Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Tarybos posėdis 2017-03-06 (GARSO ĮRAŠAS)

DSC_0003*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir audio autorės*

     Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo septyniolika Tarybos narių. Nedalyvavo K.Pakalnis (įspėjo apie komandiruotę praėjusio posėdžio metu), A. Kuznecovienė, G. Jozonis ir A. Jozonis.

      Darbotvarkė patvirtinta vienbalsiai.

PAGRINDINĖ DARBOTVARKĖ

 • Taryba vienbalsiai patvirtino projektą dėl Širvintų rajono švietimo įstaigų vadovų pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientų nustatymo.
 • Valdančiosios daugumos balsais (dvylika) nutarta  reorganizuoti Širvintų r. Zibalų pagrindinę mokyklą iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. prijungiant ją prie Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos. Patvirtinti Širvintų r. Zibalų pagrindinės mokyklos reorganizavimo prijungiant ją prie Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos sąlygų aprašą. Įgalioti Širvintų rajono savivaldybės merą teisės aktų nustatyta tvarka įspėti laikinai einančią Širvintų r. Zibalų pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas Sigitą Kaminskienę apie darbo sutarties nutraukimą suėjus teisės aktų nustatytam įspėjimo terminui. Penki Tarybos nariai nuo tokio sprendimo susilaikė: Vytas Šimonėlis, Jūratė Šiukštienė, Rasa Tamošiūnienė, Jonas Purvaneckas ir Vidmantas Mateika.
 • Nuo trečiojo klausimo svarstymo nusišalino Tarybos narys R. Bonikatas. Posėdyje lieka šešiolika Tarybos narių. Ir vėl valdančiosios daugumos balsais (vienuolika) nutarta reorganizuoti Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinę mokyklą iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. prijungiant ją prie Širvintų r. Gelvonų gimnazijos. Patvirtinti Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinės mokyklos reorganizavimo prijungiant ją prie Širvintų r. Gelvonų gimnazijos sąlygų aprašą . Įgalioti Širvintų rajono savivaldybės merą teisės aktų nustatyta tvarka įspėti  Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinės mokyklos direktorių Praną Kamieną apie darbo sutarties nutraukimą suėjus teisės aktų nustatytam įspėjimo terminui. Penki Tarybos nariai nuo tokio sprendimo susilaikė: Vytas Šimonėlis, Jūratė Šiukštienė, Rasa Tamošiūnienė, Jonas Purvaneckas ir Vidmantas Mateika.

             Į posėdžio salę grįžta R. Bonikatas.DSC_0007

 • Ketvirtasis klausimas taip pat priimtas valdančiosios daugumos balsais (dvylika), opozicijai susilaikius. Nutarta reorganizuoti Širvintų lopšelį-darželį „Saulutė“ iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. prijungiant jį prie Širvintų lopšelio-darželio „Buratinas“. Patvirtinti Širvintų lopšelio-darželio „Saulutė“ reorganizavimo prijungiant jį prie Širvintų lopšelio-darželio „Buratinas“ sąlygų aprašą (pridedama). Įgalioti Širvintų rajono savivaldybės merą teisės aktų nustatyta tvarka įspėti laikinai einančią Širvintų lopšelio-darželio „Saulutė“ direktoriaus pareigas Ritą Sinkevičienę apie darbo sutarties nutraukimą suėjus teisės aktų nustatytam įspėjimo terminui.

PAPILDOMA DARBOTVARKĖ

 •  Vienbalsiai nutarta pripažinti Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2011-09-29 sprendimą Nr. 1-125 ,,Dėl įgaliojimų suteikimo Savivaldybės direktoriui“ netekusiu galios.
 • Penkiems (V.Šimonėlis, J.Šiukštienė, R.Tamošiūnienė, J.Purvaneckas ir V.Mateika) balsavus „PRIEŠ“ , valdančiajai daugumai balsavus „UŽ“ nutarta nustatyti didžiausią leistiną Širvintų rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų pareigybių ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis ir gaunančių užmokestį iš Savivaldybės biudžeto, skaičių – 130. Buvo (122). Šiuo ir keliais kitais klausimais rašysime atskirai – red.past.
 • Vienbalsiai nutarta įgalioti UAB Širvintų komunalinio ūkio Pastatų administravimo ir atnaujinimo skyriaus vadovą Valentiną Kavaliauską, jo nesant – vadybininką būsto administravimui Algirdą Gudonį, atstovauti Širvintų rajono savivaldybei daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimuose priimant sprendimus dėl Savivaldybei nuosavybės teise priklausančių gyvenamųjų patalpų; darbotvarkės klausimu „Dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) priemonių varianto pasirinkimo (jei svarstyti pateikiamas variantas namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planas)“ – balsuoti savo nuožiūra atsižvelgiant į Širvintų rajono savivaldybės interesus; darbotvarkės klausimu „Dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo“ – balsuoti „už“. Įgaliojimas galioja iki 2017 m. gruodžio 31 d.
 • Po posėdžio merė pastebi salėje A. Sargelį ir replikuoja jam. Deja, į replikas atsakyti neteisėtai iš darbo atleistam administracijos darbuotojui neleista. Apie tai rašysime atskirai.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

 1. Socdemai sako:

  O socdemai net į posėdžius jau neina. Visi trys. Ar etatų didinimas nėra rimta priežastis pasakyti savo nuomonę? Turbūt bijo dėl saviškių dirbančių

Jūsų komentaras:


šeši × vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]