Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gaisrai ir gelbėjimo darbai kovo 27 – balandžio 4

IMG_20170329_141353VILNIAUS APSKRITIES PRIEŠGAISRINĖS GELBĖJIMO VALDYBOS

ŠIRVINTŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

DĖL ŠIRVINTŲ RAJONE ATLIKTŲ

     Pranešame, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 19 gaisrų ir buvo atlikti 8 gelbėjimo darbai.

            2017 m. kovo 27 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Staškūniškių k., Maumedžio g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 5 ha. plote degusi žolė, apsaugoti šalia gaisravietės buvę 8 pastatai.

            2017 m. kovo 27 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Liukonių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 15 a. plote degusi žolė.

            2017 m. kovo 28 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi žolė.

            2017 m. kovo 29 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., P.Cvirkos g. nuo tilto į upę nušoko žmogus. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad vyksta mokomosios pratybos- įvykis imituotas. Ugniagesiams gelbėtojams iš Širvintų marių teko gelbėti ir imituoti specialiai pasirengusio, skęstantį žmogų imitavusio, pareigūno gaivinimą.

            2017 m. kovo 30 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Plento g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 7 a. plote degusi žolė.IMG_20170329_141438

            2017 m. balandžio 01 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Darmožarų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Pakeliui į įvykio vietą ugniagesiai buvo atšaukti ir gražinti atgal į tarnybą.

            2017 m. balandžio 02 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Grežėniškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 2 a. plote degusi žolė, apsaugotas šalia gaisravietės buvęs medinis ūkinis pastatas.

            2017 m. balandžio 02 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Avižonių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 1 a. plote degusi žolė.

            2017 m. balandžio 02 d. gautas pranešimas, kad Vilniaus r. sav., Dūkštų sen., Miežionių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 20 a. plote degusi žolė.

 Viršininkas  Eugenijus Iziumcevas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ aštuoni = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]