Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Po Vidmanto Mateikos kreipimosi merė tyčiojosi ir melavo (VIDEO)

STOP kadras

STOP kadras

* Užrašė NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Video autorės *

        ETIKOS KOMISIJOS PIRMININKAS VIDMANTAS MATEIKA:

     Laba diena, gerbiami Tarybos nariai, gerbiama Mere, Administracijos direktore. Etikos komisijos pirmininku esu dvejus metus. Šis darbas nėra lengvas. Komisija tikrai dirba atsakingai ir intensyviai. Gauname raštus ir sprendžiame daugelį su mūsų rajono veikla  susijusių klausimų. Nemažai raštų gauname iš Vyriausios etikos komisijos tarnybos, kitų institucijų. Mūsų darbas yra svarbus ir reikalingas mūsų rajonui.

    Tačiau Etikos komisija susiduria su begale problemų. Problemų Etikos komisija turi su sekretoriavimo darbu, kurį pagal Reglamentą užtikrina Administracija (savivaldybės – red.past.). O ką tai reiškia? Tai reiškia, kad paskiriamas sekretorius, kuris padeda komisijai ir administruoja visą dokumentaciją bei su tuo susijusius klausimus.

     Aš kaip Etikos komisijos pirmininkas lanksčiai žiūrėjau į šią problemą, stengiausi prisitaikyti. Administracijos direktorei net buvo siųstas raštas ir paklausimas, kada Etikos komisijos pirmininkas gali naudotis sekretoriaus paslaugomis, kadangi dubliavosi su kitomis pareigybėmis. Atsakymą gavau lakonišką, kad perspės ir pasakys, kad sekretorius tikrai dalyvautų komisijos darbo procese.

     Vieną kartą jau buvau svarstomas už atsakymų nedavimą. Komisija pati svarstė mane.  Deja, tas gali kartotis ir ateityje. Šiandien turime svarstyti ne vieną klausimą, bet esu ignoruojamas. Neatsakoma man į elektroninio pašto laiškus. Buvo prašymas išsiųsti pranešimus, jog šaukiamas posėdis. Atėjęs į Tarybos posėdį aš sužinau, kad šio metu paskirta sekretorė jau nedirba komisijoje. Kaip įsivaizduojame Etikos komisijos darbą, kai pirmininkas net nežino apie pakeitimus. Niekas jo neinformuoja. Ir tai turi būti suprasta, kaip neveiklumas.

     Gerbiami Tarybos nariai, noriu Jus informuoti, kad šitoje vietoje yra problema. Niekas jos nesprendžia, o galbūt specialiai taip daroma. Gerbiamos Merės ir Administracijos direktorės prašau, kad tokie dalykai būtų suderinti ir ateityje tokių dalykų nepasikartotų. Ačiū.

         MERĖ ŽIVILĖ PINSKUVIENĖ:

      Nuskambėjo verkiančio Tarybos nario komentaras.

     Gerbiami Tarybos nariai, jeigu galima, aš labai trumpai atsakysiu, kad visiems būtų visiškas aiškumas. Pareigybėje aiškiai yra įrašyta, kad Etikos komisijos sekretoriaus funkcijas atlieka Dalia Maleckaitė. Jūs puikiai žinote, kad vienu klausimu, kuriuo buvo iškilęs konfliktas tarp sekretoriato ir pirmininko, mėnesiui laiko būtent ši funkcija būtent tam klausimui išnagrinėti buvo perduota Ritai Juknevičienei. Kadangi jos terminas vakar baigėsi, nuo šiandien toliau pareigas eina D.Maleckaitė.

       „KRAŠTO NAUJIENŲ“ PASTEBĖJIMAS:

      Peržiūrėjome Administracijos direktorės viešai skelbiamus įsakymus, juose nei Etikos komisijos sekretoriaus pakeitimo, nei grąžinimo įsakymo nėra. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad Širvintų rajono savivaldybės administracija nesilaiko teisės aktų ir ne visus direktorės įsakymus skelbia. Tai matyti sekant įsakymų numerius.

  Kitas pastebėjimas. Merės minėtas konfliktas į viešumą iškilo 2016-11-29 dieną vykusiame Tarybos posėdyje. https://www.krastonaujienos.lt/2016/11/tarybos-posedis-2016-11-29-garso-irasas/

    Kiek vėliau mes rašėme ir apie tai, kad D.Maleckaitė atsisakė dirbti Etikos komisijoje ir yra laukiama naujo sekretoriaus/ -ės paskyrimas. https://www.krastonaujienos.lt/2016/12/bandymas-apsmeizti-v-mateika/

    Mūsų žiniomis, jau sausio mėnesį sekretoriaus pareigas Etikos komisijoje pradėjo eiti R. Juknevičienė. Ir ėjo iki pastarojo Tarybos posėdžio. Ar laikas nuo sausio iki birželio lygus mėnesiui?

      Kam naudinga meluoti Tarybai? Juo labiau žinant, kad vyksta tiesioginė posėdžio transliacija. Sunku pasakyti.

      V.Mateikos ir Ž.Pinskuvienės pasisakymai čia:


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. ..... sako:

  O tai kam merei tiek padejeju patareju? Neturi noro pati dirbt?

 2. siaip sako:

  Komisijai veikt sekretoriaus nereikia…tik noro dirbt reikia turet…

 3. ..... sako:

  Kazkada saule labai graziai sviete ant stulpo.. nera pagarbos tokiai saulei… spinduleliai ir ne ka geresni….

 4. stebitės??? sako:

  kas jus stebina? viskas tobula. Dėl žmonių stengiasi nepaisydama nieko. Živilė ir co super. Visi drįstantys nesutikti valso žingsneliu von iš akiračio. Netrukdykit SAULEI šviesti

 5. Leninas sako:

  Vidmantai, o kas tau sakė, kad lengva bus

 6. Paaiškinkit man sako:

  Ar mus durniais laiko? Ar tikisi, kad mes atmintis praradom? Kam taip įžūliai meluoti?

 7. To ? sako:

  Tai tegu ir sodina medelius ar kokius dar ten darbus, kuriems gebėjimų turi daugiau nei vadovauti savivaldybei, dirba.

 8. ? sako:

  Nepykit jūs ant merės. Na ką ji daugiau gali sugebėti tokius „mokslus” baigusi.

 9. širvintiškė sako:

  tai jeigu vakar ėjo dar funkcijas, tai turėjo ir suteikti informaciją. Matosi ignoravimas.Tarybos narys gali apskųsti raštu, kad jo pažeidžiamos teisės.

Jūsų komentaras:


+ septyni = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]