Širvintų ligoninės atsakymas į straipsnį    Bus atliekamas žemės sklypo ženklinimas Motiejūnų k.    Direktorė teigia, kad pagalba buvo suteikta, tačiau pacientui jos teko ieškoti kitame rajone    Žygis „Musninkų MŪŠIO takais“    Sostinė nuo penktadienio skelbia šildymo sezono pabaigą   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajone atidarytas naujas vaikų dienos centras

atidarymas_1

     Širvintų rajone Bartkuškio kaime atidarytas naujas vaikų dienos centras, kuriame bus teikiamos kokybiškos užimtumo ir ugdymo paslaugos vaikams, skatinama pozityvi tėvystė. Numatoma, kad Bartkuškio kaime įkurtą vaikų dienos centrą lankys 30 vaikų.

     Pasak atidarymo šventėje dalyvavusios socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjos Kristinos Paulikės, tai, kad Bartkuškio vaikų dienos centre bus teikiamos paslaugos ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, padės dar labiau stiprinti šeimas, išvengti kritinių situacijų. „Labai skatiname naujų vaikų dienos centrų steigimąsi ir siekiame, kad kuo daugiau vaikų galėtų juose gauti reikiamą pagalbą“, – sakė K. Paulikė.

        Vaikų dienos centrui „Bartkuškio vaikai“ Socialinės apsaugos ir darbo ministerija finansavimą skyrė konkurso būdu kaip naujai įsikūrusiam centrui, taip skatinant naujų vaikų dienos centrų kūrimąsi.

       Čia bus ugdomi socialiniai, gyvenimo ir kiti vaikų įgūdžiai – sveikos gyvensenos, finansinio raštingumo, emocinio raštingumo, pilietiškumo, tolerancijos, tarpkultūriškumo. Taip pat bus organizuojamas prasmingas vaikų laisvalaikis ir užimtumas, nemokamas maitinimas. Vaikams vyks kūrybinės dirbtuvės, organizuojami sporto renginiai, kraštotyros ir kitos kultūrinės, edukacinės programos.

       Be to, centre bus teikiama socialinė, psichologinė ir krizių įveikimo pagalba vaikams ir jų šeimos nariams, informuojama, konsultuojama, tarpininkaujama, ugdomi tėvystės gebėjimai, supažindinama su vaiko teisių ir šeimos apsauga.

      Naujai įsteigtiems vaikų dienos centrams 2017-iems metams skirta apie 0,5 mln. eurų su galimybe pratęsti finansavimą 2018-iems metams. Konkurso būdu finansavimas skirtas 36 naujiems vaikų dienos centrams.

     Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2016 metais konkurso būdu finansavimą skyrė 250 vaikų dienos centrų, kurie savo veiklą vykdo ne trumpiau kaip vienerius metus. Šiems centrams buvo skirta 3,2 mln. eurų, numatant finansuoti projektų tęstinumą 2017–2018 metais. 2017 metais šių vaikų dienų centrų projektų finansavimas yra pratęstas ir skirta 3,2 mln. eurų.

       Taigi iš viso 2017-iems metams konkursų tvarka 285 vaikų dienos centrams skiriama 3,6 mln. eurų, finansuojant 249 tęsiančius savo veiklą ir 36 naujai įsteigtus centrus. Numatoma, kad vaikų dienos centrų teikiamomis paslaugomis šiemet galės pasinaudoti daugiau nei 8 tūkst. vaikų.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Cha sako:

    Ministerija finansavo ir informavo. Neliko kaip nuopelnus sau prisiimti.

  2. Viešieji ryšiai sako:

    Kaip čia taip? Kodėl praneša SADM , o ne savivaldybė?

Jūsų komentaras:


− vienas = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]