Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Padėkime surasti Liukonyse galimai pavogtą kumelę

 

18517984_1739982989362088_1236532390442153315_o        Šią naktį, iš gegužės 15 į 16, dingo kumelė. Yra įtarimų, kad ji galėjo būti pavogta.  Pėdsakai veda link Upninkų pusės esančio miškelio, bet į kurią pusę buvo nuvesta, išvežta neaišku. Jeigu pastebėjote, kad pas kaimynus ar kitus kaimo/miestelio žmones atsirado naujas arklys labai panašus į šią kumelę PRAŠOME skambinti numeriu 8-613 99498.

     Kaip “Krašto naujienoms” pasakojo nukentėjusiojo dukterėčia, policijai apie kumelės dingimą yra pranešta. “Kumelė dingo po šios nakties, ryte nuėjęs šertis dėdė neberado. Automobilio ar priekabos vėžių nebuvo šalia, dėl to paėjėjęs už gyvenvietės pabaigos (Liukonių kaimo), už eglyno, ant žvyrkelio keliuko vedančio link Miknevičių sodybos, pastebėjo kanopų įspaudus. Kurie užsibaigė ties ta vieta. Dėl to ir kyla įtarimas, jog nuo tos vietos ją pasikrovė kažkas. Kumelė kaip ir priskiriama prie Lietuvos sunkiųjų, virš nosies šnervių abiejų yra po baltą dėmelę, nuotraukose karčiai ilgesni, nes dabar kirpti. O šiaip įtarimų yra, kad vietiniai, kaimynai pijokaujantys bei anksčiau nusikaltę, galėjo kam nors užrodyti,” – pasakojo nukentėjusieji.

      Būkime visuomeniški ir jei matėte kaimynystėje šiandien atsiradusią kumelę, ar turite informacijos apie jos buvimo vietą, praneškite jos šeimininkui arba policijai.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Nu viršūnė sako:

    Naglumui nėra ribų

  2. košmaras sako:

    dar tik prasidėjo ganiava,o jau vagystės. Kas bus toliau? Kapot nagus tokiems brudams.

Jūsų komentaras:


+ devyni = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]