Siūlomas nemokamas maitinimas priešmokyklinukams ir pirmokams    Skelbiame konkursą „Mano laimikis“    Kas yra Visa Waiver Programa ir Visa Waiver šalys?    Derliaus šventėje gausybė nominacijų, apdovanojimų ir prizų protmūšio laimėtojams    Tiesioginis valdymas Širvintų rajono savivaldybėje kol kas neįvedamas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Politinės prognozės Lietuvai

Simonas Kroydonas

Simonas Kroydonas

 APIE MUS RAŠO

* SIMONAS KROYDONAS * straipsnis publikuojamas autoriui leidus *

     Šį rytą visuomenei bus atveriamos kozerinės kortos.

    Valstiečiai buvo sukurti, kaip Socialdemokratų pakaitalas ir jie turėjo laimėti rinkimus. Naglis Puteikis pasiėmė Darbo Partijos, Tvarka ir Teisingumas balsus, o tada jo Antikorupcinė koalicija nepraėjo barjero ir į antrą turą iškilo Valstiečiai su Konservatoriais. Vaigauskas ir balsavimų kompiuterines sistemas valdantys konservatoriai klastojo duomenis, vėliau serveriai užlūžo ir tik šiandien sužinojau , kad konservatoriams buvo pridėta, net 2.2% balsų .

    1.3 % balsų buvo atimti iš Darbiečių 0.9 % proc iš Antikorupcininkų. Dalis balsų buvo pridėta socialdemokratams dalis konservatoriams .Jeigu rinkimai būtų buvę sąžiningi Valstiečiai būtų gavę daugiau balsų ,o Konservatoriams būtų reikėję nuimti 2.2% balsų.

   Patinka jums ar nepatinka, bet turite suvokti pagrindinį ir neginčijamą faktą. Saulius Skvernelis yra viso labo samdomas Valstiečių partijos direktorius kurio pagrindinė užduotis buvo atvesti Valstiečių partiją į Seimą ir sėkmės atveju vadovauti valdančiajai koalicijai.Ir tai yra normali vakarietiška praktika.

     Iš kur aš viską žinau ?

     O iš kur aš žinau, kad jau šį lapkritį Šiaurės Airijoje pasipils atgimusios IRA sprogdinimai Belfaste ir Londonderyje ir bus siekiama Airijos susivienijimo. Iš kur aš žinau, kad yra jau susitarta dėl dar 10 000 pabėgėlių ir jų perkėlimo į Naujają Akmenę, Alytų, Mažeikius ir kitus Lietuvos regionus. Iš kur aš žinau apie tai, kad pats Lansbergis su Grybauskaite garantavo Skverneliui neliečiamumą jei mes Karbauskį per bortą. Bet pastarasis scenarijus neįvyks ir aš paaiškinsiu dabar jums kodėl taip neįvyks. @

     Viešųjų ryšių agentūrų pagalba buvo suformuota visa Valstiečių Partijos rinkiminė strategija. Buvo nutarta, kad vadovauti šiai partijai turi žmogus reitinguose užimantis antrą trečią vietas po Prezidentės. Šis žmogus buvo Saulius Skvernelis. Jam aiškiai buvo paaiškinta, kad jis yra samdomas partijos generalinis direktorius. Skvernelis puikiai suvokė, kad jo darbas yra laimėti rinkimus, atvesti Valstiečius į valdančiųjų koaliciją, bet gavosi taip, kad pats Skvernelis gavo šansą suformuoti koaliciją, nes antrame ture Valstiečiai tiesiog nušlavė Konservatorius.

      Jeigu Konservatoriai savo lyderiu būtų išsirinkę Šimonytę,  jie gal net būtų ir laimėję rinkimus. Atsitiko tai kas ir turėjo atsitikti. Skvernelio-Karbauskio duetas nuėjo pas Prezidentę, o ji tiesiai šviesiai pasakė. Nuo 1989 metų Lietuvoje reali valdžia yra Vytauto Lansbergio rankose. Ji yra tik statytinė. Lansbergis turi tiek JAV tiek Rusijos protekciją. Jo pastovus lojimas ant Rusijos yra ne kas kita, kaip tik pakazūha. Kurį laiką visą šitą reikalą kuravo Adamkus. O pastaruoju metu jūs visi pamatėte kas per fruktas yra Adamkus. Kėvišo pasamdyti viešųjų ryšių agentūrščikai kažkiek sumokėjo Adamkaus paramos fondui, ir mainais už tai Adamkus viešai išreiškė paramą Kėvišui .

      Nieko asmeniško. Tai tik biznis !

    Gali būti, kad konservatoriai turi ant Skvernelio kompromatą ir verčia jį suskaldyti Valstiečių partiją. Tai reiškia tik vieną. Ramūnas metamas per bortą, Skvernelis pradeda kurti savo frakciją ir susijungia su Konservatorių mažuma ir suformuoja valdančiąją koaliciją. Tai reikštų visišką Karbauskio eliminavimą ir galimą vyriausybės griūtį. O tai jau reiškia ir priešlaikinius rinkimus.

     Labiausiai tikėtinas scenarijus yra toks, kad Seimas visų Seimo narių balsų dauguma slaptu balsavimu pareiškia nepasitikėjimą Skverneliu. Nepasitikėjimą išreikš Karbausko turima Valstiečių dauguma, Socialdemokratai, ir Žemaitaičio atstovai su Lenkais.

    Visai tikėtina, kad Žemaitaitis su visa partija pereis pas Socialdemokratus ir taps Socialdemokratų pirmininku. Ir visa tai gali atsitikti vos per 4-5 savaites. Jei Skvernelis nuspręs mesti Ramūną per bortą, taip ir atsitiks. Reikia nepamiršti, kad Skvernelis jau įstūmė ragą Paksistams. Paksas man niekada nepatiko, bet Žemaitaitis su Gražuliu visai neblogai ten tvarkosi. Žemaitaitis perėmė Paksistų partijos valdymą ,o štai jo bendraamžiui Gapšiui likimas atsuko nugarą. Uspaskichui pasitraukus jo statytinis Gapšys suvokė, kad partijos suvaldyti jam nepavyks. Jį ir Vonžutaitę konservatoriai tąsė po teismus. O tai ir šeima, vaikai, potenciali įkalinimo grėsmė. Kaltinimai aišku buvo sufabrikuoti bet!

     Kurį laiką Uspaskichas Darbo Partijai vadovauti buvo pasamdęs Mazuronį, bet šis pasirodė visiškai netikęs, prapylė Seimo rinkimus ir gėdingai kaip vienos dienos premjeras Šimėnas pabėgo. Tuomet prie Darbo partijos stojo Širvintų hiena Pinskuvienė kuri suės Darbo Partijos lavoną o vėliau prisirys raminamųjų ir užsivers.

       O Konservatoriai gudrūs. Būdami mažuma ir praktiškai niekas, bet turėdami savo kišenėje Prezidentę, Konstitucinį teismą, SEB banką ir 80 proc. žiniasklaidos kontrolės jie gali daryti ką tiktai nori. Kartais, net pagalvoju. Kam iš vis Seimo rinkimai reikalingi, jeigu vistiek viską kontroliuoja konservatoriai. Aišku konservatoriai yra geresnė blogybė nei socialdemokratai. Ten tai iš vis korumpuotas nusikalstamas susivienijimas. Socdemai, net ministro nesugebėdavo surast. Kaip tik kandidatas taip prisidirbęs. Butkevičius su savo anglų kalbos Borato akcentu šiurpindavo visą vakarų pasaulį.

      Nuo pat nepriklausomybės atkūrimo Lietuvą pasikeisdami valdė Konservatoriai su Socialdemokratais. Visi kiti būdavo sutrinami į miltus. Liūdnas likimas ištiko ir Paksistus, ir Uspaskicho Darbiečius ir Valinskininkus, o dabar bandoma susidoroti ir su Valstiečiais.

         Delfi pagalba Konservatoriai Skverneliui daro spaudimą, maždaug atsiskirk nuo Valstiečių ir formuok savo frakciją. O štai patys Konservatoriai susiskaldyti tai nenori. Jau prieš pusmetį Saudargas Paulius sakė, kad jam neiškiltų jokių problemų atskirti Konservatorių Krikdemišką flangą, kuris šiaip jau sudaro 80% visos Konservatorių partijos ir tuomet susijungti į valdančiąją koaliciją su Valstiečiais, paliekant ant ledo visą Lansbergio šutvę . Taip būtų išsaugota ir Valstiečių dauguma ,o tuomet manau prie valdančiosios koalicijos prisijungtų ir Žemaitaičio-Gražulio tandemas. Tuomet būtų pamiršta ir Pūkas Kęstutis istorija, anūko grupelė būtų išmesta lauk , niekas nebekeltų intrigų ir toliau ramiai būtų dirbama .

     Opozicijoje liktų Lansbergiukas su savo grupele ir viskas kas liko iš Socialdemokratų. Liberalai ar taip ar taip yra niekas. Na pavaldys dar pora metų Vilnių ir Klaipėdą ir liberalų judėjimas išnyks.

     Žmonės mato kaip sunkiai buvo atstatydinamas Milius. Žmonės mato, kad, net Ministras, Prezidentė niekas negali nuimti Kėvišo. O kaip tu jį nuimsi,jeigu jis vienas geriausių Andriaus Kubiliaus draugų .Lazdijų Konservatorių skyrius anūką pasiuntė velniop. Malinauskas su visu Druskininkų skyriumi tuometinį Socialdemokratų vadą premjerą Algirdą Butkevičių pasiuntė velniop. Krito Malinauskas, krito ir premjeras Butkevičius. Kas dabar Butkevičius? Ogi absoliutus nulis.

      Antras pagal rangą valstybės galva Seimo rinkimuose Vilkaviškyje sugebėjo pralaimėti boksininkui Smirnovui.

      Visiškai sutinku su Kastytis Braziulis išsakytomis mintimis .

       Na, kokias gi gali daryti išvadas, kai spaudoje diena iš dienos perskaitai informaciją:

a) Skvernelis grasina atsisakyti socialdemokratų kaip koalicijos partnerių dėl to, kad jie nepalaiko urėdijų reformos;

b) Skvernelis pyko ant valstiečių frakcijos narių ir juos aprėkė, kad jie nepalaikė urėdijų reformos;

c) Skvernelis socialiniame tinkle išliejo neigiamas emocijas ant kai kurių valstiečių frakcijos narių dėl švietimo reformos. Kaltino juos ir grasino nutraukti bendrą darbą;

d) Skvernelis prakalbo apie tai, kad į jį kreipiasi Seimo nariai ir siūlo kurti naują frakciją Seime. Yra norinčių matyti jį lyderiu ir prie jo prisijungti;

e) Konservatoriai pasiūlė pavardžių rašymo įstatymo projektą, o valstiečiai jau susipešė. Ar jie susipešė ir kaip giliai neaišku. Svarbu spauda pranešė;

f) Reikėtų pridėti prezidentės kritiką Seimui, kuris, anot jos, neturi valios;

g) Dar reikėtų pridėti mass media darbą, kuris vieną pusę kritikuoja ir iš jos tyčiojasi, o kita kelia į padangę arba prabėgomis rodo premjero veidą, siluetą, rūpestį veide. Šiandien ryte premjeras galvoja apie sudėtinga krimonogeninę situaciją, arba galvoja apie vaikus ir jų apsaugą. Taip rašo spauda. atkreipkite dėmesį.

     Virtualioje erdvėje yra kuriamas vienas vaizdelis, skirtas žmonėms, kurie žiūri LRT, skaito pagrindinius naujienų portalus. Tikrovėje vaizdelis yra kitoks, tačiau ar tai kam yra svarbu ir įdomu? Viešojoje erdvėje stipriai dominuoja prezidentės kompanija.
Taigi kokia išvada tiesiog veržte veržiasi į paviršių. Manau, kad aiškinti nereikia, o greitu laiku kardinalius Seime pasikeitimus pamatysime.

     Kastytis tiesiog tobulai ir šiek tiek nedrąsiai išvardijo gręsiančius scenarijus.O mano prognozės yra žymiai niūresnės ir Saulius turi padaryti išvadas iš savo socialdemokrato pirmtako, kuris vaikėsi reitingų.

       Skvernelis savo akimis matė kaip per vos kelias savaites iš Algirdo Butkevičiaus gavosi šnipštas.Socialdemokratas Butkevičius besivaikydamasis aukštų reitingų paėmė ir patvirtino Liberalųjį darbo kodeksą kuris visiškai prieštarauja socialdemokratinei ideologijai. Socialdemokratų rinkėjai pamatė Butkevičiaus veidmainiškumą ir išmetė jį iš politinių barščių sriubos.

     Skvernelis turi suvokti, kad būtent Ramūnas padarė jį nr 1 Lietuvoje. Saulius turi suvokt, kad būtent teisėsaugos klanas, o ne aukšti reitingai jam išgelbėjo užpakalį nuo Grybauskaitės buldozerinio puolimo. Grybauskaitės-Skvernelio konfrontacijos atveju vienintelis Ušackas galės išgelbėti Skvernelį nuo konflikto su Prezidentūra, nes Ušackas yra vienintelis žmogus kurio Grybauskaitė bijo.

   Jei vis dėlto Skvernelis nuspręs pasukti išdavystės keliu tuomet Lietuvos Respublikai gresia perversmas, o jam Butkevičiaus likimas.

Straipsnis publikuotas “Laisvame laikraštyje”

       P.S. Redakcijos nuomonė nebūtinai turi sutapti su autoriaus pozicija.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. jo sako:

    ir kodėl taip Lietuvai nesiseka ir mums Širvintose su rinkimais

  2. geras sako:

    Kurį laiką Uspaskichas Darbo Partijai vadovauti buvo pasamdęs Mazuronį, bet šis pasirodė visiškai netikęs, prapylė Seimo rinkimus ir gėdingai kaip vienos dienos premjeras Šimėnas pabėgo. Tuomet prie Darbo partijos stojo Širvintų hiena Pinskuvienė kuri suės Darbo Partijos lavoną o vėliau prisirys raminamųjų ir užsivers

  3. Robinas sako:

    Apie Širvintų hieną tai čia gerai, tiesiai į dešimtuką.

Jūsų komentaras:


− vienas = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]