Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vieši klausimai Tarybos nariui D. Paliukėnui

pppp* Mano pavardės prašau neviešinti, nes žmona pavaldi savivaldybei *

     Vakar visi girdėjome ir matėme (tokio garso negirdėti neįmanoma), kaip Tarybos narys Darius Paliukėnas atidarė skraidymo sezoną ir parasparniu skraidė virš mūsų visų galvų.

     Šiandien jo facebook paskyroje puikuojasi nuotraukos su užrašu: „Pavasaris. Bunda ne tik gamta. Ir mūsų miestas auga, puošiasi. O tiems, kas netiki ar dar nematė, vaizdeliai iš viršaus.“

      Net neginčiju, kad mūsų miestas keičiasi. Tai visiškai normalus procesas. Tik klausimas, kokia kaina keičiasi?  Už kokius pinigus?

   Vartydamas nuotraukas nustebau, o ką greta sporto komplekso, stadiono, socialinių būstų veikia privataus verslo įmonė. Man neaišku, ką bendro turi, visi nufotografuoti objektai? Gal vieną finansavimo šaltinį? Gal visų jų statymo nuopelnai atitenka merei? Kodėl privatus verslas kraunamas į vieną katilą su savivaldybės projektais? Kodėl tik tapęs Tarybos nariu ėmė plėsti ir verslą?

     Jei visa tai būtų sudėjęs eilinis rajono gyventojas, net nesistebėčiau. Bet tokius gretinimus daro Širvintų rajono Tarybos narys Darius Paliukėnas. Tai Tarybos narys, priklausantis valdančiajai daugumai, kurios valia ir lemia sprendimus.

       Todėl ir klausiu, koks savivaldybės indėlis, kad staiga ėmė plėstis privatus verslas?

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. superiui sako:

  Ar tikrai toks sąžiningas: ir darbuotojams, ir valstybei sumoka tiek kiek priklauso?:)
  Pagal rekvizitai.lt labai jau mažas algas moka (juolab, kad iš 11 darbuotojų 3 akcininkai) – kiek daugiau nei minimumas.

 2. Palaukėnas sako:

  “Ir mūsų miestas auga, puošiasi” Taip, pirmą kartą nuo 2015 metų. Iki šiol to nėra buvę. “O tiems, kas netiki ar dar nematė” tai jeigu jis netiki, ir dar biudžetininkas, tai matys darbą, kaip savo ausis. “vaizdeliai iš viršaus” vaizdeliai ir supratimas nuleistas iš viršaus. Baseinas, Baravykas, soc. bustas, stadionas, valėtai..
  Tarybos narys yra visas 24 valandas tarybos narys.
  Valėtai netyčia stato pardę.
  Baravykas netyčia gavo leidimą statybėliai.

 3. as sako:

  neturit apie ka daugiau rasyti?

 4. birute sako:

  o man patinka kai skraido,visada pamoju kai virs musu namo skrenda,o kad statosi tai saunuolis,juk nelaukia pasalpu ar kruopu.dziaugtis reikia kad dirba o ne pulti,saunuoliai Paliukenai sauni mama kuri turbut pradejo ta versla.tad kuo didziausios sekmes

 5. Atsakymas kaimynkai sako:

  Jei visi yra sabakos, tai tu tur but esi paliukėno kiemsargė, uoliai sauganti jo ir visos “valdančiųjų komandos” nešvarius reikaliukus.

 6. super sako:

  Paliukenas viska uzdirbo savo prakaitu. Ta parasparni irgi nupirko uz savo pinigus. Jis niekam neskolingas ir mokesciu valstybei sumoka tiek kad ant 10 pasalpiniu uztektu. Tai darstus ir garbingas verslininkas. Ir i Taryba ne per bambalius pateko. Bjauru skaityti tokius straipsniukus. Neringa, ne pirma diena dirbi sita darba. Atskirk kas yra kas. Palaikau tave kavoje su Z.P. Bet nenusileisk iki direktoriavimo/redaktoriavimo pas Astika laiku lygio.

 7. sirvintiskis sako:

  Teisingai autorius padarė,kad nepasirašė po straipsniu.Palė žmogus taikus, po teismus nevaikščios,bet sutikęs gatvėje gali ir į MARMUZE užvažiuoti už tokias raštlevas.

 8. Kaimynka sako:

  Įtariu, kad asarytes rieda tiems, kas niekuo niekada nebuvo ir nebaigė savo statybų būdamas pavaduotoju, o jau purvo papilt ant verslininko dirbančio sau 20 metų, nieko nereiškia. Deja. Toks jūsų sabaku darbas. Pilkit… purvinkit… patikės protingi

 9. galvoju sako:

  jis anksčiau skraidydavo virš galvų tiems, ką reikėjo priskųsti, dabar pakeitė maršrutą, visi savi sustatyti į vietas, tai drąsiai savo ” darbus ” demonstruoja.

 10. tiesa sako:

  oi kaip negali ramiai gyventi krasto naujienos, tik ir mato kas aplink , paziurekit i savo “darza” ,ka gero padaret ar paraset , baisu skaityti ,dziaukites gyvenimu o ne lakstykit ir paskalas rasinekit, miestas panaseja i miesta ar tai blogai, dziaugsisi vaikai ir anukai, ir dar ….kai zmogus stengiasi butinai kazka blogo rasyti, man negera uz tokius zmones, lazda turi du galus…

 11. super sako:

  2Superiui
  Jus teisus: “Jei visa tai būtų sudėjęs eilinis rajono gyventojas, net nesistebėčiau. Bet tokius gretinimus daro Širvintų rajono Tarybos narys Darius Paliukėnas. Tai Tarybos narys, priklausantis valdančiajai daugumai, kurios valia ir lemia sprendimus.”

 12. Dugnui sako:

  Matosi, kad tik apie dugno reikalus nusimanai, nes kalbi kaip girtas kolchozo fermų šėrikas prie samagono butelio….

 13. dugnui sako:

  Tai mazai bezdejo jai dar skundies

 14. Superiui sako:

  Pirmą kartą išgirdau, kad tarybos narys ir žmogus, tai du skirtingi dalykai…

 15. Dugnas. sako:

  Vakar mano kaimynas privalge kopustu ir labai bezdejo visas namas girdejo.Gal galit apie ji straipsniuka?

 16. virgiui sako:

  Paskaityk tuomet sk… ten viskas juk tik gerai… nesvarbu kad tik pusia tiesos parasyta… ka ten pusia jos ir tiek nera…

 17. VIRGIS sako:

  KERSTO NAUJIENOMS jau visiškai nuvažiavo stogas.viskas negerai,dar neteko skaityti kad kas nors gerai.

 18. rrrr sako:

  Kad skraidyti virs gyvenamos vietos skraidyti draudziama.. ar ne tiesa?

 19. A. sako:

  Nežinau, kaip ten su tom statybom. Te aiškinasi, kam neaišku.

  Bet tegul jis tik skraido. Labai nudžiugina, kai praskrenda. Gi neburzgia pusė valandos. Dar vaikams ir saldainių paberia. Vis kažkas įdomesnio, naujesnio.

 20. Viskas ok sako:

  Tik ta būda prie gatvės tragiška

 21. Ramiai sako:

  Ramiai. Be panikos. Nerandu aš čia kritikos. Ir net nerašo, kad statybos tai blogai. Tik elementarūs klausimai.
  Ar čia galioja posakis: vagie, kepurė dega?

 22. super sako:

  Sarinates po svetimus faejsbukus kaip uteles. Savinates svetimas nuotraukas, naudojates jas. Kas leido? Paliukenas dziagesi Sirvintomis, ar tai blogai? Dziaugiasi kaip zmogus o ne kaip tarybos narys.

Jūsų komentaras:


septyni + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]