Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Socialinio būsto kaina Širvintose 4,5 karto aukštesnė už NT rinkos kainą

       20170303-socbustas_300 Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje ir savivaldybėse atliktas Valstybės kontrolės auditas. Jo ataskaitoje išsakoma abejonių dėl Vilniaus miesto ir rajono, Marijampolės, Pagėgių, Alytaus, Kaišiadorių, Kauno, Panevėžio, Radviliškio, Širvintų, Švenčionių, Plungės rajonų sprendimų, susijusių su socialinio būsto plėtra. Informaciją apie savivaldos sprendimus dėl socialinio būsto statybos Valstybės kontrolė perdavė Specialiųjų tyrimų tarnybai, įgyvendinančiai korupcijos prevencijos priemones.

         „Savivaldybės dažnai pasirenka brangiausią būsto įsigijimo būdą – naujų būstų statybą, nenaudojamų pastatų rekonstrukciją. Be to, planuojamų statyti naujų ir rekonstruojamų nenaudojamų pastatų vidutinės kainos, palyginti su vidutinėmis kainomis rinkoje, kai kuriose savivaldybėse yra didesnės nuo 2 iki 10 kartų. Tai reiškia, kad savivaldybės už tuos pačius finansinius išteklius socialiniu būstu aprūpina mažiau asmenų ir šeimų, nei galėtų“, – rašoma Valstybės kontrolės atskaitoje.

          Šioje ataskaitoje matyti, kad Širvintų nekilnojamo turto rinkoje kvadratinio metro būsto kaina yra apie 300 eurų, o naujai statomo socialinio būsto 1400 Eur.

          Valstybinio audito ataskaita: Ar užtikrinamas būsto prieinamumas mažas pajamas gaunantiems gyventojams

Pagal LR Valstybės kontrolės audito ataskaitą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Taigi sako:

  Valstybės kontrolė perdavė STT , kai jau statybos vyksta . Kol ši viską išnagrinės statybos baigsis , o gal ir gyventojams soc. būstai bus išdalinti , korupcijos pėdsakai išnyks po pamatais , išplaus laikas …ir karavnas judės toliau tik , gal atsargiau apsidairydamas , mažindamas apetitą …

 2. Paklausimas sako:

  O kodėl gaunantys socialinius būstus, gali sau leisti juos pernuomoti ir niekam nerūpi?!

 3. super sako:

  Jau geriau įleisti, negu už kapeikas parduoti. Kiek šitoji valdžia už skatikus NORMALIUS butus savo pataikūnams pardavė?

 4. Anonimas sako:

  MANAU, kad i socbustus ileis pataikunus, kaip kad buvusi valdzia dare ir veltui socbustus dalino uz melo pilstyma. Visa valdzia vienoda ir ziuri savo klapciuku. Anoji turejo savo klapciukus ir dabar turi, naujoji irgi turi, todel ir stato socbustus, kad ileistu savo patikunus kaip kad ana valdzia dare su savo patikunais .

 5. ? sako:

  Širvintose neblogą 3-jų kambarių butą ko gero galima nupirkti už kokius 25 tūkstančius eurų. Už medinio pūzro prie ligoninės nuvertimą savivaldybė sumokėjo berods 78 tūkst. eurų. Nei daug, nei mažai – išeitų trys neblogi butai jaunoms šeimoms. Kaip Jums atrodo, kodėl statomi nauji, užuot operatyviai pirkus butus, kurių mieste netrūksta???

Jūsų komentaras:


aštuoni − = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]