Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Atversk knygą – atverk duris

DSC_0078x* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir video autorės *

      Musninkų seniūnijos saviveiklininkai kultūros dienos temą pasirinko itin  literatūrišką. Ji pavadinta „Atversk knygą – atverk duris“.

     Širvintų kultūros centro Musninkų filialo scenoje papasakota visa literatūros teorija. Musninkų filialo vadovei Daliai Kiaulevičiūtei verčiant didelės knygos lapus svečiai prisiminė sakmes, pasakas, humoreskas, istorijas, romanus, dramas…

    Karolina Liutkutė deklaruojamomis eilėmis priminė poeziją. Janina Jankauskienė organizavo pasakų viktoriną, kurioje noriai dalyvavo ir komisijos narai, ir salėje esantys žiūrovai. Konkurso dalyviai apdovanoti auksinais medaliais.

   Savo balsais sielas virpino Musninkų žvaigždutės Domantas Rolis, Tadas Imbrasas ir Jolanta Gatelytė. Tadą ir Jolanta moko mokytoja A.Sakavickienė. Vileikiškių filialo folkloro ansamblis „Vingiorykštė“ (vad. A.Burakovienė) ir Musninkų liaudiškos muzikos ansamblis (vad. Z.Mikolajūnas) galėtų varžytis „Duokim garo“ varžytuvėse. Jiems dainuojant žiūrovų delnai kaito nuo katučių, o kojos pačios kilojosi. Violančele griežė Kęsmina Garbatavičiūtė, gitara – Kęstutis Garbatavičius.

     Musninkų seniūnijos dieną vedė Audronė Janušauskienė ir Kęstutis Garbatavičus. Švenės Autorės ir režisierės Dalia Kiaulevičiūtė ir Janina Jankauskienė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi × = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]