Paskutinis vasaros šokis    Demokratija Baltijos kelyje    Užbūrė Pakruojo dvaro gėlių kompozicijos, jų įvairovė, spalvingumas    Prevencija, skirta gyventojų turto apsaugai    Žolinėje – saugumas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis

sav

Informuojame, kad 2017 m. gegužės 31 d. Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės potvarkiu Nr. 6-33,  2017 m. birželio 7 d. 15.00 val. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdžio d a r b o t v a r k ė:

 1. Dėl Savivaldybės tarybos 2013 m. vasario 21 d. Nr. 1-28 „Dėl tyliųjų viešųjų ir tyliųjų gamtos zonų Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje nustatymo“ dalinio pakeitimo. Pranešėjas – Ričardas Putrimas, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojas.
 1. Dėl turto perėmimo iš UAB „Širvintų vandenys“ ir perdavimo Širvintų rajono savivaldybės administracijai. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl parduodamų Širvintų rajono savivaldybės būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų sąrašo patvirtinimo. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės būsto fondo ir Širvintų rajono savivaldybės socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, sąrašų patvirtinimo. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl turto perdavimo UAB „Širvintos verslui ir laisvalaikiui“ patikėjimo teise. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl kainų nustatymo už vandenlenčių parko paslaugas. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015-02-20 sprendimo Nr. 1-35 „Dėl viešame aukcione parduodamo Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo pakeitimo“ papildymo. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.

 www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Marysia sako:

  p. Mariui,
  tiesiog išrinktieji sau duoną turi užsidirbti patys, todėl p. merė ir savivaldybės administracija turėtų darbus planuoti iš anksto, kuo daugiau klausimų svarstyti vieno posėdžio metu ir neatitraukti žmonių nuo veiklos, kuri juos maitina. Be to iš anksto pateikti visą informaciją svarstomu klausimu, kad tarybos nariai galėtų jam tinkamai pasiruošti. toks posėdžių organizavimas tinkamas tik tiems, kurie savo proto neturi ir kilnoja rankas pagal komandas. Linkiu sėkmingai darbuotis visiems ir pozicijai ir opozicijai ir prisiminti, kad jūsų visų darbdaviai esam mes, rinkėjai. Ir ne visi mes bambaliniai.

 2. Marius sako:

  Tai kas vel jums blogai? Tegu dirba iśrinktieji,kas savaite tegu buna posedziai svarbiausiai ,kad tik dirbtu .

 3. ? sako:

  Gal jau kai kam „stogas nuvažiavo”, kad taip dažnai posėdžius kviečia?

 4. Tiesiog sako:

  savivaldybė neįgali nei tvarkytis, nei planuoti posėdžių. O gal nenori kad opozicija atvyktų į posėdžius ir neužduotų protingų klausimų.

 5. Tiesiog sako:

  Juk prieš savaitę posėdis buvo!

Jūsų komentaras:


vienas × = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]