Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

LNK domėjosi įvykiu Vileikiškių dienos centre

DSC_0008    Šiandien LNK žinių redaktorė  Ieva Motiejūnaitė lankėsi Širvintų rajone ir domėjosi įvykiu Vileikiškių dienos centre. Ką pavyko sužinoti Ievai, galima bus pamatyti šiandien 18.30 val. LNK Žiniose.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. sako:

  Juokinga, Širvintų rajono savivaldybė tirs. Tyrimą privalo atlikti atitinkamos institucijos, jau dabar atsakymas aiškus, jeigu tyrimą atliks savyvaldybės administracija.

 2. oho sako:

  nieko sau kompetnsija!!! Vaikų dienos centre propoguojamas smurtas!!!Tai smurtautoja bus paskatinta stovykla, o nukentėjęs nubaustas, nes jis nukentėjęs. Tikiuosi nebus šis faktas nutylėtas ir būtinai ši žinia bus pranešta ministerijai!!!

 3. kaimyne1 sako:

  Taip lengviausia apkaltinti berniuka, o mergaite arsi yra tai jos nemato. Dabar berniukas negales I ekskursija vaziuot su baidarem plaukt, nes taip nusprende vaiku dienos centro vadove. O mergaite gales, tai kur teisybe..

 4. kaimyne1 sako:

  Prie ko berniukas kaltas ir mama? Kad ryzikos grupej ese??? Nesamone..! Gimine dirba vaiku dienos centre ir gimine gina savo. O kaip Karolina elgesi su mazesniais uz save vaikais?? Meto su smeliu, pravardziuoja, varo is aiksteles zaidimo.

 5. taip tiesa sako:

  kaltinama mama ir pats berniukas, juk juos apkaltinti lengviausi. Negi apkaltinsi tarybos narį nuo valdančiosios partijos? Jis gi visų galų meistas: ir psichologas, ir seksologas, ir sociologas, ir politologas, ir vaiko teisių specialistas ir dar santechnikas :D

 6. Vietinė sako:

  Visas kaimas ūžia – kaltinama pati mama. Juk šitie neklysta

 7. Nesamonės sako:

  Paklauskit pas “blondines” – pas mus viskas gerai…. gėlės žydi, koncertai ir šventės vyksta, ko liaudžiai daugiau reikia.

Jūsų komentaras:


vienas × = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]