Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VPT rekomendavo Širvintų valdžiai nutraukti sporto komplekso statybos sutartį su „Irdaiva“

  DSC_0009 *  pagal Delfi.lt * Nuotraukos V. Sarpausko *

      “Vilnius, gegužės 1 d. (BNS). Širvintų rajono savivaldybė turėtų nutraukti 6,85 mln. eurų vertės sporto komplekso statybos darbų sutartį su Vilniaus statybų bendrove „Irdaiva“, rekomendavo Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), nustačiusi pažeidimų konkurso procedūrose.”, – rašoma delfi.lt

   Tarnybos vertinimu, konkurso kvalifikacijos reikalavimas dėl dalyvių patirties buvo neproporcingas.

       VPT išvadoje rašoma, jog perkančioji organizacija taip pat netinkamai pagrindė numatytą vertę viršijusią sutarties sumą.

   Pasak Delfi.lt, VPT konstatavo, jog atsižvelgdama į nustatytus pažeidimus, rangos sutartis turėtų būti nutraukta ir organizuojamas naujas pirkimas.

      Šią tarnybos išvadą savivaldybė gali skųsti teismui.

  Plačiau apie tai skaitykite http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vpt-rekomendavo-sirvintu-valdziai-nutraukti-sporto-komplekso-statybos-sutarti-su-irdaiva.d?id=74511218


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

20 Komentarai (-ų)

 1. apie būstus sako:

  šitiek tuščių pastatų, priklausančių savibledybei- ambulatorijos, mokyklos ir pan, soc būstų užtektų pusei rajono benamių apgyvendinti, jei juos rekonstruoti protingai. už tą milijoną eu tikrai daugiau nei 18 šeimų būtų laimingos, gavusios kampą gyvenimui.

 2. Laima sako:

  Todėl, kad vykdant pirkimų ir statybų procesus, galimi susitarimai ir pinigų ” įplaukimas” savo kišenėn. Kuris dabar labai jau gerai matomas. Tik ne visi nori tai suprasti.

 3. Bronė sako:

  Už socbūstams skirtus 1,1 milijoną namas tik 18 šeimų???Paskaičiuokime, kiek būtų galima nupirkti už tuos pinigus gatavų butų ir netgi sodybų, namų aplink Širvintas šeimoms, jeigu geras butas kainuoja apie 40 tūkst eurų, už 50-70 tūkst. parduoda neblogus namus, sodybas, šeimos galėtų ūkiškiau verstis, bet – statyti , statyti ir dar kartą statyti statyti.
  Kažin kodėl?

 4. Babytė sako:

  Oi, įklimpsime mes su tom greitom ir labai jau brangiom statybom.

 5. Atsakymas sako:

  Ne tik socialinį Irdaiva stato – 1,122 mln. Eur, bet ir kompleksinį teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymą – 1,965 mln. Eur,

 6. Miestietis sako:

  Gaila, kad reikalai juda ne taip gerai kaip norėtųsi…

 7. gal žinot sako:

  ar socialinį būstą ne “Irdaiva” stato?

 8. Širvintiškei sako:

  Jei dar neaišku, tai Valstybės kontrolė ar kitos spectarnybos išaiškins

 9. Vytas sako:

  Pastatyti sporto kompleksą galime,kurio dydis būtų apie 2900kv. m.,o ne 5000 kv. m. per 4-5 metus su Valstybės pinigais ir mūsų Savivaldybės įnašu, Bet šiai valdžiai pirmaeilis uždavinys yra ne pastatyti, o pasirašyti kuo greičiau ir kuo didesnės vertės sutartį.

 10. aisku sako:

  Nereik sirvintoms sporto komplekso…lai lieka gudziu kaimuku

 11. Širvintiškė sako:

  VPT dar tik rekomendavo sutartį nutraukti o kaip bus toliau – neaišku.

 12. To kam dabar geriau sako:

  Geriau bus tada, kai valdžia išmoks gerbti įstatymus,kurie galioja visiems ir visi turi jų paisyti. Kaip galima už tokias sumas rašytis sutartis, kai nežinai ar pinigus gausi. Juk tai avantiūrizmas, gerbiamieji.
  Baikite pulti opoziciją, ji sakė tiesą ir perspėjo, kad viešieji pirkimai atliekami negerai, „IRDAIVOS“ savininkas rimtai paimtas „už konkolų“, spectarnybos tikrina visas sutartis, aišku, ir mūsiškę patikrino. Visa žiniasklaida skamba apie didžiulę korupciją per viešuosius pirkimus statybose ir kitose srityse – čia ne „skundikai“ užsiėmė, čia jau valstybiniu mąstu imamąsi veikti prieš vagis.

 13. Tau blogiau sako:

  Pinigu prie kitu valdziu nebuvo:arba neimdavo, arba grazindavo metu pabaigoj simtus tukstanciu. Juk nieko nedaryti paprasciau, kai niekko nedarai – tai viskas ir skaidru, ir klaidu ner

 14. Tau geriau sako:

  Ar anttiek glusas, paskaityk straipsni . Juk ir raso jog nebera pinigu!!!

 15. Blinda sako:

  Visiems butų geriau jeigu „krištolinė” su savo šutve viską darytu pagal įstatymus, tada nereikėtu ieškoti kaltų ir kaltinti kitų, jeigu pačios kaltos.

 16. Kam dabar geriau? sako:

  Kam dabar bus geriau, kad Sirvintose nebus sporto komplekso, nebus sutvarkyta mariu pakrante, nebus tvarkomos mokyklos? Tai ka siulo skundikai neraliuoti? Kada Sirvintos issivaduos is kolchozisko mastymo. Nieko nereikejo, tegul ir toliau nusiurusiame kimsyne gyvenam? Jei yra skirti pinigai, tai geriau juos atiduoti kitiems. Kai pas mus skundikai viska blokuos, kiti rajonai pasiims, ir liksime toliau gudus valstietiskas kaimas. Zmones, atsitokekit!

 17. Skeptikui sako:

  Kai tarybos dauguma – politikai, o opozicijoje
  -„ politikieriai“ ir „Šustauskai“ -tai taip ir gaunasi…Melu grįsti keliai netoli veda.

 18. Skeptikas sako:

  Taigi visažinėms taip ir reikia. Po ataskaitų ditirambų tai kaip čia dabar? „Norit jūs to ar nenorit, sporto kompleksas stovės“(Merė), o dabar dar vos pradėtas susvyravo….Skubos darbą šunys ėda (tautos išmintis).
  Direktorė pasirašė, o vyr. finansininkė – ne? Tai juk taip negalima. Tai kur čia tos kompetencijos, kuriomis taip giriamasi, kur tie išmanieji administracijos specialistai?Matyt, porą metų prie Pinskaus Vilniaus savivaldybėje popieriukus panešiojus įgytos kompetencijos nelabai pakanka.

 19. Tai sako:

  Tai kiek pinigeliu isikrove!!!

 20. be pabaigos sako:

  dar vienas teismas

Jūsų komentaras:


× aštuoni = keturiasdešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]