Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Mūsų komentatoriai atspėjo – darbiečiai boikotavo savo partijos Tarybos posėdį (PAPILDYTA)

images* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

       Jau rašėme apie tai, kad šiandien Širvintose renkasi Darbo partijos taryba į posėdį, kurį inicijavo trečdalis tarybos narių. Posėdį inicijavusių darbiečių tarybos narių siūlymu, Viktoras Uspaskich turėtų grįžti į partiją ir vėl tapti garbės pirmininku.

       Tuomet jau atkreipėme dėmesį į tai, jog Darbo partijos informavimo centras pirmą kartą neišsiuntė žiniasklaidai pranešimų apie Planuojamą susitikimą. Darbo partijos tinklapyje nebuvo nei skelbimo, nei jokios kitos informacijos. Visi žinojo, kad posėdis vyks, be adresas buvo toks – ŠIRVINTOSE, laikas – PENKTADIENIS.

         Kodėl buvo slepiama vieta ir laikas,  kodėl tokia paslaptimi apgaubtas svarbiausias partijos renginys – sunku pasakyti.

      Mūsų akylieji komentatoriai parašė, kad neva planuojamas posėdžio boikotas. Neva taip nurodžiusi partijos pirmininkė. Dabar nežinia, tikėti ar ne komentatoriais. Bet įvyko taip, kaip jie rašė – Tarybos narių susirinko nepakankamai ir posėdžiui nebuvo kvorumo. Į Tarybos posėdį Širvintose atvyko tik 27 iš 92 Darbo partijos Tarybos narių.

      Pranešama, kadangi buvo sprendžiami tik darbiečiams aktualūs klausimai, su Darbo partijos veikla nesusiję asmenys buvo išprašyti iš salės. Vienas iš jų – ir buvęs Darbo partijos Seimo narys Valdas Skarbalius.

       Po Darbo partijos pirmininkės pasisakymo, V. Uspaskich pareiškė, kad grįžta į partiją ir teigė parašęs Kėdainių skyriui prašymą į ją įstoti.

          Mūsų skaitytojus kviečiami susipažinti su ką tik gautu Darbo partijos pranešimą spaudai.  Skaitai pranešimą ir aišku, taip, šitaip tik Živilė Pinskuvienė moka.

PRANEŠIMAS SPAUDAI

Širvintose susirinko darbiečiai

      Penktadienį, liepos 14 d., Širvintose įvyko Darbo partijos Taryba, o susirinkusius pasveikino Darbo partijos pirmininkė Živilė Pinskuvienė.

    Pirmininkė taip pat priminė, kokiu pagrindu buvo sušaukta Taryba – 2017 m. liepos 5 d. buvo gautas 37 Darbo partijos Tarybos narių prašymas, vadovaujantis Darbo partijos Statuto 14.4 punktu prašyta organizuoti Darbo partijos Tarybos posėdį ir į jį pakviesti Viktorą Uspaskich, ką ir padarė Darbo partijos pirmininkė.

    Tarybos posėdžiai laikomi teisėtais, kai juose dalyvauja daugiau kaip pusė Tarybos narių (jų yra 92), tačiau Ž.Pinskuvienė informavo, kad 2017 m. liepos 14 d. posėdis laikomas neįvykusiu, nes jame nesusirinko Tarybos narių dauguma.

     Nors Tarybos posėdis neįvyko, Ž. Pinskuvienė susirinkusiuosius kvietė diskusijai. Pirmoji savo pranešimą išdėstė partijos pirmininkė.

Pridedame pranešimą

Mieli partiečiai,

     Su visa meile ir pagarba jums, šiandien norėčiau pasakyti: sveiki atvykę į neeilinį Darbo partijos tarybos posėdį, sveiki atvykę į Širvintas! Deja, šį kartą turiu pasakyti kiek kitaip: sveiki atvykę ar priverstinai atvežti į  kelių veikėjų surežisuotą spektakliuką, kuris iš mūsų tik atims šiek tiek gyvenimo laiko, bet nieko daugiau.

      Kas tie veikėjai? Kol kas mačiau ir matau tik du iki šiol vietos gyvenime neradusius, bet be galo garbės ir karjeros ištroškusius piliečius, kurių vaizduotė temato vienintelį kelią išvengti bedarbystės – tai užimti (gal perimti) Darbo partijos pirmininko poziciją.

    Matau Viktorą Fiodorovą, kuris jau kurį laiką įsivaizduoja užimsiąs šią poziciją ir, nenustebčiau, jau besikreipiantis pats į save gerbiamu partijos lyderiu.

      Tik kas yra lyderis? Ar tas, kuris gėdingai prapylė rinkimus į Seimą vien todėl, kad neturėjo jokios rinkiminės strategijos, nesugebėjo suburti komandos ir apskritai – tingėjo dirbti. Ar jis galės atvesti Darbo partiją į Seimą, jei apie tai neturi žalio supratimo?

        Matau ir Juozą Gaidamavičių, kuris tą pačią minutę, kai tik prarado Viktoro Uspaskich palaikymą, buvo išmestas iš koncerno „Vikonda”, tikėtina, ne dėl to, kad labai gerai tvarkėsi su savo pareigomis… Žmogus, kuris niekaip negali susitaikyti su statuso visuomenėje praradimu, žengia desperatiškus ir intrigomis permirkusius žinsgsnius tik tam, kad už ko nors „užsikabinti”.  Ar šis asmuo gali teisingai strateguoti partijos žingsnius? Juk būdamas Darbo partijos Kėdainių skyriaus, turėjusio stipriausią poziciją visoje Lietuvoje, rinkimų štabo vadovu, jis nepadarė nieko, kad DP kandidatė V. Baltraitienė, kuri rinkimų metu turėjo didžiulę pozicinę galią ir įtaką tiek Kėdainių rajone, tiek visoje respublikoje, sugebėtų laimėti rinkimus.

       Šiandien čia, Širvintose, matau ir mūsų gerbiamą partijos įkūrėją Viktorą Uspaskich. Tikėtina, kad jis atvažiavo padėti tiems, kurie jo paprašė. Tai yra, padėti tuo, kad tų prašytojų rezgamos intrigos prieš mane įgautų svorio ir spindesio vien dėl jo buvimo šalia.

      Pagalba yra gerai, tačiau net Biblijoje parašyta, kad gerais darbais grįstas kelias kartais veda į pragarą.

   Todėl drįsčiau abejoti, ar geras darbas yra nuversti mane, kaip Darbo partijos pirmininkę iš pareigų, kurias man demokratinių rinkimų metu patikėjo Darbo partijos nariai iš visos Lietuvos. Žinau, kad žmonės pasitikėjo manimi, nes matė mano stiprybę, atkaklumą ir veržlumą. Nes manė, kad būtent šių lyderio savybių reikia norint partijai pakilti iš dugno. Žmonės matė, kaip oponentai mane bandė gniuždyti, žlugdyti morališkai, bet mano stiprybė buvo didesnė už visus jų piktus kėslus.

      Ne kiekvienas Fiodorovas ar Gaidamavičius sugebėtų antrą kartą laimėti tuos pačius rinkimus didžiule balsų persvara. Be to,  man niekada nereikėjo nereikėjo slėptis už Jūsų nugaros, gerbiamas Viktorai, ir naudoti Jus, kaip vandens patranką savo karjerai pramušti.

      Tačiau šie du piliečiai Jumis sėkmingai naudojasi. Paslėpdami po Jūsų autoritetu savo labai neetiškus tikslus. O aš turiu tvirtą nuomonę, kad Darbo partijos lyderio pareigos yra skirtos ne tam, kad kai kuriuos, Jūsų vertinimu, neva gerus žmones, išgelbėtų nuo bedarbystės.

      Norėčiau, jums Viktorai, palinkėti nebelipti dar vieną, eilinį kartą, ant to paties grėblio, kai su Jūsų vardu į aukštus partijos, o paskui – ir valstybės postus ateina jokių vadybininių kompetencijų neturintys žmonės. Dėl ko paskui visa partija turi kęsti didžiulę gėdą. Buvusių ministrų, tapusių pajuokos objektais, pavardžių neminėsiu. Bet nenorėčiau, kad toks likimas, koks ištiko kai kurias ministerijas, ištiktų ir mūsų partiją.

     Gerbiamas Viktorai, skaičiau Jūsų knygą. Jaučiau, kad ji buvo rašyta iš širdies. Prisimenate, prieš metus čia pat, Širvintose, maloniai leidome laiką klausydamiesi Jūsų knygos pristatymo, į kurį suėjo didžiulis būrys Jūsų gerbėjų.

     Širvintos kartu su Molėtais Seimo rinkimų metu buvo ta teritorija, kuri išlaikė rinkėjų pasitikėjimą. Tai lėmė, kad turime Darbo partijos Seimo narį Petrą Čimbarą. Tikriausiai pripažinsite, kad tai buvo pasiekta būtent tomis savybėmis, dėl kurių vėliau buvau išrinkta ir Darbo partijos pirmininke – stiprybe, atkaklumu ir veržlumu. Savybėmis, kurių, akivaizdu, pritrūko Jūsų taip remiamiems pasekėjams.

     Viktorai, grįžtant prie Jūsų knygos, akivaizdu, kad tai, ką darote iš širdies – yra tikrasis Jūsų kelias. Tai ta veikla, su kuria galite padaryti žmonėms kur kas daugiau gero, nei pramušinėdamas kelią intrigantams į aukštus Darbo partijos postus.

    Teigiate, kad gyvenate pagal visatos dėsnius. O juk visatoje yra griežta hierarchija. Todėl norėčiau šiandien mums visiems palinkėti, kad ir mūsų partijoje būtų tokia pat hierarchija – griežta ir aiški. Ir negali čia būti dviejų pirmininkų  – vieno garbės ir kito – negarbės. Kaip ir visatoje nėra dviejų kūrėjų.  Partijoje turi būti vienas aiškus lyderis, kurį, pasikartosiu, išrenka visi nariai demokratinių rinkimų metu. Net jei tai ir moteris. Lyderis su absoliučia atsakomybe ir aiškia vizija.

          Todėl, gerbiamas Viktorai, leiskite ir mūsų partijai gyventi pagal Visatos dėsnius.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

37 Komentarai (-ų)

 1. Paklydėliui sako:

  Tai kad suvažiavimas dar neprasidėjo

 2. kada sako:

  kada zurnaliste parasys reportaza is dp saskrydzio? kiek dar laukti?

 3. Žaidimas sako:

  Politinius žaidimus žaidžia Dp, nes jau nebežino kuo atkreipti į save dėmesį, tai pradėjo vaidinti vidinę kovą? Na tipo susikovė visatos valdovė su garbės pirmininku? Oho atseit čia labai jau įdomu? O man ta Dp antiek ”krištolinė”, kad jos net nesimato ir linkiu, jad ji kuo greičiau išnyktų…

 4. mm sako:

  maciau delfyje apie uspaska vakar straipsni. Kodel neperspausdintas ir cia neidetas.

 5. ir???? sako:

  Galit gi neit…sedet namie ir pervij balstiskij ziuret…ten gal irgi viktariuka tankiai rodo

 6. o jeigu sako:

  O jeigu pasimokę iš Visatos valdovės širvintiškiai boikotuotų jos rengiamas šventes? Kaip tada?

 7. Neramu sako:

  Oi neramiai širdelė plaka… Negi Viktoriukas grįš ir pirmininku taps?

 8. Žiniuonis sako:

  Oi liūdnos dienos laukia. Tolsta ES žvaigždė

 9. Superiui sako:

  CHA CHA CHA, pykstate? O man labai patinka kai kažkas pyksta, reiškia pataikiau tiesiai į dešimtuką, sveikinu.

 10. sveikinu sako:

  Sveikinu DP- galimai jūsų visų dėka užaugo monstras kuris jau ėmė ėsti savus?

 11. super sako:

  >?
  O jums kas darbo? Ziurekite geriau kur jusu garbinta smeizike liko. Prie kokios geldos.

 12. ? sako:

  Tai ką „krištolinės” garbintojai, baisu kad grižta Viktariukas į partiją ir liks „krištolinė” prie suskilusios geldos?

 13. cirkas be bilieto sako:

  Su Uspaskio garbinimu KN persistenge. Kiek galima apie ji cia kasdien rasineti, lyg kam idomu butu. Bet galimai pamokejo ar kaip, ka cia suprasi.

 14. oj negaliu sako:

  Toks vaizdas, kad KN jau Viktoro ruporu tampa…

 15. Valio sako:

  Uspaskichai, varyk į pirmininkus! Gelbėk partiją

 16. Pritariu sako:

  Šiaip Pinskuvienės nemėgstu. Tačiau pripažįstu, kad renginius ir viešąsias akcijas ji organizuoja puikiai.

 17. Ideja naujo politinio vieneto pavadinimui sako:

  Judėjimas už pramogų sostinę Širvintas!

 18. Bėda sako:

  Kad nelabai kas priims. Teks naują partiją kurti

 19. dar ir sako:

  Kazi ar begs i kita partija? Taip bent mero kede garantuota

 20. dar ir sako:

  Kazi ar begs i kita partija? Taip bent mero kede garantuota

 21. julija sako:

  Viktoras darbo partijos narys, Živiliukui kapec, reik bėgti į kitą partiją, nes ją manau išmes arba sudarys tokias nepakenčiamas sąlygas, kad pati pabėgs, tai va politinė karjera į pabaigą, Europos Parlamentas-kaip kiaulei iki debesų. Vienu žodžiu vasara nerami, atostogos sumautos. Pasimaudyta šlovės spinduliuose,dabar reiks kriokti….

 22. Tai sako:

  Kad jau savi svose kompanijose žvygauja visomis prasmėmis,bet,laukia,gal dar kokis kąsnelis ar darbelis nubyrės,dar ne visiems atlyginta.

 23. eina sau sako:

  biški tonas baryšnios,. Aš vis laukiu, kada pradės šnekėt “savi”. gi neiškentės- prabils. čia dar ne hepiendas, dar bus continue

 24. Pragaro „meras“ Liuciferis sako:

  Ką tik jūsų žemės radijas pranešė, kad Viktor Uspaskich grįžta į parciją. Jis prašymą parašė Kėdaininių skyriui. Tai kol kas parcijoje nusimato du Visatos kūrėjai. Man darosi įdomu, kiek ilgai jie tilps toje parcijoje….

 25. hahakai sako:

  Ko niršti taip anksti ryte ?Blogai miegojai? NAUJIENOS prastos , byra , skyla visatos valdovų gelda , o dar ir suskilinėjusi į dvi -tris dalis byrės: Viktoriukui , Živiliukui , kiti patyliukais ar garsiai keikdamiesi visatoje pasiklys…be nieko pikti ir nusivylę …Nesinervink bus tų parcijų , prisišliesi , juk išmokai pagrindines komandas karavanui einant?

 26. ha ha ha sako:

  Vargse komentuotoja komentarus rase iki vidurnakcio, bet niekas i “diskusija” nesureagavo. Kazin ar seimininkas pagirs uz toki aplaidu “darba”?

 27. oho sako:

  kaip čia carienė Saulė pavarė, net pagalvisatos dėsnius visus pamokino gyvent.

 28. Ot juokiaus! Visatos kūrėja! sako:

  Kaip ir visatoje nėra dviejų kūrėjų.

 29. perliukas sako:

  negi Viktariukas taip ir leisis ponios merės- pirmininkės žeminamas atviru tekstu?

 30. TO AR sako:

  Tamsta, ar durnas, ar nesupratai straipsnio esmės?

 31. o sako:

  ne tik mere , bet ir komentuotoja nabage vertinam uz atkaklu darba. Ji taip stengiasi uzvesti , bet niekaip nesiseka :) nu neidomus uspaskas, nors ir 4 jo foto jau idetos.

 32. to o sako:

  sunku patikėti, kad yra sąmoningų žmonių, vertinančių merę pagal jos elgesį?

 33. o sako:

  o jau komentuotoja pradejo. Pavaryk daugiau, labai idomu ir juokinga . Nekantriai laukiam. Uzdarbis bus geras :)

 34. ? sako:

  Nesuprantu, kaip žmonės gali gerbti tokią personą kaip ŽP? Negalima šitaip kalbėti užimant tokias pareigas. Ji juk ne turguje stovi

 35. Pragaro meras Liuciferis sako:

  Živilės Pinskuvienės pranešimas man laaaabai patiko. Tooookios moterys tik taip ir turi šnekėti. Tikrai šiltai priimsiu ją į savo valdas. Tik truputį prisibijau, nes ir iš manęs valdžią gali atimti. Juk moterys ir už mus narsesnės, nes žemėje pas jus sakoma, kad kai ko nors negali velnias padaryti, tada tą užduotį bobai, atsiprašau. moteriškei , paveda…
  Kadangi esu pragaro reikalų geriausias žinovas ir jo valdovas, noriu p. Živilę geranoriškai pataisyti – Biblijoje sakoma, kad kelias į pragarą yra ne gerais darbais, kaip kad ji cituoja, bet GERAIS NORAIS grįstas…

 36. Miela ponia, sako:

  čia jūsų ko gero 1500 – asis komentaras. Neįdomi protingiems žmonėms nei apsivogusi darbo partoja, nei Uspaskich, nei juo labiau Pinskuvienė – tai viena “šutvė”. Bet kad tarpusavyje ši kompanija susipliekė, tikrai įdomu, linksma ir linkime, kad kuo greičiau šis junginys išnyktumėt ir neterštumėt Lietuvos savo šnekom, mintimis ir darbais.

 37. ar sako:

  ar tuskeviciene istojo i darbo partija, kad nuolat garbina uspaska ir rasineja apie niekam neidomia partija savo sienlaikrastyje ? Ar zurnaliste- direktore-redaktore galvoja, kad cia kam idomu?
  Dabar komentatore parasys daug komentaru ir mumsd bus labai juokinga. Na pradekite.

Jūsų komentaras:


septyni × du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]