Telefoninių sukčių taikinys - senjorai    Pranešimas apie sukčiaujantį buto nuomotoją    Lietuvos žurnalistų sąjungos 90 mečiui skirtoje konferencijoje N.Tuškevičienės pasisakymas apie regioninę Lietuvos žiniasklaidą ir jos iššūkius    Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

DARBO BIRŽOJE RENGINIŲ CIKLAS ABSOLVENTAMS IR ABITURIENTAMS „NUO DIPLOMO IKI DARBO SUTARTIES“

JDC logotipas (1)    2017 m. liepos – rugpjūčio mėn. Lietuvos darbo birža organizuoja renginių ciklą „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ studijas baigusiems aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventams bei darbo biržoje registruotiems abiturientams.

    Siekiant ne tik sparčiau ir sklandžiau integruoti abiturientus bei absolventus į darbo rinką, bet ir kiekvienam skirti individualų dėmesį, patarti ir padėti rasti geriausias profesines galimybes, supažindinti su darbo paieškos būdais, skatinti jaunuolius planuoti savo karjerą, ugdyti asmenines savybes ir gebėjimus, taip pat parengtus naujus specialistus pristatyti darbdaviams, padedant apsirūpinti reikiama kvalifikuota darbo jėga, Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras Širvintose kviečia visus studijas baigusius aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventus bei abiturientus dalyvauti renginių ciklo absolventams ir abiturientams „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ renginiuose.

   2017 m. rugpjūčio 17 d. vyks abiturientų ir absolventų susitikimas su Širvintų rajono darbdaviais, bus pristatytos įmonių veiklos bei įsidarbinimo galimybės.

   2017 m. rugpjūčio 23 d. Širvintų skyriuje vyks Valstybinės darbo inspekcijos seminaras „Nori dirbti? Turi žinoti!” absolventams ir abiturientams apie nelegalaus (neteisėto) darbo daromą žalą. Bus teikiamos konsultacijos saugos ir sveikatos bei darbo teisės klausimais. Valstybinės darbo inspekcijos atstovai pristatys jaunimui aktualią, su pirmuoju darbu susijusią informaciją.

    2017 m. rugpjūčio 30 d. vyks informacinis renginys, kurio metu absolventams ir abiturientams bus suteikta informacija apie savarankiško užimtumo rėmimo priemonę. Renginyje taip pat dalyvaus VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas regione, kuris susirinkusiems jaunuoliams padės atsakyti į klausimą „Nuo ko pradėti savo verslą?“.

    Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras Širvintose bendradarbiaudamas su socialiniais partneriais ir darbdaviais kviečia visus abiturientus ir absolventus dalyvauti akcijos metu vykstančiuose renginiuose visą vasaros laikotarpį.

 

Mus rasite

Plento g. 41, LT-19125 Širvintos

Tel. (8~382) 51 621

El. paštas: info.sirvintos@ldb.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]