Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 000!!!

12065740_967088843399370_2754253132364909253_n      Šios dienos “Krašto naujienų” skaičius yra 10000. Būtent tiek straipsnių jau iškeliavo į eterį ir pasiekė mūsų skaitytojams.

        Straipsniai apie žmones, renginius, įvykius, Tarybos posėdžius. Politinės publikacijos ir politinės reklamos. Į šį skaičių įeina sveikinimai ir užuojautos.  Net ir skaitytojų laiškai suskaičiuoti čia.

        Dešimt tūkstančių? Daug ar mažai?

       Na, tokiam dideliam dienraščiui tai būtų visai juokingas skaičius. Tačiau nedideliam portalui, tai yra didžiulis pasiekimas.

     Kai kurie straipsniai ypatingai komentuoti. Būta net per šimtą komentarų. Nemaža dalis visai nekomentuojami. Per pusantrų metų Jūs parašėte 20 743 komentarus. Vienas komentatorius, kuris dažniausiai pasirašinėja anonimu arba ? , yra parašęs daugiausiai komentarų – net 1428. Antras labiausiai komentuojantis mūsų straipsnius yra komentatorius, pastaruoju metu pasivadinantis super. Jis parašė 604 komentarus. Abu šie komentatoriai “Krašto naujienas” ir opoziciją kritikuoja ir palankiai atsiliepia apie dabartinę valdžią.

NAUJIENA

        Atidesni skaitytojai jau turbūt pastebėjo, kad ekrano dešinėje pusėje esančiame stulpelio viršuje yra skelbiama informacija apie dieną: data, horoskopo ženklo pavadinimas, dienos posakis, minimos šventės ir sukaktys bei vardadieniai. Labai džiaugiamės sudarę sutartį su www.day.lt ir galėdami dalintis šia informacija su mūsų skaitytojais.

PRIMENAME

       Pasinaudodami proga norime priminti, kad laukiame skaitytojų, įstaigų, organizacijų ir bendruomenių laiškų bei straipsniukų apie renginius, džiaugsmus ir rūpestėlius. Laukiame ir Jūsų nuomonių vienu ar kitu klausimu.

    Taip pat primename, kad  sveikinimai ir užuojautos “Krašto naujienose” publikuojami nemokamai. Tereikia prieš dieną pageidaujamą tekstą atsiųsti el.pašto adresu [email protected]

      Primename ir politikams, kad laukiame Jūsų nuomonių, pasisakymų ir sveikinimų. Bendraukite su savo rinkėjais ne tik artėjant rinkimams. Tiesa, politikai tiek už sveikinimus, tiek už politines publikacijas moka. Jei klausimus politikams siunčiame mes, tuomet jų atsakymai publikuojami nemokamai. Deja ne visi politikai šia galimybe pasinaudoja.

          Mieli skaitytojai, visada laukiame Jūsų skambučių ir laiškų. Rašykite klausimus, pamąstymus, pastebėjimus. Jie visada yra svarbūs ir laukiami. Dažnai iš jų gimsta straipsniai ar paklausimai.

          Būkime kartu, palaikykime vieni kitus. Niekada neišduokime savo įsitikinimų.

Visada Jūsų ir su Jumis Neringa


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. vo tak sako:

  Ne smeizto bylas skaiciuoti reikia, o atlikti sažinės saskaita ir nesmeizti is naujo. Sitaip dori zmones nedaro.

 2. tiesa sako:

  Sveikinu Neringa , Jūs šaunuolė ,dienraštis l. reikalingas kaip objektyvios informacijos šaltinis , nes oficialioji sav. informacija niekuo nesiskiria nuo “komsomolskaja pravda”.Viena partija , viena tiesa , viena šviesa , vienas kelias į šviesų rytojų , o rytojus priklauso tik nieko nemąstančiam “laikintojui” , kitiems bus išspardytos tam tikros vietos …

 3. super sako:

  10 000 straipsnių. Tai tas pats kas “skaitomiausias Rytų Europoje internetinis leidinys “Krašto naujienos”? Kur įrodymai? Straipsnių statistika? Sveitainės valdymo skydo išrašai? Plepa ir galvoja, kad VISI ja tiki.

 4. 69 sako:

  Neringa, Jūs esate nepaprastas žmogus. Laikykitės.

 5. jau sako:

  jau niekas jusu reitingu nepakels, nei komentatoriai, nei patys. Man smeizimas yra nepriimtinas dalykas. Deja..

 6. ADMINISTRATORIUS sako:

  Džiugu, kad aktyviausias komentatorius ir toliau savo komentarais kelia mūsų reitingus. Dėkoju už tai! Informuoju, kad neturime nė vienos šmeižto bylos.

 7. ADMINISTRATORIUS sako:

  Dėkoju už gerus norus. Krašto naujienas paremti gali kiekvienas norintis.
  VšĮ„ŠIRVINTŲ SPAUDA“ 
  DNB LT354010051003546765

 8. smalsu sako:

  smalsu suzinoti, kiek zmoniu apsmeizta, kiek pazeminta, kiek issityciota? Kiekis? Daznumas? Kas pirmauja? Tikrai idomu zinoti.

 9. Klausimas sako:

  Manau, kad kiekvienas darbas turi būti apmokėtas. Aš norėčiau sumokėti už jūsų straipsnius. Į kokią sąskaitą galėčiau pervesti nedidelę pinigų sumą, kaip palaikymą „Krašto naujienoms”?

 10. Monika sako:

  Nuoširdžiai sveikinu.Žinau,kad nelengva dirbti šį darbą,kad po dažno straipsnio dabartinei valdžiai yra negera,bet tavo darbas tai žmonėms informacija kurios kitur nerasi.AČIŪ.

 11. Laima sako:

  Neringa sveikinu, visada rytą pradedu su šiuo informaciniu dienraščiu. Labai malonu skaityti. Esate drąsi, todėl ir kai kam užminate. O kartais ir reikia, kad žinotų už ką atsako ir kad atskaitingi. Sėkmės darbuose.

Jūsų komentaras:


septyni + = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]