Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Būti ar nebūti Sporto kompleksui? I dalis

Sporto komplekso vizija. www.sirvintos.lt

Sporto komplekso vizija. www.sirvintos.lt

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

      Sukruto, sujudo širvintiškiai – visi su nekantrumu laukia naujojo Sporto komplekso. Niekas nesiginčija – sporto kompleksas mums reikalingas. Jaunimas jo laukia ypatingai, su viltimi, kad turės kur prasmingai leisti laisvalaikį, laukia jo ir vaikus auginantys širvintiškiai. Visi mes norime, kad mūsų vaikai augtų stiprūs ir sveiki. O sportas tam tinkamiausias.

       Burzgia automobiliai, sukiojasi kranai. Kol vyksta statybos, norisi pasmalsauti, koks gi bus tas Sporto kompleksas? Kiek ir kokių salių bus, koks baseinas, kokias dar paslaugas teiks… Būtent tokius klausimus ir pateikėme Širvintų rajono savivaldybės administracijai ir gavome atsakymus:

       Siunčiu Jums atsakymus į pateiktus klausimus.

   Matome, kad jau pradėti darbai sporto komplekso statybai. Norėtume, skaitytojus supažindinti su nauju projektu.

Teisės aktų nustatyta tvarka prašau pateikti informaciją į žemiau pateiktus klausimus:

 1. Kokio ploto bus visas Sporto kompleksas?
 2. Kokios paslaugos jame bus teikiamos?
 3. Kokios salės suprojektuotos?
 4. Kas laimėjo konkursą statyti Sporto kompleksą?
 5. Kiek kainuos visos statybos?
 6. Kur galima plačiau susipažint su projektu?

Atsakymus į šiuos klausimus galite rasti

http://www.sirvintos.lt/lt/veiklos-sritys/projektai/vykdomi-projektai/1849

http://www.sirvintos.lt/lt/administracija/administracine-informacija/viesieji-pirkimai/2260

7. Kada planuojama darbų pabaiga? (Kada į kompleksą įžengs pirmieji lankytojai?)

Tai priklausys ir nuo skundų kiekio.

*******

     Savivaldybė moka atsakyti taip, kad atsakyme gaunasi žodžių mažiau, nei klausimuose. Gaila. Tiesiog norėjome skaitytojams parodyti, ko tikėtis, kas bus. Deja, kaip visada, atsakyta tik tam, kad būtų atsakyta. Neparodyta, nepaaiškinta. Štai toks elgesys savaime verčia ieškoti siūlo galo. O kai ieškai, visada randi… Na kaip su tuo močiutės siūlų kamuoliu. Kai trukteli už siūlo galo, tai ir privynioji…

     Kol gerbiamas skaitytojas studijuos savivaldybės pateiktas nuorodas, mes ieškosime siūlo galo, kurį galėtume truktelėti. Kas iš to gausis, sužinosite neužilgo.

        O vynioti ir ieškoti verta. Juk vien kaina numatyta 6.853.703,78 Eur

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

25 Komentarai (-ų)

 1. Tupai Vidai sako:

  Ar tik nebūsi ta,kuri vos ne kasdien po miestelį su ševeliūra ir atkišta rūra lakstai?Ne tavo proteliui susigaudyti,vairuoji su šepečiu rankose,tai ir vairuok,o laisvalaikiu siūlyčiau gramatiką pastudijuok.Šaunuolė Neringa,rašykite,apie mūsų siauro mąstymo valdžios veiksmus,juk pinigai labai dideli,skirti šiam statiniui.

 2. to Vidai sako:

  O smeizti ir meluoti, kibti prie zmoniu yra moralu??????????????? Kam kalbeti, o poniai reikia patyleti. Negaliu pernesti to kasdien ieskomo s… ir pateikiamo kaip afigeno ‘patiekalo”

 3. to>... sako:

  … o seni failai perkrauti ir dažnai pakimba:)

 4. Vidai sako:

  klaidą skubant padaryti yra normalu, bet kabinėtis yra amoralu…

 5. > vida sako:

  paprašykit šeimininkių, kad jus perprogramuotų, nes tas “uzemusi kitu zmoniu buta” po visais straipsniais juokingai atrodo. Ir išmokit pagaliau rašyti lietuviškai.

 6. Vida sako:

  esate nesusiprantanti, kad taip nedera rašyti, neskaitykite. Mums aktualu kas vyksta Širvintose, aš džiaugiuosi kiekviena šio internetinio dienraščio žinute, kad būtų galimybė užbėgti neteisėtiems veiksmams.Pritariu Kalnalaukio gyventojams, tik nesuprantu kokioje vietoje numatyti statyti, ant kalno ar prie upės, kur ta nesąmonė suręsta.

 7. Prajuokinot sako:

  Nu jooo :D D jau kalnalaukio vaizdai tikrai tikra Dievo dovana :D DD

 8. vida sako:

  KERSTO NAUJIENU redaktore,profesore,direktore kuri uzemusi kitu zmoniu buta ,kirsina zmones tokiu straipsniu,o galvojau ,kad jinai irgi iseis i aikstele palakstyti,figura pagrazint,saves parodyti,bet ne gi blem reik pakirsint,reik karo zmogui.

 9. Ne širvintiškei sako:

  Jūs labai teisi, bet mes taip gyvename, taip su mumis elgiamasi, tai laikoma Širvintose geru tonu. Bet, matyt, to reikia, kad žmonės pradėtų galvoti, kodėl Lietuvoje mes taip prastai gyvename.

 10. ..... sako:

  Taigi , valdo jaunimas, taip visų trokštamas, puiku. Oi, ne visur ir ne visada puiku, ne visada. Pasitikėjimas savimi yra gerai, protas – dar geriau, bet išmintis – geriausia. Kai pasitikėjimo savimi stipriai per daug – jis virsta panieka kitaip mąstantiems ir atstumiančiu pasipūtimu.
  Humoro dėlei prisimenu vieną citatą iš straipsnio apie kartų bendradarbiavimą. Ten buvo toks palyginimas. Jaunimo procesoriai veikia greitai ir puikiai, bet yra dažna viena bėda – failai dar tuštoki…..

 11. super sako:

  Atsakymai – cinizmo ir chamiškumo viršunė. Sėdi lachudros savivaldybėje už žmonių mokėsčius ir ant tų pačių žmonių spjaudo.

 12. Nesvarbu sako:

  Irdaiva yra pono Irmanto Kubiliaus firma. Tai yra Andriaus Kubiliaus giminaitis ir butent tik šita vienintelė firma kuri visoje Lietuvoje laimi valstybinius konkursus. Taip kad pykit nepykit bet taip jau yra

 13. Ne širvintiškė sako:

  Atrodo, kad jūsų merė be išsilavinimo, be išminties, be sąžinės ir be savigarbos. O jau savivaldybės viešieji ryšiai – aikštingos panelės purkštavimai. Jie mat laukia skundų! Tai, matyt, žino, kad jų nusipelno. Įtariu projektus vykdo taip pat išmintingai kaip ir reorganizacijas savivaldybėje. Tai ir pakovokit, širvintiškiai už savo kraštą. Ji tai išvažiuos namo į Vilnių su savo, galimai, Širvintose atliktais nuomilžiais. Kaip gali vykdyt projektus nederinę su gyventojais?! O jau atsakymus į paklausimus – galit nors Tapinui parodyt! Savivaldybės mergaičių kvailumo viršūnė.

 14. Robinas sako:

  Tai kad ta ponia kur atsakinga už kraštotvarką, galimai nusimano apie kraštotvarką kaip kiaulė apie debesis, bet pas mus nelabai kam ir reikia galvoti, yra gi viena “galvojanti”.

 15. Vida sako:

  Ar niekas nepasidomėjo kieno firma atlieka statybos darbus, labai įdomu darosi.

 16. Klausimėlis sako:

  Gal rajono valdžia , valdančioji DP ir jos partneriai LS ir TS-LKD galėtų mums paaiškinti štai ką: jeigu opozicinių partijų ir piliečių, kuriems jie atstovauja, valdžios veiksmų kritika, savo požiūrio ir nuomonės išsakymas, reikalavimas besąlygiškai laikytis įstatymų, viešai nurodyti įstatymų nesilaikymo faktai yra vadinami SKUNDAIS, SKUNDIMU , ŠMEIŽTAIS, tai ką tada reiškia sąvoka „pilietiškumas“?

 17. Kitas iš KalnalaukioVIE sako:

  Pritariu internautui iš Kalnalaukio. Protingos ir gilios pastabos. Kviečiame tą ponią, kuri atsakinga už kraštotvarką savivaldybėje, atvykti pas mus į Kalnalaukį , užeiti į mūsų namus ir pažvelgti pro langus ir kol kas pasigrožėti Dievo duotu bet riboto protelio nemokšiškai darkomu vaizdu. Ir iš miesto matėsi ant kalvos gyvenamasis mikrorajonas, dabar matysime klojimą. Ir kur galvos, galvelės. Niekas nesako, kad sporto komplekso nereikia, bet vieta jam geriausiai būtų tikusi už senojo baseino, vietoj to šiltnamių mikrorajono. Dabar sugalvok tu man ant pačio tvenkinio kranto urbanizuotis….O mums, mėmėms ir avinėliams, taip ir reikia. Vertinu statybą šioje vietoje kaip nusikaltimą miesto kraštovaizdžiui ir noriu būtinai sužinoti, kas yra tie sprendimo iniciatoriai, ką galvoja kiekvienas tarybos narys tuo klausimu.

 18. To klounam sako:

  Nu tai taip, jaunimas tipo degraduos, nepjaudamas medžių, nekirsdamas miškų, nes kitos veiklos kaip ir neatsirastų? Jau girdėjome auksinį argumentą- ”jeigu norite ąžuolų, tai auginkite juos savo daržuose…”, dabar atsirado dar viena auksinė mintis- ”jaunimas degraduoja, nes per daug žalių plotų”? Linksmai čia, kaip cirke?

 19. Klounam sako:

  Jaunimas degraduoja, jiems truksta veiklos. Jus viena karta atsigaukit su savo tais ,,zaliais plotais”. Misku aplink Sirvintas maza?

 20. mmm sako:

  O tai ko nutylo centrines aikstes statybos?
  Bet jau tos ingridos arogantiskumas isties uzmusantis, isties nemazai yra skaitanciu butent si laikrasti, nes sk nieko gero neraso… tai jo jau net nebeskaitome,

 21. pritariu iš Kalnalaukio sako:

  Taip iš ties turime vertybę, gamtos grožį, nesudarkytą urbanistikos, Širvintų marias, tačiau dabartinei valdžiai “įsisisiautėjus” jau turime kraštovaizdžio sudarkymo objektą- alia “šedevrą” pliaže, kokią tai kavinę, kurią pamatę turistai, klausia, koks čia Gariūnų vagonėlis pas jus atsirado? Iš ties , labai gaila, bet mūsų dabartinė valdžiukė, ko gero manosi labai gerai viską išmanati ir su gyventojais bendrauti nelinkusi? O jeigu suorganizuoja kokius tai susirinkimus, tai jie paskelbiami taip, kad kuo mažiau savo nuomonę turinčių susirinktų, na tipo, kad netrukdytų dirbti? Nes viskas jau numatyta iš anksto?

 22. skaitytoja sako:

  Na nuėjau aš į tas nuorodas, paklaidžiojau lentelėse, man kaip paprastam žmogui, gana sudėtinga ten viską suprasti, gyvenu Širvintose, vykstantys čia procesai labai domina,tik keista, kodėl nenori valdžia pateikti glaustos, konkrečios informacijos skaitytojams? juolab, kad pateikti konkretūs klausimai, juk privalėjo savivaldybė išsamiau atsakyti? Šį internetinį laikraštį skaito daugybė žmonių, kodėl gi nepateiki jiems išsamios informacijos? Kodėl savivaldybė nesinaudoja šia žiniasklaidos priemone, kuri prieinama daugybei žmonių? Toks jausmas, kad atsakymą pateikia vienam asmeniui, nueina į kokius tai asmeniškumus? Bet juk skaito šį puslapį daug žmonių, atsakymai pasiekia ne tik Širvintų rajono gyventojus, pasklinda internetinėse platybėse, kuria Širvintų valdžios įvaizdį visam pasauliui. Manau, kad didelę klaidą daro mūsų savivaldybė, taip skirstydama informacijos dozavimą. Paskutinis atsakymas dėl planuojamo baigti komplekso statybos termino, iš vis suglumino- “Tai priklausys ir nuo skundų kiekio.” Tai kaip čia suprasti, projektas ir visi planai orientuoti į skundus ir jų kiekį? Tai viskas taip surengta, kad skundai jau užprogramuoti? O tai gal jeigu būtų daugiau viešumo, daugiau informuota visuomenė, tai ir tų skundų nereiktų planuoti terminuose? Na dar neteko matyti nei vieno projekto, nei vienų statybų, kur terminas būtų susietas su skundais? Gal čia nauja praktika atsiranda?

 23. Iš Kalnalaukio sako:

  Keistai pas mus viskas vyksta. Kituose rajonuose dėl tokių objektų ilgai diskutuojama, tariamasi dėl tinkamiausios vietos, pas mus to nėra. Skubama, labai skubama, Taip, laikas -pinigai, Tai ir arkliui aišku. Bet aš ne apie tai.
  Pas mus , Kalnalaukyje, dažnai vieši architektas iš Vilniaus, ir , beje, turintis gerą vardą Vilniuje. Jis žiūrėdavo per langą ir gėrėdavosi , kaip jis sakydavo, „nuostabiu vaizdu į tvenkinį, į gražią ir jaukią miestelio panoramą, į tvenkinio vandenyje atsispindinčias šviesas vakare“. Tai didelis turtas, tokia graži vieta gyventi, tik nesugadinkite to, ką turite, – sakydavo jis . Prikarksėjo. Nusiunčiau nuotrauką, kas dabar daroma tame žalumos lopinėlyje, tai jis atsakė: „Per langą iki gyvenimo pabaigos matysite paminklą „ĮSISAVINTIEMS“ EUROPOS PINIGAMS ir valdžios gyvenamojo kvartalo sudarkymui.kraštovaizdžio sudarkymui-matysite greitų statybų plokščių sienas tiesiai prieš langus savo langus. Jei tai vyktų pilietiškos demokratijos šalyse, žmonės apgintų savo interesą, pas mus, deja, deja….
  Ar nebuvo galima rasti labiau tinkamos vietos???Ar žalia tvenkinio pakrantė tankiai gyvenamame rajone – tinkamiausia vieta tokiam objektui???? O KAS MŪSŲ KLAUSĖ??? Liūdna.
  Tebūnie tokia statyba tokioje vietoje paminklas „plačių pažiūrų, bet siauro mąstymo valdžiai“…

 24. nenustebino sako:

  negerbi kitų negerbi savęs.kitaip sakant:kokia valdžia tokie ir atsakymai.

 25. ? sako:

  Na jeigu ir penki procentai nuo sumos, tai jau daug, o jeigu dar daugiau ……….?

Jūsų komentaras:


trys + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]