kai apšmeižęs eilinį pilietį, buvo ne tik nubaustas bauda, bet ir neteko Tarybos nario mandato.

        Mūsų skaitytojai, tikiuosi atkreipė dėmesį į komentavimo taisykles:

       ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
Toliau surašytos visos kitos taisyklės, kurias rekomenduoju kiekvienam pasiskaityti.

       Kodėl šiandien apie visa tai rašau? Tiesiog šiomis dienomis „Krašto naujienose“ ir vėl padaugėjo aštresnių komentarų. Lendama į svetimų lovas, primenama praeitis, aptarinėjamos kūno formos…

        Žinoma, būtų lengviausias ir paprasčiausias variantas viešai rodyti IP kodus. Mūsų rajonas labai mažas. Tad pagal juos bet kas greitai atsektų komentatorius. O juk kai kurie jų tikrai to nenorėtų. Beje, IP kodus (tiksliau – jų vartotojus) gina ir saugo Asmens duomenų apsaugos įstatymas.

       Man išties labai brangus kiekvienas skaitytojas. Smagu, kad komentuojate ir diskutuojate. Tačiau noriu užbėgti įvykiams už akių ir priminti, kad komentuodami internete privalote laikytis taisyklių.

       Niekas nedraudžia reikšti savo nuomonę vienu ar kitu klausimu. Tačiau tyčiotis, grasinti nevalia niekam. Nes jei žmogus, iš kurio tyčiojamasi, kreipsis į teisėsaugą, o teismas patvirtins patyčių faktą, bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus išaiškintas komentatorius, o išaiškintas gali būti baudžiamas. Atkreipiu dėmesį, kad baudžiamas pats komentatorius, o ne leidinys.

     Tad labai kviečiu visus: rašykite, ką galvojate, kaip jums atrodo, tik neužmirškite, kad tai daryti reikia civilizuotai, nežeminant kitų, nekurstant nesantaikos, negrasinant.

      Jeigu pastebėjote komentarą, kuris jūsų nuomone, neatitinka taisyklių, būtinai parašykite adresu [email protected]

      Dėkoju už tai, kad skaitote, kad komentuojate, kad esate kartu. Man Jūsų palaikymas yra be galo svarbus.

Visada Jūsų ir dėl Jūsų – Neringa


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. rita sako:

  Ar tiesa kad sklinda gandai kad uz komunalinius mokescius mokesime silumos tinklams?

 2. To to yep sako:

  Nesupratau jūsų…. bet tebūnie jum to paties

 3. to Yep sako:

  Linkiu patirti jums ir jusu seimai Kn ataka ir smeizta, tada pasiurps ne tik oda

 4. beje sako:

  Ačiū, super, už palaikymą :0
  Kažkam labai nepatinka, kad šmeižiko darbelius į viešumą panoro iškelti ir pagal patikrintą metodą pradėjo komentuoti – užčiaupti bet kokiais budais.

 5. superiui sako:

  oho tai bent proto bokstas sirvintu padangeje atsirado. gerai jau tyliu ka ten pasakysi prues tokius….

 6. Yep sako:

  Čia dar nieko komentatoriai. Bet atsidarius delfi oda pašiurpsta…

 7. super sako:

  >Tam beje
  beje yra skaitytojas ir neturi tiek įrankių, kiek jų turi žinisklaidos priemonė, todėl prašymas Krašto naujienoms visiškai logiškas, o jus Tam beje – savo pasiūlymus viešai nedemonstruokite. Durni.

 8. Tam beja sako:

  Jums įdomu, Jūs ir domėkitės. O kai pasidomėsite ir Krašto naujienoms praneškite. Padėkosime visi skaitytojai kartu

 9. beje sako:

  Idomu, kodel Astikas iki siol eina vadovo pareigas valstybineje istaigoje? Apsmeize zmogu, buvo pripazintas kaltu, ismestas is Tarybos, o aname darbe paliktas. Kas cia per valstybe, kad leidzia vadovauti vadovams, kurie net rajono Taryboje yra nepageidaujami?
  Prasome Krasto naujienas pasidometi situo klausimu.

 10. !!! sako:

  Žodžio laisvė egzistuoja,
  Seimas troško pakišt koją.
  Užčiaupt burnas neišėjo,
  Prezidentė veto dėjo.

Jūsų komentaras:


septyni − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]