Telefoninių sukčių taikinys - senjorai    Pranešimas apie sukčiaujantį buto nuomotoją    Lietuvos žurnalistų sąjungos 90 mečiui skirtoje konferencijoje N.Tuškevičienės pasisakymas apie regioninę Lietuvos žiniasklaidą ir jos iššūkius    Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apygardos teismas: M.Saidienė iš PSPC atleista neteisėtai

DSC_00431-253x300/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Šiandien darbo dienos pabaigoje Vilniaus apygardos teismas paskelbė sprendimą byloje dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo, kai iš Širvintų Pirminės sveikatos priežiūros centro (poliklinikos) teisininkės pareigų buvo atleista Meilutė Saidienė.

        Po Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimo, Širvintų PSPC  nenorėjo jo pripažinti ir skundė Apygardos teismui.

         Vilniaus apygardos teismas nutarė, kad Širvintų rajono apylinkės teismas bylą išnagrinėjo tinkamai ir paliko galioti jo sprendimą.

         Primename Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimą: 

 • Ieškinį patenkinti iš dalies.
 • Pripažinti ieškovės Meilutės Saidienės atleidimą iš atsakovo Širvintų raj. Pirminės sveikatos priežiūros centro teisininkės pareigų nuo 2016 m. kovo 4 d. neteisėtu.
 • Panaikinti VšĮ Širvintų PSPC vyriausiojo gydytojo 2016 m. vasario 4 d. įsakymą Nr 8P, 2016 m. kovo 4 d. įsakymą Nr 9P dėl įsakymo Nr 8P dalinio pakeitimo ir 2016 m. kovo 4 d. įsakymą dėl Meilutės Saidienės atleidimo iš darbo. Laikyti, kad darbo sutartis su Meilute Saidiene nutraukta Teismo sprendimu nuo jo įsiteisėjimo dienos.
 • Priteisti ieškovei Meilutei Saidienei iš VšĮ Širvintų PSPC 2380,15 Eur (neatskaičius mokesčių) vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką nuo 2016 m. kovo 5 d. iki Teismo sprendimo priėmimo dienos, įskaitytinai šią dieną. Nuo Teismo sprendimo priėmimo dienos iki įsiteisėjimo dienos 13,14 Eur (neatskaičius mokesčių) už kiekvieną darbo dieną (penkių darbo dienų savaitė).
 • Priteisti ieškovei Meilutei Saidienei iš atsakovo VšĮ Širvintų PSPC 1380,75 Eur (neatskaičius mokesčių) išeitinę išmoką bei 950 Eur atstovavimo išlaidų.
 • Priteisti Valstybei iš atsakovo VšĮ Širvintų PSPC 113 Eur žyminį mokestį.
 • Atmesti ieškovės reikalavimą dėl 5 procentų dydžio metinį procesinių palūkanų priteisimo.
 • Teismo sprendimas gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos Vilniaus apygardos teismui per Širvintų rajono apylinkės teismą.

          Meilutę Saidienę šioje darbo byloje atstovavo advokatė Gitana Gudaitė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Rita sako:

  Na, nesiseka žp, ir nors tu ką. Viską pralaimi, – teismus, partijos pirmininko postas išslydo, byla dėl balsų pirkimo tęsiasi, neįtakinga, tik kažkokia 70 -ta (dar nebuvo taip, kad didelės partijos pirmininkas būtų taip žemai, uspaskich tai gal 10-tuke būdavo). Iš Vilniaus išgrūsta, o ir Širvintose taip daugelio nekenčiamo mero dar nebuvo nuo nepriklausomybės pradžios laikų. Tai pabaigoj kaip maža mergaitė kažkokios ten krivulės užsimanė. Mažutė… Gal vaikystė jos komplikuota buvo ar ką.

 2. dar kartą klausiu sako:

  kas nuo to pasikeis???????? visi viską žino, visi viską mato, visi baisisi, visi teismai laimimi, visi pinigai mokamai ar bus mokami…. … bet kas iš to???? kas kaltas???? irgi visi žino, bet kaltės nei prisiima, nei išvadas daro, nei sarmatos turi. nei nubausti galima, nei išieškoti iš sprendimų kūrėjų ką įmanoma……kažkoks teisinis nihilizmas ar impotencija- labai noriu, viską moku, bet negaliu ir viskas…

 3. taip sako:

  Džiugu.SVEIKINU.

 4. Laima sako:

  Nuoširdžiai džiaugiuosi dėl Jūsų pergalės. Sveikinu advokatę ir Jus. Šauni žinia.

 5. širvintiškė sako:

  Meilute džiaugiuosi dėl jūsų.

 6. ? sako:

  O kada Braškienė naują administratorę darbins?

 7. Geras sako:

  pavyzdys, kad Ž.P. užgaidos tai dar ne viskas.
  Sveikinu Meilutę.

 8. pavyzdys sako:

  kad teisybė vis tik egzistuoja

 9. julija sako:

  Sveikinu Meilutę.Jūs numatėte, kad visi neteisėtai Širvintų atleistieji laimės prieš net nesinori rašyti pavardės Ž.P. Braškienei reikia savo galvą turėti ant pečių, o ne aklai vykdyti užduotis.Gera pamoka teisuolėms. Gal už 2017 m. Braškienė priedo negaus, nes PSPC biudžetas oi nukentės. O kiek advokatams sumokėta, pinigai vėjais paleisti, čia vadinasi taupymas, reikia savo nešvarius mundurus ginti, bet deja, teisėjai verti pagarbos ir didelio pasitikėjimo.

 10. Sveikinu Meilutę sako:

  ir džiaugiuosi,kad dar vienas žmogus įrodė, kad merės paliepimų vykdymas neatneša nieko gero, o paklusnumas jai veda įstaigą į bedugnę. O labai gaila

 11. atsakymas rinkėjui sako:

  Tie riteriai: Malinauskas iš Druskininkų, Komskis iš Pagėgių ir kiti jų verti asmenys. Riterė tarp savų “riterių”.

 12. rinkėjui sako:

  na, Don Kichotas irgi vadino save riteriu, net ginklanešį turėjo. Mūsų būsimą riterė irgi jų turi, ne vieną, tad viskas OK.

 13. rinkėjas sako:

  O šio atleidimo iniciatorė iškilmingai bus apdovanota Savivaldybių riterio ženklu. Tiesiog tragikomiška.Tokios vertybių grimasos.

 14. Sveikinu sako:

  Meilute,kuo nuoširdžiausi sveikinimai laimėjus teismų maratoną.
  Sekmės darbuose.

 15. Valio! sako:

  Oi kaip džiaugiuosi ir sveikinu. Matosi kad Saidienė geresnė teisininkė už visą Pinskuvienės teisės skyrių. Na, Braškienė tai čia, matyt, nuolankiai vykdė savo patronės užduoti. O gerai būtų ir savo nuomonę turėt

Jūsų komentaras:


septyni + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]