Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teismas: K.Ciesiūnas grąžinamas į darbą

atsisiųsti (1)     *pagal Teismo sprendimą *

       Jau rytoj dirbančių atleistųjų gretas papildys Kęstutis Ciesiūnas.

   Lietuvos vyriausio administracinio teismo kolegija (S.Gagys, D.Raišys, V.Volskienė) viešame teismo posėdyje išnagrinėjo administracinę bylą pagal atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos apeliacinį skundą dėl Vilniaus apygardos administracinio teismo 2016 m gegužės 23 d. sprendimo administracinėje byloje pagal pareiškėjo Kęstučio Ciesiūno skundą atsakovui Širvintų rajono savivaldybės administracijai dėl įsakymo panaikinimo.

     Pareiškėjas Kęstutis Ciesiūnas 2016 m. sausio 16 d. kreipėsi su skundu  į Vilniaus apygardos administracinį teismą prašydamas panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. gruodžio 7 d. įsakymą Nr. 10-925 ir grąžinti ieškovą į darbą.

     Vilniaus apygardos administracinis teismas nusprendė pareiškėjo Kęstučio Ciesiūno skundą tenkinti. Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. gruodžio 7 d. įsakymą ir grąžinti Kęstutį Ciesiūną į Širvintų rajono savivaldybės Žemės ūkio specialisto (A lygio, 9 kategorijos) arba lygiavertes karjeros valstybės tarnautojo pareigas. Įpareigoti Širvintų rajono savivaldybės administraciją išmokėti Kęstučiui Ciesiūnui  vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo dienos iki teismo sprendimo vykdymo dienos. Priteisti Kęstučiui Ciesiūnui iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos 950 eurų bylinėjimosi išlaidų.

   Širvintų rajono savivaldybė Teismo sprendimo nepripažino ir jį skundė aukštesnei instancijai – Lietuvos vyriausiam administraciniam teismui.

Vadovaudamasi Lietuvos respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 44 straipsnio 1 dalimi, 139, 140 straipsnių 1 dalies 1

punktu, teisėju kolegija nusprendė:

 • Atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos apeliacinį  skundą atmesti.
 • Vilniaus apygardos administracinio teismo 2016 m gegužės 23 d. sprendimą palikti iš esmės nepakeistą, papildomai nustatyti, kad iš pareiškėjui Kęstučiui Ciesiūnui priteisto vidutinio darbo užmokesčio sumos už priverstinės pravaikštos laiką išskaičiuojama sumokėta išeitinė išmoka.
 • Priteisti ieškovui Kęstučiui Ciesiūnui iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos 800 EUR (aštuonis šimtus eurų) bylinėjimosi išlaidų, patirtų apeliacinės instancijos teisme.
 • Nutartis įsiteisėja nuo jos priėmimo dienos.

Kęstutį Ciesiūną  darbo byloje gina advokatė Gitana Gudaitė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. katre sako:

  nepalyginami dalykai ,kestutis tik sau, mere zivile rajonui . as uz zivile .

 2. na sako:

  Kad jau pateko… Sirvintos juk jau prilyginamos afrikos respublikai

 3. šaunuoliai sako:

  įdomiai čia mes gyvenam, oi įdomiai . Kaži ar nepateks mūsų rajono valdymo būdai į kokius nors vadybos ir administravimo vadovėlius kaip neigiamas pavyzdys?

 4. Šaunu! sako:

  Na, visiškai susimovė savivaldybės bobelės. Visi teismai jų įsakymus naikina. Jas gal į pradžios mokyklą gražinti, kad biški pasimokytų. Sveikinimai Kęstučiui ir advokatei

 5. man sako:

  Puiki žinia, visi atleistieji grįžta į darbą.Ką dabar tankistės kaltins, teismus ar savo aplinką.Ne jums vadovauti rajonui, jeigu nesugebate įstatymų skaityti ir juos taikyti, o gal greičiausiai turite savus įstatymus, atkeršyti visiems, kurie atstovauja kitoms partijoms, arba ne taip pasižiūrėjo ar pasakė savo nuomonę. Tikriausia pas jus nieko gražaus ir švento neliko. Tik buldozerinė mąstysena ir savųjų garbinimas.Kęstuti, sėkmės darbe.Mes tave palaikome.

Jūsų komentaras:


× šeši = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]