Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kas vyksta Širvintose?

WP_20170421_09_38_21_ev2_Pro* VIRGINIJUS SARPAUSKAS * Nuotraukos autoriaus ”

Susipažinčiau su maloniu žmogumi, gal būt ilgam, kuris man papasakotų, kas šiuo metu vyksta Širvintose, kokie automobiliai važinėja upės pakrante, ko ieško, kas leido. Nes savivaldybės svetainėje neradau aktualios informacijos.

Daiktas tikras ar pripučiamas? Numerio neįžiūriu, gal Š400?

      PAPILDYTA “Krašto naujienų”. Darbininkai teigė ne naftos ieškantys, o žemės tyrimus atliekantys. Labai keista. Projektas dar nėra patvirtintas. Jį Tarybai patvirtinti administracija teiks tik kitą savaitę vyksiančiame Tarybos posėdyje. Klausimas, ar merė ir vėl iš anksto žino, kaip balsuos Taryba? Lauksime savivaldybės atsakymo (klausimus ruošiame išsiųsti).


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

41 Komentarai (-ų)

 1. komentuoju sako:

  pasižiūrėjau projektus ir likau nesusipratusi- privati degalinė, privatus viešbutis-namas… Čia savivaldybės nuopelnas?????? kaip ir grybyno modernizavimas- administracijos projektas????

 2. O gal? sako:

  Būtų puiku, originalu ir daug pigiau įrengti prie tvenkinio prieplaukėlę, nupirkti porą motorinių valčių ir šiltomis dienomis jie nuplukdytų nenorinčius vaikščioti, važiuoti dviračiais. Būtų ir pora sezoninių darbo vietų jaunimui. Ir nereikėtų milijonų į vandenį merkti ir gražaus vientiso vaizdo darkyti. O gal rimtai, pasimokykime iš italų ir panaudokime gondolas??? Ar ne originalu būtų ir įdomu? Aš čia visai rimtai, jeigu ką. Tačiau pas mus nėra mados prieš imantis ko nors daryti tartis su miestelėnais. Taip, tai papildomas darbas, bet kai dalyvauja ir žmonės su savo idėjomis, tada ugdoma bendrystė, žmonėms maloniau, kad jie dalyvauja savo miestelio gerbūvio tvarkyme. O kai sprendžia vienas žmogus su savo grupe draugų , tai atrodo nekaip.

 3. Klausimas sako:

  Tai negi projektai turi skyriuje gulėti? Šiaip jie turėtų būti visuomenei pristatomi, viešinami, dėl jų diskutuojama. Bet čia dirbama. kaip savame uab-e.

 4. ? sako:

  Projekto pasiteiraukite Architektūros skyriuje, gal ir pamatysite?

 5. Paaiškinkite sako:

  Kur galima rasti kažkokio tilto projektą per tvenkinį? Negi tai tiesa, ir tas kvailas projektas „norit jūs ar nenorit, jis stovės?“
  Jei tai tiesa, tai negi nemąstoma, kad grubiausiu būdu braunamasi į pačią natūraliausią miestelio puošmeną – tvenkinį. Aplinką aplink tvenkinį sutvarkyti – kas kita.Į kitapus tvenkinio esantį pliažą galima puikiausiai iš abiejų pusių nuvažiuoti dviračiais. Reikia populiarinti šį sportą, daugiau judėti, ir vaikus vežtis dviračiais galima. Kam išleisti kalną pinigų ne pirmo būtinumo statiniui? Gal geriau „Saulutės“darželį renovuoti? Ar tai ne svarbiau?

 6. Ana sako:

  Ana mumi durnais mato?…giriasi, puikuojasi ir galvoja kad aplink nieks nesupranta reikalo esmės, na tikrai, galima pamanyti, kad įstrigusi “sovietmečio” ledyne ir galvoja, kad visi galvos, jog TIESA, tai ta TIESA, kurią ji skelbia?

 7. to „nieko gero“ sako:

  Pritariu Jums. Einama „va bank“ arba Uspaskicho kalba sakant – „napralom“. Kodėl taip daroma? Norima bet kokia kaina net ne Širvintoms, o Lietuvai parodyti, ką gali jos vadovaujama DP ir ką gali tokia „supermerė“. Tikra yra tai, kad paskutinio ES penkmečio pinigai yra skirti viešųjų erdvių tvarkymui, ką visi regionai daro.
  Pinskuvienė taiko daug aukščiau, nes ateityje,manau, statyti nebus iš ko, savivaldybei, jei ji dar egzistuos (savivaldybių stambinimas bus neišvengiamas) reikės skolas mokėti, o be didelių statybų patys žinote, kaip neįdomu gyventi, taip kad Seimo narės , o dar geriau – europarlamentaro kėdė ir yra didysis tikslas.

 8. Nieko gero sako:

  Nieko įpatingo ta jūsų “veikli” merė nedaro.Yra programa “viešūjų erdvių sutvarkymas”. kuri veikia visoje respublikoje, iš jos ir finansuojami visi “mėrės” projektai. Kas bebūtų valdžioje ta programa būtų, tik prie kitos valdžios nebūtų išvaistyta šimtai tūkstančių eurų visokioms reorganizacijoms, teismams, atlyginimų priedams ir pan. Būtų žymiai daugiau darbų viso rajono žmonėms padaryta. O, dabar, esant tokiom palankiom finansinėm salygom, matosi, kad lendam į krizę. Centrą gal sugebės patvarkyti, bet užtat rajono pakraščiai bus nustekenti. Jau dabar kas darosi su kaimo keliais- siaubas. Gal valdžia galvoja, kad kelių problema išnyks savaime? Ji tikrai neišnyks, tik gylės. Aš matau,kad ši valdžia nepajėgi spręsti iškilusių probklemų, todėl eina “vabank”, dirba tik tuos darbus kurie labiausiai matosi.

 9. VIRGIS sako:

  valio,net KERŠTO NAUJIENOS pagaliau pastebejo ,kad Širvintose kažkas vyksta.Ačiū .

 10. Anonimas sako:

  Pritariu „Pasiūlymui“. Tikrai taip.

 11. VBS sako:

  Mano komentaras buvo skirtas komentatoriui „ to all“ . Ir dar – kol DP valdo kitų partijų dėka turėdama dauguma, nėra labai ko girtis, ar ne taip?

 12. VBS sako:

  Loja tik keturkojai, jei paskutiniam komentatoriui kas pasisekė pasakyti, tai tik tiek, kad rajono žmonės suskirstyti į 1. uodegas vizginančius ir 2. lojančius. Žodžiu, gyvulių ūkyje gyvename.
  Tenka ir po kitus rajono centrus pavažinėti, visur tvarkomasi ne blogiau. Kur ateina europinės lėšos, ten tvarkomos viešosios erdvės, renovuojami pastatai, asfaltuojami keliai, tvarkomi žvirkeliai. Tik viskas išmintingiau daroma. Daugelyje rajonų keitėsi valdžios, bet tokių fokusų su žmonių atleidimais , tyčiojimusi niekas nedarė ir nedarys.

 13. Pasiūlymas sako:

  Pritariu ,,to all” minčiai ir kad galutinai ,,all” nepriekaištinga reputacija papirktų (sin. sužavėtų, patrauktų) permainomis, darbais, iniciatyva siūlau nebebijoti buvusiųjų savivaldybės vadovų ir opozicijos tarybos narių, baigti viešųjų ryšių akcijas ir rūpintis ne tik Širvintų miesto centru, o visa Širvintų miesto ir rajono teritorija. Pagaliau pradėkite tvarkytis ir dirbti – priimti kiekvieną bendruomenės narį tokį koks jis yra, išklausyti, paguosti ir suprasti, kad kiekvienas nori dirbti ir uždirbti nors dalį tiek kiek pasiskyrė sau dabartiniai savivaldybės vadovai ir tarybos daugumos tarybos nariai. Pagaliau supraskite, kad rajono keliai dėvisi visame rajone ir turi būti tvarkomi visi, gėlėmis norisi džiaugtis visuose rajono miesteliuose, kaimuose ir gal jau susitvarkykite Širvintų miesto ir pakraščius, griūvenas ir aplūžusius šiltnamius prie pagrindinio kelio, o savo elgsena būkite visiems pavyzdžiu.

 14. to all sako:

  nenuperka merė viso rajono, o paperka (sin. sužavi, patraukia) permainomis, darbais, iniciatyva, kad Širvintos nebebūtų nykus bažnytkaimis. Gal opozicijai ir visiems lojantiems reiktų vieną kartą nuleisti garą, ir užuot bukaprotiškai užsispyrus siekti grįžti į stagnacijos laikus, pakeisti kryptį ir pagalvoti, ką galima padaryti, kad Širvintose ir visame rajone žmonėms būtų geriau. Užtenka iš apmaudo, kad patys nieko nesugebėjo nuveikti kandžiotis užpakalį ir kelti bangas. Laikas pradėti dirbti, palaikyti geras iniciatyvas. Dabar toks įspūdis, kad opozicija ir jų ruporas KN ir apsišaukėlė “redaktorė” kabinėjasi, patys nesuprasdami ko.

 15. To to ps sako:

  Nesupratau? Negi nepriekaištinga reputacija jau nusipirko ir visą Širvintų rajoną, kad savivaldybėje esamos darbo vietos priklauso skaidriausiajai ir įvestas būtinas reikalavimas pataikavimas krištolinei?

 16. To ps sako:

  Tokio gero komentaro tikrai neskaiciau. Tiesiai i desimtuka.

 17. > to ps sako:

  gaila man jūsų, jei atleistųjų ėjimą į teismus suprantat kaip norą kažkam tarnauti.

 18. to to ps sako:

  o man gėda dėl jūsų tokio mąstymo,jei nesuprantate,kad ėjimas į teismus tai visų pirma: savo garbės ir orumo ginimas,antra: parodymas visiems koks žmogus vadovauja rajonui,trečia: sužino visa Lietuva kokia betvarkė rajone.Ir dar yra šis tas apie ką dar anksti rašyti.

 19. ?? negąsdinkit sako:

  Galvoju ir labai tikiuosi, kad krištolinė dar negalvoja, kad viską žino. Viską žinantys paprastai važiuoja į Vileiką.

 20. to ps sako:

  Man irgi geda del tokiu parsidaveliu, kurie per teismus lenda i siltas vietas , kad tik tarnautu kristolinei. Nesuprantu, kaip galima paminti savo isitikinimus ir eiti tarnauti kristolinei. Fui kaip slykstu. Jeigu atleido, tai reikia buti didviriais, o ne vel listi i siltas vietas tarnauti kristolinei. Tikrai nesitikejau tokio parsidaveliskumo.geda.

 21. to žmogus sako:

  Kodel vis minima sena valdzia? Jei jie nesipiarino ir kiekviena pirstelejima nedejo i fb, nereiskia, kad nieko nedare

 22. ? sako:

  Žinau kad jeigu žmogus galvoja, kad išmano apie viską, tai reiškia, jisai visiškai nieko neišmano.

 23. to AŪ,Aū ir visiems kitiems sako:

  Greičiausiai tie architektai laikomi (na tipo vis dar neatleisti)vien tam, kad dėtų parašus jau Post faktum…nes matant vien profaniškus sprendimus, darytina išvada, kad niekas jų nuomonės nepaiso ir netgi ne visa informacija jiems pateikiama? Susidaro įvaizdis, kad Širvintose yra viena superinė architektė, viena Superinė režisierė, viena superinė gėlininkė, viena superinė gydytoja, viena superinė mokytoja, viena superinė bibliotekininkė, viena superinė kelininkė ir t.t. ir pan. – viena visuose asmenyse, na čia tiesiog kaip nauja religija su krištoline dievybe?????Ir nedrįskite viešai sakyti savo nuomonės, kritikuoti jos sprendimų bei veiksmų, nes būsite apšaukti rajono žmonių priešais, kenkėjais, skundikais? Blogai jausitės, vieni kitus kaltinsite, pilnatyje nemiegosite ir nervuositės? Kam to reikia? Tai gal tikrai, kaip krištolinei Dievybei atiduokime jai viską ir tą savivaldybės pastatą, paaukokime kaip auką tą ąžuolą kurio ji taip nekenčia (nu nebesivoliokime ten ir nebegulinėkime ten, kad nusifotografuoti), na tegul sudėlioja tas trinkeles, kaip trintuką- trinantį rajono žmonių atmintį, tegul pribetonuoja tų tiltų, na gi kodėl negalime leisti bent vienam žmogui, juolab vos ne pranašui ir visų Širvintų negandų sprendėjui, būti laimingu?

 24. A ū ū ū sako:

  Kur pradingote Savivaldybės architektai – patriotai, ar jau visai Jus supančiojo ir burnas lipnia juosta užklijavo, socialinio darbo specialistais užrėmė, kad Širvintų mieste baigiama išnaikinti žaluma, baigiama visas gražiausias erdves užkloti betonu, pristatyti vienadienių tiltų ir prisodinti nuskurusių tujų?

 25. VBS sako:

  Statom kas kilometrą po tiltą. Ir kuo greičiau. Jei turėjom vientisą, gražų švaraus tvenkinio vaizdą, puošiantį miestelį, tai sėkmingai užgriozdinkime jį betonu. Bus antra nesąmonė po sporto komplekso vietos parinkimo. Su tuo ir sveikiname jauną mūsų rajono kraštotvarką…

 26. žmogau sako:

  “Lietuva”- rašoma didžiąja raide!!! Ar tau tik DP didžiosiomis?

 27. žmogus sako:

  Baikit jūs vienakart ta patį per ta pati lot. jei buvusi valdžia buvo geresnė tai kodėl tiek žmonių balsavo už šita. Rėksit kad nupirko. Ne, nupirkt galima keliolika keliasdešimt o ne tūkstantį. Ir tas kvailas klausimas kiek kabės. Gal poniai ir nereikia šildymo, visiems kitiems ir lietuvai atrodo kitaip.

 28. ps sako:

  man labai gėda dėl žmonių, kurie dėl sotesnio kasnio ar šiltos vietelės pamina įsitikinimus ir stoja į dp, ant kurios anksčiau “dėjo”
  Pažįstu tokių, bet jie garsiai nesigiria, kad pakeitė partiją. Gal jiems gėda prisipažinti dėl tokio parsidavėliškumo?
  Patikėkit, tokie nebus lojalūs – pasikeis valdžia (duodu max. 2 kadencijas), parduos ir dp

 29. to Kada sako:

  Kad širvintiškiai šventėmis ir gėlytėmis užliūliuoti. Jiems tik tiek reikia. O kad valdžia sugrupavo žmones į savus ir nesavus ir visiškai nesiskaito su kitokia nuomone, tai nieks nemato. Man tai labai panašu į CCCR laikus, kai buvo viena partija, viena neklystati nuomonė. Tik dp dirba, tik dp nuopelnai. Kiti nematomi. Tai iliustruoja ataskaita-pagyrų knyga, tarnautojų apdovanojimai ir daugelis kitų dalykų

 30. VIRGIS sako:

  kada bent kazka gero pranesit tada jusu keršto naujienom patikesiu,o dabar matau tik purvo jura ir zmoniu kiršinima.

 31. Kada? sako:

  Kada? Kada Širvintos atsibus? Kada išdrįs jaustis savo krašto šeimininkais? Kodėl visi tokie apatiški? toks jausmas, kad visi emigravo? Liko tik DP? Visa respublika stebisi, kas tos Širvintos? kokiu letargo miegu užmigdyti? Viena asaba veikia ką nori ir Valio?

 32. patikėkit sako:

  jei kitaip balsuotu,tai bebalsuodami į kelnes pridėtų.

 33. Geruliai sako:

  Nu nieko sau! Sprendimas nepriimtas, o darbai užsakyti. Ką darytų, jei kas iš valdančiųjų kitaip nubalsuotų?

 34. Monika sako:

  jau seniai žadama miesto seniūnija.Tai gal vykdo žvalgybos darbus naujam seniūnijos pastatui.O kas sena: pagal dabartinę valdžią reikia nugriauti.

 35. ne politike sako:

  Puola kažkas turbūt:):):)

 36. Tiltai sako:

  Ar tokiai upės atkarpai reik trijų tiltų? Nejuokaukit. Jei jau taip, tai visai upę užpilkit

 37. kas sako:

  jei dirba, tai reiskia reikia

 38. o sako:

  o iš vizijų albumo ar neprisimenat, kad žadėjo tiltą dar vieną statyti. Tad mašinos ir vykdo žvalgytuves. Jei bus tas tiltas pastatytas, tai tikrai neturėsime gražaus vaizdo, ramaus pliažo. Virginijau, o jus dar manot kad merė nežino. Ji visada viską žino, nes dp balsuos taip, kaip ji lieps, o ne kaip jie manys.

 39. nepavyko sako:

  trinkelėm aikštės išbetonuot, tai gal apie Marytę kosmosinį kodą dėlios? nenustebintų toks sprendimas. ir visi pritars, kad tik įsiteikti

 40. a. sako:

  Tai aisku, kad zino. Juk daugyma dp nariai

Jūsų komentaras:


septyni + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]