Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Parodoje „Studijos 2017“ bus kviečiama rinktis ugniagesio gelbėtojo profesiją

images

Vasario 2-4 d. „Litexpo“ parodų rūmuose vyks 15-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“. Abiturientai ir jaunimas, dar nepasirinkę savo gyvenimo kelio, čia galės susipažinti su įvairiomis profesijomis ir galimybėmis studijuoti. Parodoje veiks valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto stendai.

Be kitų specialybių, jauni žmonės bus kviečiami pasirinkti ugniagesio gelbėtojo, gaisrinės saugos specialisto ir Bendrojo pagalbos centro specialisto profesijas. Prie valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos stendo būsimuosius studentus konsultuos valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos dėstytojai ir kursantai.

Vasario 2 d., 14.25 val., 5.5 konferencijų salėje  pirmame aukšte, drąsiems, ryžtingiems ir ieškantiems adrenalino bus pristatoma gaisrinės saugos specialybė.

„Parodos metu mes ne tik skatinsime jaunus žmones rinktis ugniagesio gelbėtojo ir Bendrojo pagalbos centro operatoriaus profesijas, bet ir stengsimės populiarinti ugniagesio gelbėtojo bei valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbą, – sakė Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Valdas Krulikauskas. –  Parodoje bus ir mūsų mokyklos kursantai, kurie visiems, norintiems tapti ugniagesiais gelbėtojais, papasakos, ko jie mokosi mokykloje, kokios yra mokymosi sąlygos ir tvarka. Taip pat pademonstruosime, ką sugeba ugniagesiai.“

Prie „Litexpo“ parodų rūmų atvyks gaisrinis automobilis ir keltuvas. Iš lauko į parodą bus tiesioginė transliacija, kurios metu parodos dalyviai galės pamatyti, kokią gelbėjimo įrangą ir priemones turi ugniagesiai gelbėtojai ir kokius gelbėjimo darbus jie atlieka.

„Ugniagesių gelbėtojų mokykla laukia jaunų, sveikų, fiziškai tvirtų ir motyvuotų jaunuolių. Baigę šią mokyklą ar VGTU gaisrinės saugos specialybę jie turės galimybę padėti žmonėms, dirbti visuomenės gerbiamą darbą ir jaustis reikalingi.  Nuo 2009 metų Ugniagesių gelbėtojų mokykla pagal metų mokymosi programą jau yra parengusi 500 ugniagesių gelbėtojų,“ – teigė V. Krulikauskas.

Sonata Kukienė

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM

Visuomenės informavimo ir analizės skyrius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]