Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono savivaldybė pirmauja tarp 60 LR savivaldybių

atsisiųsti* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

      „Krašto naujienos“ jau rašė apie tai, kad Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės darbo užmokestis didinamas 60 procentų  ir sieks 2939,81 Eur (neatskaičius mokesčių). Tokį siūlymą Tarybai teikė rajono merė, o jam pritarė visi valdančiosios daugumos Tarybos nariai. Opozicijos balsų eilinį kartą nepakako neapgalvotam sprendimui nepriimti.

      Vieni skaitytojai piktinosi tokiu dideliu darbo užmokesčiu, kiti gi barė mus, neva pavydime jaunam žmogui. Mums buvo prikišama, neva visų rajonų savivaldybių administracijos direktorių darbo užmokesčiai panašūs.

      Na, niekas skaitytojų už liežuvio netraukė. Jie pasakė, o mes patikrinome. Sugaišę gerą pusdienį sužinojome, kad Širvintų rajono savivaldybė pirmauja mokėdama didžiausią algą administracijos direktoriui.

       Visada smagu sužinoti, kad gimtasis rajonas pirmauja. Bet ar smagu, kai pirmauja šitaip? Beje, vienas mažiausių rajonų Lietuvoje – Širvintos – aplenkė net sostinę ir kitas didžiąsias savivaldybes. Džiaugtis ar liūdėti – kiekvieno rinkėjo reikalas.

        Lentelėje pateikiami savivaldybių duomenys apie priskaičiuotą darbo užmokestį su priedais.

Savivaldybė

Administracijos direktoriaus darbo užmokestis

Akmenės rajono

1705

Alytaus m.

2139

Alytaus r.

2177

Anykščių r.

1342

Birštono  r.

1353

Biržų r.

2051

Druskininkų

1491

Elektrėnų

1757,33

Ignalinos r.

nerasta

Jonavos r.

2031

Joniškio r.

1737,75

Jurbarko r.

1893

Kaišiadorių r.

2087,23

Kalvarijos

nerasta

Kauno m.

1409

Kauno r.

2152

Kazlų Rūdos

1466

Kelmės r.

1949

Kėdainių r.

2050,68

Klaipėdos m.

2255

Klaipėdos r.

1351

Kretingos r.

2000

Kupiškio r.

1419,19

Lazdijų r.

1772,19

Marijampolės

2215,24

Mažeikių r.

2164,58

Molėtų r.

2139

Neringos

2216.45

Pagėgių

2030

Pakruojo r.

1469

Palangos m.

1805,20

Panevėžio m.

2114

Panevėžio r.

1 612

Pasvalio r.

2127

Plungės r.

2051

Prienų r.

1975

Radviliškio r.

1755,81

Raseinių r.

1988

Rietavo

1476

Rokiškio r. Neatsidaro tinklapis
Skuodo r.

1265,85

Šakių r.

1984

Šalčininkų r.

1969

Šiaulių m.

2058

Šiaulių r.

1873

Šilalės r.

1929

Šilutės r.

2165

Švenčionių r.

nerasta

Tauragės r.

1703

Telšių r.

1835,49

Trakų r.

1975

Ukmergės r.

1905

Utenos r.

2170

Varėnos r.

1640

Vilkaviškio r.

1627

Vilniaus m.

2304

Vilniaus r.

2032

Visagino r.

1898

Zarasų r.

1834,31


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. Laima sako:

  O kas tamstai pasakė, kad krištolinė savo laikraštyje tiesą parašys, o ypač apie savo pinigus. Tai naivuolis

 2. o tam sako:

  Širvintų krašte kitokie skaičiai, tai koks atlyginimas ištikro?

 3. Už Mateiką sako:

  Teisūs yra žmonės, pastebėję atvirą, aktyvų, energingą , sąžiningą ir labai nuoširdų vyrą Vidmantą Mateiką. Būtų puikus meras. Sakote, nepatyręs? O Živilė Pinskuvienė patyrusi? Bent jau asmeninėmis savybėmis tas vyras trimis galvomis aukštesnis už mūsų valdžios ponias. Ūkinio patyrimo jam netrūksta, o dirbti reikia atvirai, tartis su visais tarybos nariais, visuomene. Turėtų žmonės rimčiau rinktis ir prie rajono iždo prileidžiamus žmones.

 4. Pritariu sako:

  „Gyvulių ūkio “ autoriaus pavardė yra Orvelas. Jūsų mintims pritariu. Nereikia pavydėti esantiems prie lovio. Turi juk būti kai kam ir Lietuvoje gyventi gera. Reikia tiesiog tik pagailėti tų, kurioms tėvai neįskiepijo sąžinės, atjautos ir teisingumo jausmo bei šiek tiek kuklumo.

 5. Laisvė sako:

  Nieko naujo. Osvelas savo knygoje “gyvulių ūkis” tai jau seniai aprašė.Cituoju “Visi gyvuliai lygūs, tik kiaulės lygesnės už visus kitus”. Čia iš tos vietos, kur gyvuliai varžėsi dėl vietos prie lovio. GYvent žmonėms tai reikia. O jei kartais nenubalsuotų sekančią kadenciją, tai iš ko gyventi, juk reikia ir santaupomis pasirūpinti. Beje už lojalumą visuomet atsilyginama. Ech nepavydėkime broliai lietuviai, nors kas nors tegu pasidžiaugia, kad Lietuvoje gyvena.

 6. to įdomu sako:

  Gerbiamasis, pagailėkit p. Mateikos. Paskaičius, merė “iškasė tokią duobę”, kad sąžiningam p. Mateikai iš jos neišlipti.Kaip matau, Lietuvai nereikalingi sąžiningi piliečiai.

 7. Kapšas sako:

  O degalus lakstymui po skyrius Darbo partija perka ar širvintiįkių biudžetas apmoka???

 8. Analizė sako:

  Logika paprasta: merė po visą LT važinėja, darbo metu komunikuoja partiniais plačiaisiais reikalais, darbo vietoje kaip jaunas mėnulis matosi…Dėl to didelius įgaliojimus ir pavedimus perdavė direktorei, kuri dar ir Širvintų DP pirmininkė. Rajono biudžetas prisideda prie visos LT darbo partijos gelbėjimo.

 9. Pagalvojus sako:

  Kai vienur didėja, kitur turėtų mažėti. Jei visus darbus nudirba administracijos direktorė, tai velniams mes tiek daug mokam merei ir jos svitai. Gal Živilei perdaug. Pamažinkim…

 10. širvintiškė sako:

  dabar ir aš supratau, kad ne sunkemetis rajone, o mažinami įstaigose etatai,tai joms reikia prisidėti. O koks skirtumas nuo ko, viskas teisėtai, kai neturi savigarbos, bet turi kia…akis.Skaudu, kad taip lėšos švaistomos nepamatuotai, už nieką.

 11. dima sako:

  MELAS

 12. įdomu sako:

  kur žiūri vyriausybės atstovė? Juk pvz. Vilniaus rajonas beveik 10 kartų didesnis negu Širvintų, o alga daug mažesnė. Taip merė savo parankiniams dalina pinigus, o bibliotekininkams lieka po 0,25 etato, nes sako, kad nėra pinigų. Va dabar matome, kur pinigai. O dėl kitų rinkimų dėl mero kėdės, tai manau, kad Mateika būtų labai geras meras, nes yra sažiningas ir protingas. O patirties didelės čia nereikia, ne toks čia didelis rajonas, dabar vienas žmogus valdo ir visur suspėja. Aš balsuosiu tik už Mateiką.

 13. Ne pinigai sako:

  Tai kitu rajonu direktoriu atlyginimai pateikti be priedu. O priedai yra visur.

 14. super sako:

  Tas tiesa. Bet dar yra 2 metai. Tai labai daug. Tikrai imponuoja Mateika. Laiko dar yra, kad pasisemti patirties. Yra Taip pat is kuo mokintis. Pakalns, Šimonėlis – patyre politikai, garbingi zmones. Viskas musu paciu rankuose.

 15. Manau sako:

  Dar kelias kadencijas vadovaus šita valdžia. Nu nėra opozicijoj lyderio. Pakalnis versle, Šimonėlis nedurnas, kad eitų, Mateikai patirties trūksta. Daugiau nėra tokių, kurie pajėgtų laimėti.

 16. Manau sako:

  Dar kelias kadencijas vadovaus šita valdžia. Nu nėra opozicijoj lyderio. Pakalnis versle, Šimonėlis nedurnas, kad eitų, Mateikai patirties trūksta. Daugiau nėra tokių, kurie pajėgtų laimėti

 17. super sako:

  Ir čia aš matau nusikalstamą opozicijos inertiškumą. Iš šono gali atrodyti, kad vienai tik Neringai rūpi rajono reikalai. Kaip apie žmogų, apie ją galima įvairiai kalbėti, bet kad tik viena Tuškevičienė kaunasi – tai faktas. Jau jeigu po dviejų metų pavyks jums nuversti diktatorę, tai Tuškevičienei mero patarėjos kedę privalėsite pasiūlyti. Čia rimtai. Be bajėrių.

 18. superiui sako:

  Sakė, kad patarėjų nereikia, o dabar-cielos 3 iškeptos. Matai, tada Živilė P. TIK SIEKĖ MERAUTI…

 19. super sako:

  Del direktores atlyginimo tai visai svieto pabaiga. Kodel opozicija tyli? Zivile, budama opozicijoje, tai labai rupinosi savivaldybes pinigais. Rekavo kad net patareju merui nereikia. Dabar tai net vice direktoriu prireike.

 20. Kapšas sako:

  Patartume p. Ingridai Baltušytei – Četrauskienei ir kompanijai nesustoti prie pasiekto – rezultatai įspūdingi: perspjauti ne tik Lietuvos visi admindirektoriai, bet ir seimūnai. Su tuo ir sveikiname jauną Darbo partijos demokratiją.
  Mūsų merei merų pavyzdžiai yra Vilniaus ir Kauno merai,kaip ji pati teikėsi viešai pareikšti. Betgi ji juos jau pralenkė. Bet geriausių merų dešimtuke jos kažkodėl nėra…Kaip čia gali būti?
  Taip kad nesustokite prie pasiekto, gerbiamosios. Sekantis etapas – prilyginti direktorės algą premjero atlyginimui.

 21. Ingridai sako:

  Mokyklose nėra med. darbuotojų, kurie suteiktų pagalbą sunegalavusiam vaikui, o čia tokia alga, niekaip nesuprantu ir nematau už ką?

 22. super sako:

  >Anonimas
  Visiškai teisingai supratote.
  Tik bambalių su tamsta negeriau, tad prašyčiau netujinti mąnes.
  O Neringa žurnaliste netapo. Toli gražu, ne.

 23. Anonimas sako:

  Tai taip išeina, kad Neringa atklydus čia tapo žurnsliste ir pradėjo rašyti o tamsta prasigėrei? Nupirko tave už bambalį? Vargšiukas

 24. Nu jo sako:

  Ir ko dar mes nežinom?

 25. ? sako:

  Ji gi mat labai dirba, ji dp.

 26. O pa sako:

  Va čia tai bent padirbėta!

 27. super sako:

  “Visada smagu sužinoti, kad gimtasis rajonas pirmauja”.
  Neringa, koks tau jis gimtasis? Tavo vaikams – gal.
  Juk atsibeldei čia iš Vilniaus, kaip ir aš. Širvintose daug tokių persileidėlių. Vieni prasigeria, kiti pamano, kad tapo žurnalistais, ir pradeda rašyti. ©It’s my way.

Jūsų komentaras:


trys × = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]