Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pagal vertybes sutinkam, pagal koaliciją palydim?

18119297_1694527870563965_4111546208965781472_n    Delfi žiniomis vienaip, vietiniais vėjais – kitaip….. Vėjas atnešė tokią žinią, kad: “TS-LKD Širvintų skyrius ir jo favoritė, tarybos dalyvė praeitą savaitę dalyvavo TS-LKD Tarybos posėdyje Vilniuje, ar tai etikos komisijoje, kur buvo svarstomi.

    Tiksliau svarstoma padėtis po TS-LKD Širvintų skyriaus skilimo ir po 2015 m. savivaldos rinkimų, kai buvo nutarta jungtis į valdančią koaliciją su Darbo partija. Lyg ir Prezidiumas pareikalavo nutraukti koalicijos sutartį su Darbo partija. Ir kaip alternatyvą svarstė likviduoti TS-LKD Širvintų skyrių.

    Vėjas pūstelėjo, jai gerai supratau, kad praeitą savaitę vyko TS-LKD Širvintų skyriaus susiėjimas, kuriame pasvarsčius, keturios sielos balsavo už koalicijos sutarties nutraukimą, septynios už pasilikimą koalicijoje.

      Šią savaitę vėl vyko TS-LKD tarybos posėdis Viniuje, kuriame dalyvavo Širvintų skyriaus keli asmenys. Įdomu, koks posėdžio verdiktas?” Tai yra tai, ką vėjas plaikstė.

     Įdomu, kaip buvo iš tiesų?

       Taigi, būtų įdomu sužinoti tiesiai iš pirmų lūpų: Ar TS-LKD vadovybė, ar tai Taryba, ar tai Etikos komisija svarstė padėtį TS-LKD Širvintų skyriuje? Ar TS-LKD Širvintų skyrius svarstė dalyvavimo koalicijoje su Darbo partija klausimą? Kokiu santykiu, jeigu buvo balsuojama, pasiskirstė balsai? Kokie numatomi tolimesni veiksmai? Ar teiktųsi kas nors iš TS-LKD Širvintų skyriaus atsakyti į šiuos klausimus?

        Bet gal tai tik vėjo paistalai, ir nieko nebuvo, ir viskas liks po senovei? Amžina vertybinė ir dorovinė vienybė su Darbo partijos Širvintų skyriumi ir su Širvintų rajono tarybos valdančiąją dauguma?

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/konservatoriai-ruosiasi-skyryboms-su-liberalais.d?id=74483992

Konservatyvus Vėjas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. paprastas tu žmogau sako:

  matosi nauda rinkėjams – tai, berods, po penkis eurus. Ar ne tokia byla dabar nagrinėjama Ukmergės teisme?

 2. Rinkėjui sako:

  Kol kas matau tik didelę naudą sau ir darbiečiams bei jų rinkėjams, o ne visiems rajono žmonėms.

 3. Stepui sako:

  Konservatoriai Širvintų skyrių , matyt, jau nurašė ir nekreipia į jį dėmesio, puikiai suprasdami, kad Širvintų rinkėjai skiriasi nuo visos Lietuvos rinkėjų.

 4. stepas sako:

  Nebūkite naivūs. Konservatorių vadovybė tikrai žino kas užima mero pareigas Širvintose ir kas pas ją dirba vicemere. Tik nesuprantama kodėl vadovybė tai leidžia. Matyt negalvoja apie savivaldybių rinkimus.

 5. Rinkėjas sako:

  Manau, kad partijos ne sau naudos turėtu žiūrėti, o rinkėjams. O ši kolicija rinkejams daug naudos atnešė, daug jau darbų nuveikė paprastų žmonių labui. Nesvarbu ar Db su TS Lkd, ar liberalai su socdemais. Svarbu, kad dirbtu žmonėms, o Širvintuose taip ir dirba, galima palinketi tik sekmės. O

 6. Sofijai sako:

  Ar nemanote, kad pati didžiausia skundų Delfiui rašytoja yra Pinskuvienė. Ji visai Lietuvai skundėsi, kaip tautos nemyli konservatoriai ir liberalai, kokie jie korumpuoti, nedori ir t.t. Bet tai nebuvo kliūtimi su tos partijos nariais konstruoti koaliciją Širvintose. Ir ko tik nepadarai žmogau dėl tos valdžios…

 7. Stebėtojui sako:

  Nesuprantu, tai argi jūs neinformavote konservatorių partijos valdžios Vilniuje apie tokius Vasiliauskienės ir kitų prisiplakėlių darbelius? Manau įdomu būtų Gabrieliui L. ar Mykolui M.

 8. Sofijai sako:

  Kas iš konservatorių rašo skundus?

 9. Sofija sako:

  Oi kiek daug naudos būtų iš konservatorių rašančių skundus opozicijoje,jie taip ten reikalingi kažkam

 10. Stebėtojui sako:

  P.Skaistys buvo labai kompetentingas Vyriausybės atstovas ir garbingas politikas. Ir ne konservatoriai buvo prieš jį, o Vasiliauskienės kompanija.

 11. stebėtojas sako:

  Pakartotiniuose mero rinkimuose A. Skaisčio iniciatyva buvau rinkimų stebėtoju. Akivaizdžiai matėsi, kad Širvintų “konservatoriai” prieš jį. Pradedant rinkėjų parašų rinkimu.

 12. rinkimai sako:

  Respublikos rinkimuose balsuoju tik už konservatorius: pervedu partijai 1 procentą sumokėto pajamų mokesčio. Bet Širvintų savivaldybėje jau paskutiniuose rinkimuose už šią partiją nebalsavau.

 13. Išėjęs sako:

  Suprantama Jūsų pozicija, tikrai liūdna. Diskutuoti arba kovoti galima tik su garbingais ir išmintingais žmonėmis, kuriems būtų svetimos intrigos ir melas siekiant savų interesų. Širvintų atvejis ne tas.
  Partijos savo vaidmens visuomenei jau seniai neatlieka . Tai paprastos savų interesų grupės, o kai tie interesai pasireiškia labai negarbingomis formomis, tada belieka viena išeitis – nedalyvauti tame„ parade“. Dalyvauti visuomeniniame gyvenime yra ir kiti būdai. Manau, kad Širvintose yra nemažai protingų ir aktyvių žmonių, kurie gali puikiai atstovauti savo bendrapiliečius savivaldoje.

 14. Tai kad sako:

  Jau per seimo rinkimus konservų pirmininkė už darbiečius turguj agitavo. Todėl net buvę konservatoriai Stundžio nepalaikė

 15. rinkimai sako:

  Jeigu savivaldos rinkimuose konservatorių partijos sąraše bus pavardės tų, kurie broliaujasi su Darbo partija – balsuosiu prieš visus arba už kitą man tinkamą sąrašą

 16. Liūdna sako:

  Kad dalis konservatorių pasirinko lengviausią kelią ir išėjo. Nekovojo, negynė vertybių, bet leido viešpatauti parsidavėliams. Kaip galiu tikėti tais, kurie pamynė savo ir partijos idealus? Kaip tikėt tais, kurie nepaklūsta partijos valdžiai? Širvintose seniai,nebėra konservatorių.

 17. Nieko sau sako:

  Nieko sau – balsuoji už konservatorius – gauni darbiečius. Tokia rimta partija išsigimė Širvintose. Nors tikrų konservatorių ten ir neliko.

 18. Piliečiui sako:

  O kam pereiti į darbo partiją? Perėjęs turėsi lygias teises su darbiečiais ir dar perbėgėlio statusą. O dabartinė padėtis patogiausia – už poziciją sumokama postu, o ir sava partija kišenėje lieka. Politika turi būti pragmatiška, ponai.

 19. Nesuprantu sako:

  Profesorius ir DP nesuderinami dalykai. Kaip leidžia vicei šitaip padlaižiaut?

 20. Burokas sako:

  Konservatorių skyriaus Širvintose nėra. Yra būrelis žmonių, kurie savo pažiūromis ir mentalitetu atitinka Širvintų darbiečių modelį. Ir tik laiko klausimas, kada jie pereis į darbo partiją. Manau, kad Gabrielius neleis tam įvykti ir konservatorių Širvintų skyrius bus greitai paleistas, kaip valstiečiai padarė Panevėžyje.

 21. Pritariu piliečiui sako:

  Jei konservatoriai paliks viską kaip yra, tai per savivaldos rinkimus niekas nebalsuos už sudarbėjusius konservus.

 22. pilietis sako:

  “Konservatoriai”, pritariantys merei, turėtų principingai pereiti į Darbo partiją.

Jūsų komentaras:


× keturi = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]