Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

LSDP Širvintų skyriaus ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime aptarti svarbiausi klausimai

atsisiųsti (1)

Slaptu balsavimu skyriaus pirmininke išrinkta Anna Kuznecovienė, surinkusi 39 balsus.

LSDP Širvintų skyriaus pranešimas spaudai

     Vasario 4 d. (šeštadienį) įvyko LSDP Širvintų skyriaus ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Jame dalyvavo svečiai: G.Paluckas – Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, J.Sabatauskas – LR Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas, A.Sysas – LSDP pirmininko pavaduotojas ir Širvintų skyriaus kuratorius – G.Šiukštas.

     Susirinkimą vedė laikinai einanti pirmininko pareigas A.Kuznecovienė, bei pavaduotojai A.Jozonis ir A.Vilčinskas. Pristačius darbotvarkės klausimus, jubiliejaus proga buvo pasveikinti skyriaus bičiuliai: S.Bartulienė, D.Vinciūnienė, A.Masiukas, J.Ramaneckas, E.Tviraga, Z. Jozonienė, V. Meškutavičienė.

        LSDP Širvintų skyriaus garbės pirmininko vardas suteiktas G.Voveriui.

   Pasibaigus sveikinimams l.e.p. Pirmininkė A.Kuznecovienė pristatė skyriaus tarybos ataskaitą, apžvelgė praėjusių metų rezultatus, aptarė nuveiktus darbus. Už ataskaitinius metus ataskaitas pristatė: Finansų komisija – J.Lebedevienė, Etikos ir procedūrų komisija – I.Ruseckienė, LSDP Širvintų skyriaus frakcijos savivaldybės taryboje ataskaitą – A.Jozonis, LSDJS  grupės – G.Jozonis, Moterų klubo – R.Valauskienė.

     Antroje susirinkimo dalyje vyko skyriaus pirmininko ir kandidato į LSDP pirmininkus rinkimai. Į skyriaus pirmininkus buvo pasiūlyti kandidatai: R.Bartulis, R.Kazlauskas, S.Bartulienė, A. Kuznecovienė, G. Abromavičienė. Trys kandidatai atsiėmė savo kandidatūras, todėl  eiti pirmininko pareigas kandidatavo R.Bartulis ir A.Kuznecovienė. Susirinkime dalyvavo 57 balsavimo teisę turintys partijos nariai. Slaptu balsavimu pirmininke išrinkta Anna Kuznecovienė, surinkusi 39 balsus. Už R.Bartulį balsavo 18.

Skyriaus bičiuliai pasiūlė kandidatus į LSDP pirmininkus: Z.Balčytį, A.Sysą, G.Palucką, J.Sabatauską.

      Pasisakius kandidatams, vyko slaptas balsavimas. Po antro turo kandidatu nuo Širvintų skyriaus į LSDP pirmininko pareigas išrinktas G. Paluckas.

     Išrinkus naują skyriaus pirmininkę, patvirtinta nauja skyriaus taryba, išrinkti pirmininko pavaduotojai: G.Jozonis, R.Valauskienė, G. Voveris. Patvirtintos naujos sudėties finansų, bei etikos ir procedūrų komisijos. Taip pat mūsų skyriaus nariai išrinkti į LSDP Finansų komisiją – J.Budrevičius, Etikos ir procedūrų – G.Abromavičienė. Patvirtinti delegatai į LSDP XXXV suvažiavimą, kuris vyks š.m.gegužės 6 d.

    Naujai išrinkta pirmininkė pasidžiaugė, kad Širvintų rajono socialdemokratai tampa vis labiau matomi. Svarbiausias pirmininkės palinkėjimas – tęsti pradėtus darbus, nesižvalgyti atgal, o žengti į priekį.

       Pasibaigus susirinkimui partijos bičiuliai bendravo jaukioje aplinkoje.

Elvyra Ramaneckienė

Užsakymo Nr. ŠS 17-07


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. Prieš tai rašiusiems sako:

  Girdėjau jog sau nutiesę kelią, vienam draugui iš partijos tiesią kelią į “buratiną”. Aišku lojaliam turbūt.

 2. tikrai sako:

  neperėjo jie niekam kelio,tegul gyvena sau laimingi.Tik nuėjus nauju keliu vėl bandyti atsisėsti į seną kėdę truputį nepadoru.

 3. Ne, ne sako:

  Neperėjo, tur būt, Bartuliai niekam kelio, greičiau sėkmingai naujus kelius nusitiesė.

 4. Petras sako:

  Idomu kam BARTULIAI KELIA PEREJO ?

 5. ??? sako:

  Nesuprantu, kas ką kam pardavė?

 6. Rožė sako:

  Kol Abromavičienė buvo partijos pirmininkė, tai dar nors žinojom, kad socdemai yra.

 7. Linkiu sako:

  Linkiu skyriui apsivalyti nuo parsidavėlių ir drąsiai kovoti už rinkėjus

 8. Oi ne sako:

  Vienas pijokas suteršė skyriaus vardą.

 9. Nu jo sako:

  Abromavičienė su savo chebra nustekeno partijos skyrių visai.

 10. Ačiū sako:

  Pagaliau pastatė į vietą. Kelias į kitą partiją porai plačiai atvertas.

 11. dima sako:

  Nuotraukose nei vieno gero ir patikimo nepamaciau.Baisu

 12. Objektyviai sako:

  Objektyviai šiuo metu rajone beliko trys partijos: darbo, valstiečiai ir tie, kuriems atstovauja Pakalnis. Visos kitos partijos – mirusios ir rajono gyventojams neatstovauja.

 13. pastebėjimas sako:

  liūdna matyti LSSDP narius savivaldybės taryboje … nieko jie ten neveikia

 14. čia w sako:

  Jei lyderiai nors maža dalelytę, turėtų prie dabartinės “vienvaldystės” veikti, galėtumėt įsitikinti, kad jie ir kiti opozicijos lyderiai,daug nuveiktų.Yra nesiskaitoma net su savais, ką jau kalbėti apie mažuma. O Bartulienė sako, kad labai myli vaikus, tai reikėjo ir dirbti su vaikais.

 15. Bartuliai sako:

  Bartuliai prarado žmonių pasitikėjimą kai susidėjo su ponia

 16. W sako:

  Sakykite, gerbiami socialdemokratai, negi Jūs manote, kad rajono žmonėms, kurie dar šiek tiek domisi politika , įdomu yra tai, kas pas Jus renka nario mokestį, kas kokia progele pasveikinti buvo ir kiti banaliukai, kurie gal tik Jūsų ratui svarbūs.
  Aišku, malonu, esate, bet mums užtektų, kad kad pristatytumėte savo lyderius, ir, kas svarbiausia, tie lyderiai pristatytų mums savo požiūrį , aiškų ir nedviprasmišką, visais rajono valdymo reikalais. Na,kaip vertinti socialdemokratišku požiūriu rajono valdžios veiklą socialinės atskirties mažinimo srityje? kaip siejasi kosminiai nuolat keliami valdininkių atlyginimai su drastiškai nukapotais darbininkų atlyginimais ir išeitinėmis darželyje? Kodėl už kapeikas dirbę aptarnaujantys darbuotojai, po 20-30 metų sąžiningai išdirbę, savo rankomis ir pečiais kūrę ir puoselėję įstaigą, verčiami išeiti su minimaliomis išeitinėmis? Pinigų nėra? Baikit, nemanau …O DARŽELIO DIREKTORĖ – SOCIALDEMOKRATĖ… Tad kas turėtų narsiai ir garsiai ginti pažeidžiamiausius mūsų dirbančiuosius??? Jei jau nieko negalit, tai bent savo nuomonę pareikškite, kad žmonės galutinai neprarastų tikėjimo TEISINGUMU.

 17. Daiva sako:

  Sveikinimai!Sėkmės! Matot kiek keliat oponentams emocijų reiškia einate teisingu keliu. Pasikeitimai visada į gerą.

 18. krachui sako:

  Neišeis pasidžiaugti. Laukite metus laukite penkis , bet tikrai nesulauksit. Tam ir įvyko pasikeitimai kad socdemai tik stiprėtų.

 19. krachas sako:

  nereikės ir metų, ir neliks ant Širvintų socdemų!

 20. Klausimas Annai sako:

  Tai jūs su opozicija ar su dauguma?

 21. O pa sako:

  Meskit veidmainius iš partijos ir būkit aktyvesni

 22. super sako:

  ir labai gerai. kam jie tokiwe isvis?

 23. ? sako:

  Su tokiais partijos nariais, kaip Bartuliai, Vinciūnienė ir dar kai kuriais kitais, o ir su tokiais rajono tarybos nariais (kurie neaišku kas iš viso tokie), greitai rajone galimai tapsite visai nematomi, o gal ir negirdimi.

Jūsų komentaras:


+ du = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]