Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ar opozicija turėjo įtakos VPT sprendimui dėl sporto komplekso?

DSC_0008* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos iš  Krašto naujienų archyvo *

  Nuskambėjus žiniai, kad Viešųjų pirkimų tarnyba nurodė Širvintų savivaldybei nutraukti su “Irdaiva“ sporto komplekso statybų sutartį, nutarėme pasidomėti, ar šiam sprendimui turėjo įtakos opozicijos kokie nors veiksmai. Juk merė dažnai skundžiasi įvairiais opozicijos skundais. Gal ir šį kartą buvo skundas?

    Trims (tiems, kuriems pavyko prisiskambinti nedarbo dieną) Tarybos nariams opozicijoje pateikėme tuos pačius klausimus:

 • Ar reikalingas sporto kompleksas Širvintose?
 • Kaip balsavote šiuo klausimu Taryboje? Kodėl?
 • Kaip vertinate VPT sprendimą? Kaip jis atsilieps širvintiškiams?
 • Ar galėjo būti, kad tokį VPT sprendimą įtakojo mūsų rajono opozicijos kokie nors veiksmai?

 

IMG_1897-12KĘSTUTIS PAKALNIS:

       - Aš balsavau už sporto komplekso statybas Širvintose. Labai gaila, kad taip nutiko. Bet negaliu slėpti, mes tikėjomės tokio rezultato. Mes spėjome, kad statybų suma galimai  išpūsta  keliais milijonais. Taip ir sakėme, kad neaišku, kam tie pinigai nueitų į kišenę. Tokias mintis kėlė faktas, kad kiti rajonai sporto kompleksus statė perpus mažesnėmis kainomis. Nei mes rašėme, nei  kam skundėme. Taip, merę įspėjome ne kartą, kad toks sprendimas neteisėtas ir gali pritraukti bėdų. Gaila, kad merė mūsų neišgirdo, o tik šaipėsi iš tokių įspėjimų.

VIDMANTAS MATEIKA:

 DSC_0008 – Pažiūrėjus minimos statybos įmonės veiklą Lietuvoje, nieko čia nuostabaus nenutiko. Ši statybinė įmonė jau ne pirmą kartą įsivelia į skandalus susijusius su viešaisiais pirkimais. Liūdna, kad daug kas naudojasi tokios neskaidrios įmonės paslaugomis. Ne išimtis ir Širvintos. Manau, kaip bebūtų, bet nuostolius patirs Širvintų rajono savivaldybės biudžetas. Supraskime, kad kiekviena privati įmonė, pasirašydama paslaugų teikimo sutartis, į jas įtraukia tam tikrus saugiklius, kurie apsaugotų ją nuo galimų nuostolių sutarties nutraukimo atveju ir kitais nenumatytais atvejais. O šiuo atveju sutartį nutrauks Širvintų savivaldybė. Tai reiškia, kad mes visi kartu turėsime sumokėti netesybas. Niekas nežino. Jei paskelbtume naują konkursą pagal visas taisykles ir atskirai pirktume projektavimo paslaugą ir statybos paslaugą, tai galbūt gautume geresnį rezultatą ir net pavyktų sumažinti kainą. Aš asmeniškai visada pasisakiau už investicijas Širvintų rajone, taip pat už sporto aikštynus ir kompleksus. Mums jų reikia. Esu už logiškus projektus ir sprendimus. Tik pabrėžiu, kad visi pirkimai turi vykti skaidriai, sąžiningai ir aiškiai. Tuomet rajonas ir jo gyventojai turės naudos. Kiekvienas projektas turi būti naudingas ir patrauklus gyventojams.

DSC_125-1-1VYTAS ŠIMONĖLIS:

    – Balsuojant dėl sporto komplekso aš susilaikiau. Posėdžio metu pateikiau klausimus. Man rūpėjo sužinoti, iš kokių lėšų bus statomas kompleksas ir ką darysime su sporto mokykla. Į šiuos klausimus man nebuvo atsakyta. Negalėjau pritarti ar nepritarti klausimui, jei man nėra aišku. Iš atsakymo supratau, kad iš Tarybos narių tikimasi tik rankų pakėlimo, o viska kita jau ne jų reikalas. Pradėjau domėtis lėšomis šioms statyboms. Sužinojau, kad lėšos nėra numatytos. Kūno kultūros sporto departamentas Širvintoms skyrė pernai 250 tūkst. Eur o šiemet 470 tūkstančių eurų. Visi kiti pinigai turėtų būti iš savivaldybės biudžeto. Opozicijos galimybės yra menkos. Mes matome, kas yra blogai, stengiamės atkreipti savivaldybės administracijos dėmesį. Esame parašę du skundus (dėl Plikiškių tilto ir dėl Barskūnų mokyklos valgyklos). Nei dėl sporto, nei dėl socialinio būsto, nei dėl Intos skulptūros aplinkos tvarkymo jokių skundų nerašėme, nors pažeidimų ten tikrai yra.

       Plačiau šiuos ir kitus klausimus aptarsime susitikime su gyventojais gegužės 2 d. 18.00 val. Širvintų Kultūros centro salėje. Kviečiame ateiti pasikalbėti.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

 1. asta sako:

  Cia jau senai aisku buvo kad zivile niekuo deta, niekur nera jos parasu, viska pasag josios sprende administracijos direktore… nedurna gi boba ta ingrida kaip ji nesupranta kas jai gresia…diedas josios ir juk ne durnas… paaiskintu jai..

 2. Ingridai sako:

  Bėk, vaikeli, iš ten. Ji neapgins ir nepagailės. Teks sėdėti už visų machinacijas. Negi dar nesupratai? Bėk!

 3. ??? sako:

  O kas vagis?

 4. Leo sako:

  Vagie,kepurė dega-gera senolių išmintis….kai teisibasi nepuolami

Jūsų komentaras:


aštuoni − = penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]