Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kodėl šaligatvis tvarkomas ne prie kiekvienų namų? (VIDEO)

19206557_1589865054371173_1188476123_n* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos autorės ir skaitytojų *

        Trečią vasarą iš eilės sulaukiame „Krašto naujienų“ skaitytojų skambučių ir pastabų dėl šaligatvių nepriežiūros vakarinėje miesto dalyje – privačių namų kvartale. Šį kartą pastaba susijusi su Tarybos nare ir rajono vadove.

        Skambinusysis pasakojo, kad šiais metais jau antrą kartą Komunalinio ūkio darbuotojai gremžia šaligatvius prie Tarybos narės Marijos Gudonienės ir jos motinos namų. Žmogus čia pat priduria, kad nieko blogo tame nematytų, jei būtų tvarkomi visi šaligatviai. Tačiau kiti kvartale esantys šaligatviai “puošiasi” žolėmis. Skambinęs gyventojas klausė, kodėl toks dėmesys skiriamas tik rajono vadovės motinai ir kartu Tarybos narei? Šiuos klausimus pateiksime Tarybos narei. 

Žmogus čia pat priduria, kad nieko blogo tame nematytų, jei būtų tvarkomi visi šaligatviai. Tačiau kiti kvartale esantys šaligatviai “puošiasi” žolėmis. 

     Besipiktinantis skaitytojas atsiuntė trumpą video ir kelias nuotraukas, įrodančias, kad išties nemeluoja. Praėjus kelioms dienoms po pokalbio, apvažiavome minėtą namų kvartalą. Išties, šaligatvius puola žolės, o prie skaitytojo minėtų namų švaru. Teisybės dėlei derėtų parašyti, kad švaru tik iš paradinės pusės, užsukus už namo šaligatvis toks pats, kaip ir kitur – žolėmis nusėtas.

* * * * *

     Prieš dvejus metus jau rašėme apie šią opią problemą.  https://www.krastonaujienos.lt/2015/10/kodel-rupinamasi-tik-miesto-centro-keliais-ir-saligatviais/  Vakarinėje Širvintų miesto dalyje visiškai apleisti šaligatviai, kurie iškloti vos prieš kelerius metus. Tarp plytelių želia žolė, ardanti patį šaligatvį ir trukdanti pėstiesiems. O juk projektai, finansuoti iš ES fondų, turi reikalavimą, prižiūrėti aplinką. Tuomet akimirksniu buvo sureaguota ir netrukus šaligatviai sutvarkyti.  https://www.krastonaujienos.lt/2015/10/po-to-kai-raseme/


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. širvintiškė sako:

  Nemeluokit, Vakarinės gatvės šaligatvis taip pat sutvarkytas. Pati mačiau. Siūlau prieš rašant pažiūrėti…….

 2. Ne į temą sako:

  Kad jau valdžia skaito, tai dar būtų neblogai, kad prie vandenvalos įrenginių apsišienautų… Čia tikrai nėra privati žemė

 3. nesuprantu sako:

  kodėl pirmoji Vakarinė gatvė praleista? gi nuo ten prasideda trinkelėmis išklotas šaligatvis Vakariniame kvartale

 4. Paskutiniam, protingam sako:

  Jeigu žmogus parduoda namą, tai visada parduoda su namų valdos sklypu ir kiekvienas tvarko savo sklypą. Daugiabučių gyventojai kažkodėl priprato kad jų teritoriją kažkas kitas tvarkytu. Taip, parduodant butą žmogus negali parduoti žemės nes ji nėra jo nuosavybė, bet kiekvienas daugiabutis stovi ant žemės, o ne kabo ant kažko pakabintas. Parduokite butą, nusipirkite namą ir galėsite netvarkyti savo teritorijos. Tiesa, aš su jumis kiaulių neganiau.

 5. Rašeivai sako:

  Gyvenu netoli to namo, bet šaligatvį tvarkausi pati nes niekas netvarkė man, nes nepriklausau darbo partijai.

 6. Paskutiniam sako:

  Va ir nesupranti, ką kalbi. Privačią žemę (savo kiemą) tu gali parduoti. O daugiabučio gyventojas jos neparduos niekada, nes ji ne jo.

 7. Janinai sako:

  Kokia dar valdiška žemė? Kaip kiekvienas tvarko (arba netvarko) savo namų valdos žemės sklypą, taip ir prie daugiabūčių, visi turi tvarkyti savo teritorijas, niekas už jūs tikrai netvarkys. Baigėsi tie laikai.

 8. janina sako:

  Gyvenu daugiabutyje- apie jokius šaligatvių tvarkymus net kalbos nėra, o dabar sako, kad ir nebešienaus, nors žemė tai ten valdiška.

 9. tikrai sako:

  dabar visus šaligatvius išskus ir praneš jog šis straipsnis šmeižikiškas ir pagal komandą fas pasipils komentarai.

 10. širvintiškė sako:

  kažkodėl man prie nuosavo namo niekas netvarko, ir kaimynams, tvarkomės patys. Tegu sumoka ir valio, tegu tvarko.

 11. Tam kur be proto sako:

  Vienai bobulei takelį nuravi, iš kitos kelią į namus atima. Va tokia lygybė rajone.

 12. be proto sako:

  Skambinusysis pasakojo, kad šiais metais jau antrą kartą Komunalinio ūkio darbuotojai gremžia šaligatvius prie Tarybos narės Marijos Gudonienės ir jos motinos namų.

  ???
  koks cia briedas? Ar tarybos nares dar ir motina uzkliuvo???
  Atsipeikite, rasinetojos, smeizejos, paskalu nesiotojos?/
  Gedos reikia bent kiek tureti. Tai kiek tai bobulei gali buti metu?? 90 ar 100? Kuo tokios sitai raseivai kliuva??

 13. pastebėjimas sako:

  Pastebėjau, kai tik KN parašo apie kokią nors problemą, neužilgo padėtis pasikeičia, atsiranda ir stendai su projektais, ir žolytes pradeda skutinėti ne tik prie M.G.ir t.t. ir pan. ? Na o po to ir straipsniukas ta tema “Širvintų krašte” atsiranda. Vadinasi skaito ? reaguoja? Tai ir VALIO

 14. paskutiniam sako:

  tai gal darbuotoja pradejo darba ir eina toliau, normalu, kad pradeda tvarkyt viena gala ir eina kito link, ar jus kitaip darba isivaizduojat? Pripazinkit kad jau nusikalbeta su sita rasliava.

 15. Paskutiniam sako:

  Pažiūrėk tos pačios gatvės fotkes. Gi nenupiešta.

 16. "skambinusiam skaitytojui" sako:

  jau nebezinot kaip “sikti” ant zmoniu. Specialiai pravaziavau ir paziurejau, saligatviai valomi visur, net tik ten kur foto ikelta. Ar ir man pateikti foto su kitose gatvese sutvarkytais saligatviais. Tik ir sugebat vienas kita pjauti. Kaip slykstu skaityti kai akivaizdi tiesa matosi, tereikia apsisukti ir apsidairyti

 17. AR sako:

  Manau, čia tas, kas skirsto viešuosius darbus norėjo prisigerinti valdžiai

 18. širvintiškė sako:

  štai taip ir atidirbinėja už darbo vietą, o gal liepė tiesioginis vadovas, norėdamas malonės…o gal viešuosius darbus dirba.

 19. Partija sako:

  Eilinį kartą viskas vienai partijai.

Jūsų komentaras:


+ keturi = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]