Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

I.Vasiliauskienė nekomentuoja

sirvintos.lt nuotrauka

sirvintos.lt nuotrauka

  „Matome, kuo šiandien pavirto mūsų buvę partneriai socialdemokratai, konservatoriai – seneliai ir anūku, o liberalai, kurie susipyko su sveiku protu. Jie visi – nei mėsa, nei žuvis. Tampa aišku, kad Darbo partija – vienintelė Lietuvos viltis. Todėl ir turime susitvarkyti, turime stipriai pasitempti ir atnaujinti savo partinę organizaciją, partijos programą“, – tvirtino „darbiečių“ lyderė. (http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/z-pinskuviene-igele-valstieciams.d?id=73730828)

       Kaip į tokius pareiškimus reaguoja darbiečių koalicijos partneriai Širvintų rajono savivaldybės taryboje? Ar jie pritaria merės nuomonei, kad juos pavadino bepročiais?

        Šiuos klausimus mes uždavėme Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Širvintų skyriaus atstovei Irenai Vasiliauskienei:

     - Merės – Darbo partijos pirmininkės – asmeninės nuomonės aš nekomentuoju.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

34 Komentarai (-ų)

 1. Pamąstymas sako:

  Tai , apie ką Jūs kalbate, yra ir turėtų būti asmens moralinių savybių ir jo vertybinių nuostatų ir išsilavinimo visuma. O kokios jų siektinos, aprašė dar antikos laikų filosofai ir politikai…Nieko naujo po saule nuo tų laikų neatsirado…Amžini kaip pasaulis godumas, klasta, kerštingumas išdavystė, veidmainystė, mąstymo primityvumas, puikybė. Tačiau Dievulis davė žmogui gebėjimą ir galimybę būti kilniais, kukliais, teisingais, pasiaukojančiais, kantriais, mokantiems save „auginti“, t.y. pripažinti klydus. Tik tie, kurie jaučiasi turintys tas galimybes, verti stovėti mūsų priekyje…

 2. Atavizmas sako:

  Žiūriu aš į Vasiliauskienės nuotrauką – iš įšorės visai žmogus. Bet kai ilgai žiūri, vaizdas pradeda lietis ir pradeda lysti lyg uodega, lyg kokie ragiukai. Tai matyt mano pasamonė sako, kad dar nelabai toli mes nužengėm nuo savo protėvių – primatų, dar daug mūsuose pirmykščio prado. Taip, norint tapti pažangiu negalima pamiršti iš ko mes kile. Pastoviai analizuoti savo jausmus instinktus, juos pažinti kai kuriuos skatinti, kai kuriuos slopinti. Labai norėtusi, kad valdžioje esantys žmonės būtų šiek tiek pažangesni už savo pavaldinius, kad jie savo pavyzdžiu parodytų, kad žmogus jau ne bezdžionė, kad jis gali gyventi ir nemeluojat, neintriguojant, kad jis gali dalintis gėrybėmis, gali užjausti kitą, nesiekti garbės, lipant per kitų galvas ir pan. Žmogus gali pradėti “augti” nuo to momento, kai sugebės suvokti, kad yra labai nuodemingas ir netobulas, kai sugebės indetifikuoti savo trūkumus. Analizuoti save kritiškai sugeba labai mažai žmonių, aš dažniausiai sutinku žmones, kurie giriasi, o ypač dabartinė rajono valdžia. Pagal juos jie 10 kartų geresni už minimalią algą gaunanti žmogų, jie 100 kartų geresni už tarybos narius neesančius jų koolicijoje ir aplamai jie patys patys…. O man atrodo, problema slypi susivokime. Duok Dieve, jiems proto susivokti, kad jie netobuli, kad jie beveik tokie patys kaip ir mes. Greičiau tai įvyktų, nes jau dabar ilgai žiūrint valdžios žmonių nuotraukas, pradeda vaidentis atavizmo požymiai

 3. ir vėl aš .......gerb. oponentui. sako:

  Laba diena
  Aš visiškai sutinku su jūsų išsakyta nuomone . Pirma-aš neturėjau jokios intencijos jūs kažkuo įtikinti.
  Antra- aš negerbiu nei vienos partijos ,kaip po tokios .
  Tik prie sovietų buvo gerbiama ,bei garbinama komunistų partija ,kuri ,,mokė” ,,kvietė” ,,liepė” ir viskas buvo daroma jos vardu. Į partiją susiburia žmonės su įvairias tikslais ir ne visi tikslai yra gerbtini ,todėl galima gerbti ,ar negerbti atskirus jos narius ,o ne pačią partiją ,kaip po tokia .
  Dėkoju už diskusiją . :)

 4. Oponentas sako:

  Jūs manęs neįtikinote ir netyčia parodėte, kad DP gerbiate labiau už savąją partiją. Toliau diskutuoti beprasmiška.

 5. ir vėl aš .......gerb. oponentui. sako:

  Laba diena ,taip nesinorėtų iš ryto oponuoti ,bet kad kitaip neišeina. :)
  Beje su pirmu teiginiu ,kad ir Širvintos turės garbingų, išsilavinusių, kultūringų žmonių būrį, kuris kandidatuos į savivaldybės tarybą-aš visiškai sutinku.Duok Dieve .
  Norėtųsi tikėti ,kad prieš rinkimus ,tie garbingi,kultūringi ir išsilavinę žmonės ,staiga nenusivilks partinių marškinėlių ir neužsimes ,,nepriklausomų” arba dar geriau, užvilks marškinėlius kitiems, su užrašu ,,dėl bendrų interesų”
  Va su antros dalies teiginiais ,sutikti jau negaliu. Ką reiškia ,cituoju,, Dėl negarbingo krikdemų elgesio kalbėti neverta – viskas pasakyta iš skyriaus pasitraukusių asmenų viešame pareiškime visuomenei. Tai kas vyko prieš 2012, 2015 metų savivaldos rinkimus mūsų skyriuje, yra didžiulė gėda ir pagrindinių partinės demokratijos principų išdavystė. Manau, kad atgimusi, atjaunėjusi TS-LKD įvertins tas klaidas ir pažeidimus, tada bus ir įvertinimai.”
  Ar čia norėta pasakyti ,kad Širvintų TS-LKD skyriaus daugumą sudarė krikščionys ? Ar be iš skyriaus pasitraukusių TS asmenų ,kurie apie savo pasitraukimą paskelbė visuomenėje ,ten daugiau jau nebeliko TS narių? O jei liko ,vadinasi ir jie turi teisę į nuomonės raišką.
  O gal šioje vietoje niekas nieko neišdavė ?
  Bet teigiam kad išdavė .Na gal ir išdavė pagrindinį partijos principą (neiti į koaliciją su DP ),bet jokiu ne partinės demokratijos principus . Čia ,kaip tik ir buvo pasinaudota partinės demokratijos principu. :)

 6. Oponentas sako:

  Jeigu politiškai aktyvūs žmonės mato partijų degradaciją, jie turi galimybę jungtis į nepartinių žmonių komitetus ir eiti į rinkimus garbingai, nesaistomi partinių Lietuvoje yra puikių pavyzdžių. Manau, kad ir Širvintos turės garbingų, išsilavinusių, kultūringų žmonių būrį, kuris kandidatuos į savivaldybės tarybą.
  Dėl negarbingo krikdemų elgesio kalbėti neverta – viskas pasakyta iš skyriaus pasitraukusių asmenų viešame pareiškime visuomenei. Tai kas vyko prieš 2012, 2015 metų savivaldos rinkimus mūsų skyriuje, yra didžiulė gėda ir pagrindinių partinės demokratijos principų išdavystė. Manau, kad atgimusi, atjaunėjusi TS-LKD įvertins tas klaidas ir pažeidimus, tada bus ir įvertinimai.

 7. ir vėl aš .......gerb. oponentui. sako:

  Pradžiai apie nuomones .
  Man asmeniškai A.Kubilius nėra politikas iš didžiosios,o kalbant apie nuomonių kaitą ,tai jis ko gero lenktų net buvusį premjerą A.Butkevičių. Ko vertas vien A.Kubiliaus noras dirbti vienoje koalicijoje su socialdemokratais,vardan tiesos reiktų pasakyti ,kad A.Butkevičius pasisakė nematąs jokių galimybių dirbti su TS-LDK vienoje koalicijoje. Taigi A.Kubiliui būtų priimti na ,bet kokia nuomonė ( net ir dabartinės DP pirmininkės ),jei DP laimėtų seimo rinkimus ir prireiktų koalicijos formuojant vyriausybę.
  Aš ko gero pritarčiau ,dabartinės DP pirmininkės nuomonei apie partijas legaliai veikiančias Lietuvoje.
  Ką galima pasakyti apie tokias partijas ,kaip ,socialliberalai arba liberalkonservatoriai ? Gal čia ir labai tinkamas posakis ,,nei žuvis ,nei mėsa”
  Todėl dabar žmonės pradėjo daugiau kreipti dėmesį ne į partijų ideologiją (kuri jiems būtų artimesnė) ,bet į konkrečius žmones ir jų darbus .Nes ideologinės partijos išsigimė. Viskas prasidėjo nuo to ,kai socialliberalas a.a M.A,Brazauskas savo lauku pasakė ,kad ,,socialdemokratai,tas pat ,kad liberalai ,tik iki tam tikros ribos ”. Čia tiktų paminėti tikrą socialdemokratą tai a.a ekonomistą Kazimierą Antanavičių.
  Apie pasirinkimo teisę,bei laisvę….
  Jūs paminėjot ,kad ala krikščionys savo pasirinkime pasielgė netgi labai negarbingai . Manau ,kad jūs žinot apie ką kalbat ir kaip doras pilietis .viešai paviešinsit ala krikščionių labai negarbingą poelgį . Su nekantrumu lauksim.

 8. Oponentas sako:

  Kadangi sekmadienis, tai kavos ir brendžiuko maktelėjau, bet konservatyviam oponentui knieti priminti, kad TS-LKD buvęs skyrius žino ir tai, kad pono Kubiliaus, buvusio šios partijos pirmininko nuomonė apie kitas partijas, legaliai veikiančias Lietuvoje ,yra kiek kitokia, negu dabartinės DP pirmininkės. Tiesa ir tai, kad ir aš neturiu nieko prieš DP , JI YRA TOKIA, KOKIA YRA. Ir būti gali, kol žmonės tai leis.
  Tiek Kubiliaus, tiek mūsų nuomonės dabar sutampa 100 proc. Tokia DP ir jos politika Širvintose mums, t.y. konservatoriams, o tuo pačiu ir Kubiliui nepriimtina , o a la krikščionys laisvi savo pasirinkime. Jie pasirinko, ir tai jų teisė. Bet veikė jie labai negarbingai.
  Dėkoju už galimybę padiskutuoti. Gero vakaro Jums.

 9. ir vėl aš ....... sako:

  Na nedrįstu ginčytis dėl savo ,,politinių įžvalgų ” su politologu (-e)… :)
  Aš tik norėjau suprasti ,kodėl kaip teigiama , TS-LKD atstovė I.Vasiliauskienė padirbėjusi koalicijoje su Darbo partija ,ėmė ir ,,sudarbėjo”? Juk buvęs TS-LKD pirmininkas A.Kubilius ,nei sau ,nei visai partijai ,tokios grėsmės ( sudarbėjimo) neįžvelgė .
  Cituoju,,Paklaustas, kodėl į koaliciją kviečiama būtent Darbo partija, TS – LKD vadovas teigė, jog šiuo atveju buvo įvertintas „darbiečių“ konstruktyvumas dirbant opozicijoje. Be to, iš jau įvykusių pokalbių su DP frakcijos vadovais Seime ir jų išsakytų pozicijų, esą įžvelgta galimybė kalbėtis apie konkretesnius dalykus. „Mes vertinam jų („darbiečių“ – BNS) veiklą čia Seime pagal jų darbus, pozicijas ir matome, kad nuvalius tam tikras emocijas nuo jų pozicijų, įžvelgiame racionalumą“, – sakė A.Kubilius.” citatos pabaiga .
  Gerai ,kad Širvintų skyriaus TS-LKD ,turi savo nuomonę,kuri kartu su teisę ją turėti jiems buvo palikta todėl ,kad nelabai ji buvo reikšminga . Taigi lieka neaišku ar čia kertasi skirtingos konservatizmo ideologijos ,ar tiesiog Širvintų TS-LDK skyriaus kai kurie nariai turi ,,asmeninių ”ambicijų ,jei neįžvelgia galimybės dirbti kartu su Darbo partija .
  p.s kad geriau mane suprastumėte siūlau pasidaryti kavos ir įsipilti brendžiuko :)

 10. to „Ir vėl aš“ sako:

  Jūsų „politinės įžvalgos“ – tai draugių pletkų prie kavos ir brendžiuko lygio.
  Tarp kitko, TS-LKD skyrius nepakluso Kubiliaus siūlymui , nes turėjo tokią teisę, ir ši teisė skyriui buvo palikta.Tai buvo dar prieš 2011 m. savivaldybių tarybų rinkimus. Prieš 2015 m. rinkimus tai pavyko dėl negarbingų krikdemų intrigų partijos centrinėse valdymo struktūrose.

 11. ir vėl aš ....... sako:

  Klausiat ar aš būsiu Vasiliauskienė ? :)
  Na tikrai ne .
  Kad mano žodis taptu kūnu ,galim sutarti konkretų laiką ,per kurį aš parašysiu komentarą kol jūs laikysit Vasiliauskienę už rankos . :)
  p.s rajono merą renka viso rajono rinkėjai ir jų pasirinkimo niekaip neįtakos nei mano ,nei ponios Vasiliauskienės noras .

 12. Tai "ir vel asei" sako:

  Ar ne pati Vasiliauskiene busi tokius komentarus rasydama? . O kai jau perskaiciau ” isrinkit ja mere” tai tik dar labiau tos izvalgos sustiprejo. Oi kaip norisi valdzios. Tik deja, neverta Jums apie tai net svajoti. Dabar tai jau tikrai

 13. ir vėl aš .......to tai gal sako:

  radus laiko visada smagu padiskutuoti …..:)
  Skaitant susidaro įspūdis ,kad buvo atlikta tikrai nemaža visuotinės nuomonės apklausa ir moksleiviai ir bažnyčios bendruomenė ,net pats ,,choras ”.Net ir konservatoriai žada džiaugtis ,kad I.Vasiliauskienė patapo darbietė . Vat padirbo ne pilnus metus ir patapo. Tuo tarpu kelias kadencijas dirbusios kartu ( TS-LKD,socdemai,liberalai,valstiečiai ,tvarkiečiai )partijos ,net baisu juo galėjo patapti . Dabar galvoju ,gal Ž.Pinskuvienė ir teisi visa tai įvardindama ,kaip ,,nei žuvis ,nei mėsa ”
  Per kitus savivaldos rinkimus Širvintose kovos dėl valdžios dvi partijos ,tai Darbo partija ir Nei žuvis ,nei mėsa. :)
  Na ,kad mokytoja išeina iš mokyklos tai gal ir atsirastų mokinių kurie džiaugtųsi ,ko negalima būtų pasakyti apie bažnyčios bendruomenę ,nes tai griautų pačios krikščionybės pamatus . Čia galima dvejopa situacija. Pirma – neatitinka tikrovės pati ,išsakytų nuomonių apklausa ,antra – pati bažnyčios bendruomenė yra ,,šiaudiniai ” katalikai …. :)
  Bet kokia atveju ,nieko gero nežadančios perspektyvos .

 14. super sako:

  >ir vėl aš ……..
  Malonu skaityti! Protingi ir taiklus žodžiai.

 15. Tai gal sako:

  Kiek girdėjau nuomonių, tai džiaugiasi moksleiviai, kad ji išėjo iš mokyklos, džiaugiasi bažnyčia, kad išėjo iš jų bendruomenės, džiaugiasi choras, kad nebėra tokios ‘vargoninkės’, o tai gal džiaugsis ir konservatoriai, kad ji patapo ‘darbiete’? Tai gal gerai?, kad viskas taip dėliojasi?

 16. ir vėl aš ........ sako:

  Sveiki sąžiningieji širvintiškiai ,su praėjusia švente visus .
  Kodėl sukrovėt inkvizicinį laužą vicemerei I.Vasiliauskienei,jei cituojat meres Ž.Pinskuvienės kalbą ?Atsidūrus ,,politiškai” neaiškioje vietoje ( nei žuvis ,nei mėsa )būtų sunku ką ir komentuoti. Manau,kad komentaro atsisakymas šioje vietoje rodo politiko politinę brandą .
  ,,Kieno vežime sėdi ,to ir giesmę giedi” -byloja patarlė .Kodėl vicemerė turi ,,draskytis” su mere ,jei jau sutarė kartu dirbti? Norit dažniau girdėti I.Vasiliauskienės balsą ,išsirinkit ja mere .Viskas jūsų rankose .Beje ,ar kas pamena ,kad praėjusiose,kadencijose buvę politikai ( socdemai,valstiečiai ,TS-LKD,liberalai,lenkai,,nepriklausomi” kandidatai ,tarp savęs ,,draskytųsi”? Tiek partijų vienoje vietoje ,o ,,dirbo”kaip darni šeima,tik va dabar darniai nepatenkinti.
  Kas čia blogo ,kad TS-LKD koalicijoje su darbo partija ? Čia komentaruose buvo užsiminta ,kad suskaldė TS-LKD Širvintų skyrių ,bet kai savo laiku A.Kubilius tarėsi dėl koalicijos su darbo partija ,juk TS-LDK Širvintų skyriuje niekam neįtrūko -tiesa? O gal kam ir buvo įtrūkę ,tik tylėjo? Bet va Vasiliauskienė ėmė ir suskaldė. Dėl savos nuomonės neturėjimo ir politinio ,,makalavimosi” vicemerei taip pat pirmos vietos neskirsi .Juk turim ilgametį politiką ,pavadinkim ji taip ,,vincenzo makalūzo” kuris buvo konservatorius ,paskui nepriklausomas ,vėliau nepriklausomas konservatorius ,kol tapo meru.Parodydamas ,kaip politiko politinę brandą jis pareiškė ,,Kad Ž.Pinskuvienė negali būti merė ,nes per graži ” Taigi truputį pataisius G.Paškevičiaus dainos žodžius ji skambėtų taip,,Širvintose visko būna,Širvintose bus dar visko. Visiems sėkmės darbuose ,o žmonės atsirinks patys …

 17. To taip manau sako:

  Idomu kur gi pas vicemerę ta sažinė?

 18. O gal? sako:

  Kokia p. vicemerė buvo ir kokiais būdais siekė karjeros, tai mes puikiai žinome, bet gal gi nors kiek to deklaruojamo krikščioniškumo liko?

 19. taip manau sako:

  Didzioji komentuotoja smeiždama vicemerę šventine dieną tikisi uzsidirbti dvigubai daugiau. Galvoja vargsele, kad jos melu bent 1 is 10 skaiciusiuju patikes. Neisdegs, brangioji, su smeiztu. Prie garbingo zmogaus purvas nelimpa, o tepliotoja sažines uz jokius pinigus nenusipirks nors sunkiai dirba smeizdama.

 20. gyventojas sako:

  Pagal išpažįstamas vertybes oficialioji Širvintų konservatorių organizacija yra tapusi Darbo partijos skyriumi. Vicemerė pritaria visoms savo viršininkės veikloms.

 21. ? sako:

  Ką ji gali komentuoti, nes kartu su mere mindo vertybes Širvintose, net pasišokinėdama. Pritaria ir tyli. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar – kokia buvo, tokia ir liko…

 22. Dėmesio!!! sako:

  Širvintų konservatoriai, jeigu Jūsų skyriuje dar yra ir dar kvėpuojate, skaitykite, mokykitės mintinai, cituokite kiekviena proga gilios išminties ir tiesos proveržį – PINSKUVIENĖS TRIBŪNOS PAMOKSLĄ „Aš išmokau daugiau“.

 23. širvintiškė sako:

  gėda net skaityti pamokymus Lan., apie kokią meilę žmonėms nusikalbama, aš įvardinčiau kaip nemeilę.Jai iki jo toli.

 24. Iš apačios sako:

  Anksčiau ar vėliau tai turėjo atsitikti. Maurai savo darbą padarė, dabar į juos nusivalomos kojos.
  Politikais vadinti valdančiosios koalicijos partnerius nesiverčia liežuvis. Pirmą kartą išgirdau Pinskuvienę pasakant tiesą – „nei mėsa, nei žuvis“.
  Taip . politiniai perbėgėliai didelės vertės niekada neturėjo…

 25. Šunauskas sako:

  Galėtų ponia Irena papasakoti, kas vyko TS-LKD Širvintų skyriuje tarp 2019-2015 metų. Kaip iš partijos išstumti tikrieji jos nariai, tie, kurie nesutiko jungtis su darbo partija. Nes iš anksto taip buvo sutarta. Išdraskė skyrių, pasiekė savo tikslą- dabar šlovės viršūnėje. Teks sukurti naują TS-LKD II skyrių.

 26. Tai kur šone sako:

  o tai kuris čia redaktorės žodis šmeižia? Per toli šone esi. Gal dar ne griovyje?

 27. > is sono sako:

  iš katro “sono” čia taip myli ir gerbia?

 28. is sono sako:

  Didzioji KN komentuotoja is ryto daug darbavosi smeizdama Valkauska, po sociu pietu ir tursomiegio prisedo vel. Pasidarbuok, brangioji, pasmeizk dorus zmones, gal palengves.
  O gerb. vicemerei linkiu didziausios sekmes atlaikant smeiziku atakas. Jus zmones gerbia ir myli, todel vienos rasytojos apgailetini komentarai net sudilusio skatiko neverti.

 29. manau sako:

  reiktu konservatoriams jos nuomone nusiusti G. Lansbergiui

 30. Dugnas sako:

  Partijos lyderiai kaip skudurai- už eura matyt ir artimuosius parduotų, nekalbant jau apie partiją. Vasiliauskienė neturi nei garbės, nei orumo dar ir partiją leidžia žeminti.

 31. As sako:

  Kam tiek žodžių vicei sakyt reikėjo. Man būtų aišku ir užtekę vieno – BIJAU.

 32. Robinas sako:

  Manau Vasiliauskienė dėl posto galimai parduotu bet ką.

 33. širvintiškė sako:

  o ko jai komentuoti, ji tik dirba ką jai liepia. Apie tą žmogų buvau geresnės nuomonės.

Jūsų komentaras:


septyni × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]