Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„1000 vilties kilometrų“ žygis skatins padėti onkologinių ligų paliestiems

78     Artėjant liepos pirmajam savaitgaliui gausaus būrio motociklininkų širdys pradeda plakti tankiau. Dar kartą atidžiai patikrinami motociklai. Dar kartą smulkmeniškai derinamos paskutinės detalės. Dar kartą ramiai permąstomas tikslas, kasmet kviečiantis motociklu įveikti 1000 kilometrų.

    Paskutinius taškus ant „i“ sudėlioję motociklininkai liepos 1-osios rytą susirinks prie Švento Pranciškaus onkologinio centro Klaipėdoje ir palaikomi bendraminčių išvyks į jau aštuntus metus organizuojamą žygį „1000 vilties kilometrų“. RĖMĖJAI

      „1000 vilties kilometrų“ tai analogų neturintis renginys, kuriuo metu kilniam tikslui susivienija motociklininkai, dažnu atveju tikrai nekeliantys asociacijų su gėrio siekimu. Juodi drabužiai ir aršus motociklų gausmas neretai yra tik klaidinantis stereotipas. Šio žygio dalyviai keliaudami drauge atkreipia visuomenės dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančių žmonių problemas. Kartu yra skleidžiama žinia apie sėkmingai veikiantį ir onkologinėmis ligomis sergantiesiems, bei jų artimiesiems padedantį Šv. Pranciškaus onkologinį centrą.

55

  2005-aisiais metais savo veiklą pradėjęs centras teikia dvasinę, informacinę bei psichologinę pagalbą su onkologinėmis ligomis susidūrusiems žmonėms ir jų šeimos nariams. Centre vyksta meniniai užsiėmimai, terapijos, susitikimai su savo patirtimi besidalijančiais žmonėmis. Įvairios veiklos yra skirtos pagerinti ligos paliestų žmonių gyvenimo kokybę, pagreitinti jų integraciją į visuomenę ir darbo rinką.

       Švento Pranciškaus onkologijos centras yra pelno nesiekianti organizacija. Tad natūralu, jog įvairioms veikloms ir projektams reikalinga parama. „1000 vilties kilometrų“ žygio dalyviai kiekvienu savo įveiktu kilometru suteikia vilties jos netenkantiems. Kasmet vis kitus miestus aplankydami motociklininkai sustoja susibūrimo vietose ir su ten sutiktais žmonėmis dalijasi informacija apie centro veiklą, išklauso jų asmeninių patirčių ir skatina aukoti centrui, taip prisidedant prie kilnios jo veiklos. Toks netradicinis aukų rinkimo būdas atkreipia visuomenės dėmesį ir skatina suklusti, prieiti arčiau, paklausti: „o kas gi čia vyksta?“ Tokiu būdu užsimezga abipusis dialogas ir sėkmingai sklinda geroji žinia.

27

 

     Šiemet „1000 vilties kilometrų“ nusidrieks per Tauragę, Jurbarką, Marijampolę, Alytų, Trakus, Vilnių, Širvintas, Ukmergę, Anykščius, Panevėžį, Tytuvėnus, Telšius, Plungę. Tad visus, būsiančius netoliese kviečiame išgirdus motociklų gausmą, prieiti, pasidomėti bei patiems prisidėti prie šaunių idėjų, vedančių pirmyn net tuomet, kai vilties lieka mažiausiai.

19621439_1420563541324177_1308854613_n

  Dauguma žygio dalyvių – ilgametę patirtį turintys motociklininkai, iš anksto rezervavę liepos pirmąjį savaitgalį „1000 vilties kilometrų“ žygiui. Nors kelionė nelengva ir kelianti daug iššūkių, sudalyvavę bent kartą, būtinai važiuoja ir kitąmet. Prisijungti vėl ir vėl skatina stiprus vienybės jausmas, galimybė keliauti didžiulėje bendro tikslo vedamoje kolonoje.

      Liepos 2-ąją dieną 20 valandą yra planuojama pasiekti finalinį kelionės tašką – Švento Pranciškaus onkologijos centrą. Ten yra laukiami visi, norintys padėkoti motociklininkams už jų indėlį bei pasidžiaugti sėkmingu tradicijos tęstinumu.

   Planuojantiems prisijungti pakeliui ar susitikti miestuose bei miesteliuose – kolonos buvimo vietą bus galima nuolat „gyvai“ stebėti internete:

     http://www.greenalp.com/RealtimeTracker/index.php?viewuser=1000kmvilties

    Liepos 2 d. apie 9 – 9.30 val. motociklininkai lankysis Širvintose, prie naujojo prekybos centro „Maxima”. 

Organizatorių informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ devyni = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]