Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų merė bus kviečiama pasiaiškinti Seimui

sz * NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

     ”Krašto naujienas” pasiekė informacija, kad Širvintų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių poskyrio specialistė Rasa Dragūnienė išėjo iš darbo. Jos pavardė jau išbraukta ir iš savivaldybės skelbiamų kontaktų.

      Tačiau šiandien jau net Seimo nariai nerimauja dėl situacijos Širvintų rajono Vaiko teisių apsaugoje. Apie tai rašoma http://www.alfa.lt/straipsnis/50146004/sirvintu-rajonas-saukiasi-gelbeti-vaikus-mere-pinskuviene-baugina-keliancius-problemu

    Minėtame straipsnyje Seimo narė Dovilė Šakalienė sakosi sulaukusi ne vieno širvintiškio skambučio dėl nusižudžiusio paauglio ir bandymo užglaistyti šią istoriją. Ji taip pat informuota apie įvykius Pradinėje mokykloje. Su parlamentare kalbėjosi ir Tarybos narys.

    D.Šakalienė kalba apie tai, kad Širvintose susidarė nenormali praktika, kai dangstomi “savi” ir neginami vaikai. Seimo narei yra žinoma, kad nevykdomas teismo sprendimas ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus Širvintų rajone nėra, yra tik poskyris. Parlamentarė teigia, kad artimiausiu metu Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė bus kviečiama į Seimą paaiškinti situaciją.

    „Iš esmės Širvintų rajone nefunkcionuoja vaiko teisių apsauga“, – Alfa.lt sakė D. Šakalienė, kurią užplūdo širvintiškių pagalbos prašymai.

   „Džiaugiuosi, kad Savižudybių ir smurto prevencijos komisija planuoja kviestis Širvintų atstovus į posėdį, kad jie paaiškintų situaciją. Priklausomai nuo to, kas vyks jame, mes imsimės savų veiksmų“, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis alfa.lt žurnalistams.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. taigi sako:

  Merės svita sielvartauja, kad neteisingai merė yra puolama, kad kaltas kažkoks neegzistuojantis vaikų skyrius. Bet būkim biedni, bet teisingi. Visą rajoną valdo viena merė. Net kaliausių (morių) parodą surengė ir nufotografavo. Valio merei!

 2. puola sako:

  mere pulti moka. ji galimai kitko ir nemoka. rasliavas kazkas uz ja paraso. bet kai tik straipsnis tai vis kas nors kaltinamas; visuomenes psichika, sakaliene, opozicija, ziniasklaida, lanzbergis ir net prezidente. niekaip nesuprantu kaip jos gaujai vis neatsimerke akys, kad auka ne mere, o jie tie aklai tikintys, mes, suskile, jus kurie dirbate salia ir verkiate po susitikimo su ja tualete. Na pamokos visada iseina i nauda, o skaudzios pamokos ypac. Sirvintiskiam pamoka uz abejinguma niekuo nekalta bet viskuo kaltinama atseit skaidrios reputacijos vadove.

 3. super sako:

  >..

  Nesutiksiu. Neringa teisingai daro. Žiniasklaida turi viesinti blogumus. Kiek yra atveju, kad butent del žiniasklaidos paviešintų faktų, teisėsauga pradeda tyrima? Daug.
  Meres atveju, jai nieko nebus, aišku. Išsisūks, ne pirmas kartas. Nenubaudė ją net tada kai pirko rajone balsus. Bet viešinti jos aroganciją, chamizmą, žmonių niekinimą būtina, kad šitą padarą neišrinktūmė po dvejų metų vėl. Prevencija.

 4. .. sako:

  Bet kaip jums neatsibodo? Man ant tiek bjauri ta pinskuviene ir joi prijaucianti kapela,kad ne tai kad i ja ziureti negaliu bet ir net skaityti jokiu blevizgu apie ja nenoriu. Tam yra konpetentingi zmones kurie nuspres kas ir kur,o pinskuviene yra klounas,pajuokos objektas kaip visa dp. Bet na negalima juoktis is ligoniu ;)

 5. Čia gyvenu sako:

  kaip ir turėtų šalies valdžia žinoti, kad mūsų rajone liko vienas socialinis darbuotojas dviems trims seniūnijoms, nes jie turi tik popierius dėl pašalpų skyrimo surinkti. O vaikų teisių tai visai neginam. Dauguma socialinių darbuotojų, baigusių reikiamus mokslus, teisiasi teismuose, o dirba visai ne specialistai.

 6. mmm sako:

  Ponia vida, mere ir ismokino visus taip sakyt ir kaltint kitus.. juk ji visad kartojo kadana valdzia kalta… o dabar pusia kadencijos praejo tai ner ka kaltint tik tai ja, ji kalta . Visa rajona suskalde…nesamoniu pridare, lesu kiek issvaiste… labai noreciau kad uz viska pati ir atsakytu

 7. vida sako:

  nu ir tupi kai kurie komentarai.Pagal jus mere visur kalta,jeigu mokiniai bega is pamoku mere kalta,jeigu vaikai pasistumde zaisdami,vel mere kalta,jeigu darzeli koks vaikas sulauze zaisla pagal jus irgi mere kalta.Gal jus pasigydykit.

 8. Kraštietis sako:

  ir iš kur tos keistos kalbos, kad į nebūtį išėjęs jaunuolis buvo atėjęs į seniūniją pagalbos ieškoti. Deja, niekas neišgirdo…

 9. Skaitau sako:

  Skaitau merės pasisakymus ir kraupstu, ką ji čia vaizduoja iš savęs???? Ji rašo Delfyje: ” Kalbu apie psichinę visuomenės sveikatą ir apie nepakankamą dėmesį jai”… po to samprotauja apie tai, kad reikia dėti pastangas ir kreipti dėmesį į šeimas į tėvus ir vaikus, na vienu žodžiu belenkokia beletristika, pakazucha su jos tiesiogiai vykdomų darbų perasilenkiančių su vykdomais veiksmais ir skelbiama demagogija? Na tai palaukite brangioji Mere- kiek žmonių psichiškai buvo pažeistų po Jūsų reformos ir jau dabar teismų pripažintų neteisėtai atleistų? o kiek ten auga vaikų?, Kiek jų išgyveno stresą ir kokios jo pasekmės ateityje? Kiek pažemintų pareigose, kiekvieną dieną išgyvena spaudimą? vis dar bando dirbti savo pareigose, tačiau grįžta namo su dideliu psichologiniu krūviu, o ar jis nepersiduoda šeimoms ir vaikams? O ar ne Jūsų brangioji ponia mere Ž.P. misija ir pareiga dirbti žmonėms, ir dirbti taip , kad žmonės savo krašte jaustųsi saugiai ir gyventų be stresų? Manau, kad jau Jums pačiai reikia eiti į apkasus, nes tiek psichologiškai gniuždomų žmonių Širvintose nebuvo, kiek per šiuos kelis metus…o Jūs Nepriekaištingoji reputacija vis dar rašote savo demagogijas? Niekas jomis nebetiki, jos netgi piktina

 10. ? sako:

  Vaiko teisių apsaugos skyrius kaltas????????? Kiekvienoje įmonėje ar įstaigoje už viską atsako vadovas. O kas išvaikė skyrių????

  O dėl nelaimingo jaunuolio, tai toks jo apsisprendimas negalėjo būti dėl vienkartinio atvejo šeimoje. Juk kaime žmonės žinojo , kas vyksta toje šeimoje, tai kodėl nieko nedarė arčiausiai prie kaimo žmonių esanti seniūnija???

 11. Be komentaru... sako:

  Nu jofana…. tik pilam eilyni karta ant meres… o pagalvokim ir apie kitus… reali situacija, vaiko teisiu apsaugos tarnybai buvo pranesta, kad nepilnameciai vaikai namuose ir negali atvykti i mokykla, nes tevai girti ir niekas ju neisleidzia, o kada sureagavo musu brangiosios vaiku teises???? Praejo tik 2 savaites…. ar tai normalu??? Prie ko mere kaltinama, kur neatlieka vaiko teises….
  Dabar puolat ir del jaunuolio nelaimes…. o ar kazkas apie tai visama kaime iki tol kalbejo???? NIEKAS!!!!Neringa, bukit miela, pries rasydama ir smeizdama pirmiausiai isitikinkite tuo 100%, o tik tada skelbkite ir pilkite purva!!! Nors jusu daugelis straipsniu vien melas…. baisu….

 12. ... sako:

  Aš negaliu niekaip rasti paaiškinimą tokiam asmens, užimančio savivaldybės mero pareigas elgesiui: respublikiniame portale viešai kritikuoja valstybę už prastą darbą socialinėje srityje, o kokia padėtis pas mus? Juk savivaldybė turi pakankamai pinigų socparamai, o kur juos panaudoja, leiskite paklausti??? Juk už juos ir paramą galima teikti, ir etatus steigti ir t.t. Išdraskė gerai dirbantį vaiko teisių apsaugos skyrių, kurį dar padidinti reikėjo.

  Esant tikrai įtemptai situacijai daugelyje šeimų , visi atsakingi žmonės turi vienąkart suprasti, kad šitas darbas niekada netilps į valdiškas darbo valandas, čia reikia nestandartinių sprendimų , visiems- ir seniūnui,ir ir mokyklos direktoriui, ir mokytojui, ir kunigui, ir kaimynui matyti, kas darosi, kalbėtis, padėti, bent informuoti laiku, reikia pagaliau suprasti, kad padėtis turi keistis.

 13. mmm sako:

  Gal gi jau pajudes ledai pavasari… kyla klausimas kiek darbuotoju iseis i dekreta besibaigent kristolines kadencijai

 14. Nesuprantu sako:

  Ponia pi kadencijos sėdės Vilniuj ir švilpaus. Bet kaip vicė, adminė ir valdantieji į gatvę išeis? Nebus gėda?

 15. JONAS sako:

  Korumpuota Tarybos valdančioji dauguma ir administracija, persipynusi privačiais – šeimyniniais ir partiniais saitai nemanykit, kad greitai subyrės.

 16. Šunauskas sako:

  Labai norėčiau to posėdžio tiesioginės transliacijos. Keik teko girdėti, tai Ponia įpratusi pakeltu balsu kalbėti. O čia jai uždavinės klausimus. Ir jai teks atsakinėti. O nepratusi.

 17. Norėčiau sako:

  Norėčiau pamatyti kaip ją tarkuos

 18. Užjaučiu sako:

  Raitysis tavoji. Oi raitysis užspeista į kampą

 19. x sako:

  Vakar vakare vienaip parase, siandien kitaip :) Ot rasytoja, kuriai trys penktadieniai per 1 savaite buna :) Visai nepatikrinta informacija skelbti jokios gedos neturi ;(

 20. Robinas sako:

  Kaip čia ją išdriso kažkoks Seimas kviesti pasiaiškinti? Ji gi nepriekaištingos reputacijos, ji mirštančios parijos pirmininkė.

 21. Pagaliau sako:

  Galų gale ledai pajudėjo! Grąžinkit į vaikų teises Vidmantienę!

 22. bet gi sako:

  Rasa Dragūnienė išėjo, ne Kralikevičienė. Kralikevičienė dirba Švietimo skyriuje

Jūsų komentaras:


du + aštuoni =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]