Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rajoną valdo Taryba ar tik jos dalis? Kviečiame pasikalbėti

350x250NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

      Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamento 14 punktas  rašo, kad  “Savivaldybės tarybos nariai už savo veiklą yra atsakingi ir atskaitingi rinkėjams ir visai savivaldybės bendruomenei.”

     Tačiau Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė matyt nusprendė, kad rinkėjams pakaks jos ir valdančiosios daugumos ataskaitų. Susirinkę į renginį nusivylė. Jie girdėjo tik šauniojo ketverto kalbas. Valdančiosios daugumos tarybos nariai buvo pristatyti ir pakviesti į sceną. Tuo jų misija ir buvo baigta. Nė vienam nebuvo suteiktas žodis. Ko bijoma? Kad nemokės tinkamai atsakyti? Negi per dvejus metus Taryboje to neišmoko?

     Kitas ne mažiau svarbus klausimas, kodėl ataskaitoje nedalyvavo Tarybos mažuma? Tarybos reglamente rašoma: “Savivaldybės taryba susideda iš įstatymų nustatyta tvarka demokratiškai išrinktų Savivaldybės bendruomenės atstovų (21 Tarybos narys).” Tai kodėl ne visi dvidešimt vienas kviesti į sceną?

     Ar galvojama, kad jų rinkėjams nereikia ataskaitos? Ar tikimasi, kad jų paaiškinimai liks negirdimi? O gal bijoma, kad opozicija ims ir pasakys tai, ko Pinskuvienės rinkėjams nedera žinoti?

     Į šiuos klausimus net nesitikime tiesaus atsakymo.

    Kiekvienas rinkėjas turi teisę išgirsti kiekvieno Tarybos nario pasisakymą ir nuomonę. Kiekvieno Tarybos nario turime teisę ir paklausti.

      Tad visi kartu pasinaudokime  šia teise ir klausimus užduokime ir tiems Tarybos nariams, kurių ateitį merė nupiešė taip, jog labai artimoje ateityje jų išvis neliks Taryboje.

      Kodėl Tarybos nariai nevisus posėdžius lanko? Kur dingo jų rašyti projektai? Kam, kiek ir kokių skundų parašė? Kaip jie vertina bibliotekų uždarymus, mokyklų jungimus, vykdomus projektus? Ką jie gali pasakyti apie atleistųjų bylas? Ką opozicija nuveikė šios kadencijos Taryboje? Kodėl jie nesifotografavo merės ataskaitos leidiniui? Kada baigsis LEPinamųjų era?

       Į šiuos ir kitus “Krašto naujienų” bei rinkėjų klausimus paprašysime atsakyti opozicijos “Viešame interviu”.

      Gegužės 2 d. 18.00 val. Širvintų Kultūros centro didžiojoje salėje kalbinsime tuos, kuriems neatsirado vietos merės ataskaitoje.

      Klausimus jau dabar galite siųsti adresu [email protected] Neužmirškite nurodyti, kam adresuojamas klausimas.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. Neramu sako:

  O jus tikrai įleis į salę?

 2. Šaunuoliai sako:

  Opozicijoje esantiems tarybos nariams didžiausia pagarba ir padėka, kai nuožmiomis sąlygomis drąsiai dėsto faktus, įrodančius, kad valdantieji negeba tinkamai dirbti. Taigi, eisime į susitikimus, į pavienius pokalbius ir kuo plačiau visi drauge skleiskime tikrą informaciją.

 3. Jonui sako:

  skelbimai seniūnijose puiki mintis,tik netikiu kad ilgai pakabės,darbiečiai nuplėš.

 4. JONAS sako:

  kuo daugiau seniūnijose patalpinkit skelbimų, kad gyventojai žinotų.

 5. justė sako:

  būtinai ateisiu su šeima, labai laukiau šio susitikimo, norisi išgirsti daugiau naujienų, pasikalbėti su normaliais išmanančiais ir kultūringais žmonėmis. Nebijokite ir kas galite būtinai ateikite.

 6. Anonimas sako:

  Taip, įrašai vertingi – ir tie, ir tarybos posėdžių įrašai pasitarnaus mūsų krašto istorijai, lai jie išlieka… Kada nors mūsų anūkai ir proanūkiai turės pavyzdžius, kaip kūrėsi ir vystėsi demokratija mūsų rajone.
  O Atviros Lietuvos Fondo išvados apie mūsų rajoną, matyt, gimė jam paskaičius Širvintų kraštą ir ypač jo straipsnių komentarus kuruos savame stiliuje rašo merės ir DP garbintojai.

 7. Salė sako:

  Pasiimkite sutartį, nes galit rasti užrakintas duris

 8. Oi ne sako:

  Tik įraše visą grožį gali pamatyti. Kiekvienas žodis tariamas su pagieža ir panieka. Šlykštu klausyti. Bet tik taip gali suvokti, kad vadovauja rajonui

 9. Paskaitykite sako:

  Savaitraštis „Širvis“ padovanojo savo skaitytojams didžiulę dovaną – išspausdino netaisytas visų keturių valdžios moteriškių ataskaitas rajono gyventojams. Kas nedalyvavo pačiame renginyje, nepaklausė jo garso įrašo, turėjo galimybę perskaityti valdžios moterų kalbas originale. Kai perskaitysite, suprasite kokios kultūros ir kokių viešo administravimo gebėjimų žmonėms atiduota valdžia…

 10. širvintiškė sako:

  Puiku! Labai laukiau, kad opozicija surengtų susitikimą su gyventojais, nes iki skausmo atsibodo mėlynųjų melas ir savigyra.

 11. o sako:

  draugė nesugalvos atsakyti salės užsakymą.Gal ir pavyks sudalyvauti.Ačiū.

Jūsų komentaras:


− keturi = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]