Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kas laukia trijų Širvintų projektų, areštavus IRDAIVA vadovą?

WP_20170329_17_38_30_Pro* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos V. Sarpausko *

Sporto komplekso Širvintų mieste įkūrimas  6 849 568,00 €.

 „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“ 1 965 481,03 €.
„Socialinio būsto plėtra Širvintų mieste“ 1 122 410,77 €.

     Bendra trijų projektų vertė beveik dešimt milijonų eurų. Tačiau ne apie eurus šį kartą. Nors ir jie labai svarbūs.

      Kas sieja šiuos tris projektus? Garsi įmonė IRDAIVA. Štai ir pasitvirtino Tarybos nario, kaip merė vadina – valstiečio – Vyto Šimonėlio įspėjimas, kad ne viskas su Širvintų projektais yra gerai, kad būtina atidžiau dirbti. Bandysime artimiausiu metu pakalbinti Vytą Šimonėlį ir daugiau sužinoti, kas vyksta ir kas bus su pradėtomis statybomis.

O kol kas informacija ir šalies žiniasklaidos lūpų:

    Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) antradienį atliko kratas Vilniaus statybų UAB „Irdaiva“, bendrovės generalinis direktorius ir vienintelis savininkas Irmantas Kubilius sulaikytas, praneša naujienų agentūra BNS.

  „Irdaiva“ viešuosiuose statybų pirkimuose patenka tarp viso laiko didžiausių tiekėjų. Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) duomenimis, bendrovei atitenkanti pirkimų vertė siekia 729,6 mln. Eur. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad visa suma atiteko vienai įmonei, nes dalyje konkursų dalyvauja ūkio subjektų grupė – ne viena bendrovė.

    Pasinaudota schema, kai pirkimą laimi vieni, darbams atlikti samdomi kiti, šie samdo dar kitus, ir taip kiekviena grandies dalis išpučia pasiūlymo kainą bei sėkmės atveju pasidalina milijoninės vertės užsakymą“, – teigė D. Vilytė.

     „Tyrimas yra labai didelės apimties, ta bendrovė („Irdaiva“) tikrai figūruoja. Tyrimas dėl sukčiavimo, dėl dokumentų klastojimo ir panaudojimo, pinigų plovimo, piktnaudžiavimo tarnyba“, – BNS trečiadienį patvirtino laikinasis FNTT vadovas Šarūnas Rameikis.

Plačiau rašoma čia:

http://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/specifiniai-reikalavimai-tiese-irdaivai-kelius-i-pergales-statybu-konkursuose-973-775908

http://www.delfi.lt/verslas/verslas/fntt-atlieka-kratas-bendroveje-irdaiva-jos-vadovas-i-kubilius-sulaikytas.d?id=74196350

http://vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2017/03/29/fntt-atlieka-kratas-irdaivoje-akiratyje–viesieji-pirkimai


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. Roma sako:

  Šimonėlis buvo sažiningas ir nepasikėlęs,skaičiuodavo pinigus ir racionaliai leisdavo.Prieš darant tokius grandiozinius projektus reikia pagalvoti, ar tokiam nedideliam rajonui jų reikia.
  Pirmenybę skirti pramonės plėtojimui, darbo vietų kūrimui.

 2. gg sako:

  Jau Šimonėliui tai reikia patylėt. Garuojančio ekskremento krūvą geriau mero pareigas atliktų negu jis.

 3. nu jo sako:

  pagal tokią situaciją tikėkimės šių objektų baigtis bus kaip ir stadiono prie ermitažo – tūkstantmečio statyba,gražus kraštovaizdis, valdžiai palankūs gyventojai gali džiaugtis “ponių” liaupsėm – kaip jos teisingos ir visažinės ir labai mėgsta “gėlytes”, pinigai jau pasidalinti, o tai kam tie darbai.

 4. Algis sako:

  Kur ir ka cia Virgis klaidina?Cia tik jus klaidinat ir priešinat žmones.

 5. justė sako:

  Virgiui, gal ir tu gavau dalį atkato, kad taip gyni ,,mergaites iš savibledos“, jei gavai, tai atsirūgs išlis per kitą galą. O šiaip tai rašai ir pats nesuvoki, ką rašai, taip kaip vakar kalbėjo merė Seime. Kai pasakė, kad Vidmantienė Ramūnė buvo prasta darbuotoja, tai net skaitydama garsiai aiktelėjau. Ž.P. nebežino kaip meluoti ir šmeižti gerus darbuotojus. Aišku, jai gerų nereikia, geriau kaip tame posakyje, kad ir durnas, bet savas.

 6. Virginijus Sarpauskas sako:

  Tiems, kurie dar nesuprato. Vardu “VIRGIS” gali prisistatyti tik MULKIS. Taip bandoma jus klaidinti. Jeigu kam įdomu, ką aš galvoju, klauskit tiesiai. Arba pats parašau.

 7. virgiui sako:

  Ar jus suprantate ka parasete? Taip liko 3 metai… bet kazkam reiks visa ta grazint… reikejo merginom viska teisetai daryt pagal istatymus, o ne taip kaip dabar pist pist ir AS PADARIAU… vat ir gaunas taip is to mandrumo…

 8. VIRGIS sako:

  OHO KIEK DZIAUGSMO,VA CIA IR PARODO KOKS YRA KERSTO NAUJIENOS POZIURIS I SAVO ZMONES.JUK CIA MUMS ,MUSU VAIKAMS STATOMA.JUK LIKO TIK 3METAI EUROPINIEMS LESOMS,VELIAU MES IS SAVIVALDYBES BIUDZETO NIEKO NEPASTATYSIM.KO CIA DZIAUGTIS?

 9. Nežiniukui sako:

  Negi neaišku? kas gi taip per kraują veržėsi į valdžią? Dėl širvintiškių gerovės? Dėl tokių panašių projektėlių, kvepiančių didžiuliais pinigais.Bet kiekvienas lieptas turi galą…

 10. Monika sako:

  tai gal atleido iš savivaldybės darbuotojus tam,kad galėtų daryti kas tik šaus į galvą.Juk atleistieji galimai neteisėtų sprendimų nebūtų vykdę.

 11. as sako:

  Cia jau turi i si klausima atsakyti ponios is savivaldybes

 12. Pastaba sako:

  Tai kas laukia trijų Širvintų projektų, areštavus IRDAIVA vadovą?
  Kam rašyti klaidingas antraštes jei taip ir neatsakot į išsikeltą klausymą?
  Labiausiai nervinantis spaudos bruožas, parašiau kuo skambesnę antraštę ir sugaišau skaitytojo laiką…
  bravo

 13. Už ką sako:

  Direktorei mokam didžiulius priedus. Už ką? Bylos su atleistaisiais prakištos. Projektai sustos. Čia ne priedų reik, o baudų. Ir solidžių

 14. Pastebėjimas 2 sako:

  Ir ateitis komandos šviesi

 15. Pastebėjimas sako:

  Meras yra meras. Bet administracijos direktorei turėtų būti labiau neramu. Kas pasirašė sutartis, o dar kiek jas vizavo.
  Tas pats Delfi straipsnis apie Kaišiadoris. Kas ten atsakingas paskaitykit.
  Puiki komanda kaip mėgsta sakyti merė.

 16. Ar tik ne tai sako:

  Pinskuvienės ašarų seime priežastis

 17. Kiek? Labai paprasta paskaičiuoti sako:

  Delfi rašo Kaišiadorių savivaldybė už tarpininkavimą Irdaiva sumokėjo 300 000 arba 13 proc. nuo sutarties vertės.

 18. VBS sako:

  Projektų kainos tikrai „irdaiviškos“. Puikiai bus „įsisavinti mūsų pinigėliai, kas galvą ant pečių turėjo, ir be žinių iš spectarnybų tai matė ir neapsikentę viešino. Gal pagaliau pritils entuziastai ir pradės mąstyt, kas pas mus dedasi.

 19. Nežiniukas sako:

  Jei visus projektus laimėjo per otkatus, tai kas otkatus ėmė?

Jūsų komentaras:


keturi + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]