Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gaisrai ir nelaimės rugpjūčio 7-13 d.

VILNIAUS APSKRITIES PRIEŠGAISRINĖS GELBĖJIMO VALDYBOSdownload

ŠIRVINTŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA 

DĖL ŠIRVINTŲ RAJONE ATLIKTŲ DARBŲ

 

        Pranešame, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 45 gaisrai ir buvo atlikti 34 gelbėjimo darbai.

             2017 m. rugpjūčio 08 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Šniponių k., Družų g. dega elektros skydinė. Atvykus į vietą buvo nustatyta, kad iškvietimas nepagrįstas. Ant elektros laidų buvo užkritęs negyvas paukštis.

          2017 m. rugpjūčio 09 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k., Plento g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta atviroje teritorijoje apie 10 a. plote degusi žolė ir įvairios šiukšlės.

            2017 m. rugpjūčio 12 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Narvydiškių k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas užvirtęs medis.

            2017 m. rugpjūčio 13 d. buvo suteikta pagalba Jonavos r. sav. ugniagesiams gesinant gaisrą kilusį Kauno apskr., Jonavos r. sav., Upninkų sen., Pakalniškio k., Širvintos g.

            2017 m. rugpjūčio 13 d. gautas pranešimas, kad automagistralėje Vilnius- Panevėžys, ties 38 kelio kilometru įvyko autoįvykis. Atvykus į vietą, automobilis buvo užvažiavęs ant kelio atitvaro. Įvertinus situacija, siekiant išvengti didesnių automobilio sugadinimų, su turima ugniagesių įranga automobilis nuo atitvaro nebuvo nukeliamas- pagalbos suteikti nepavyko.

            2017 m. rugpjūčio 13 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Pakerpės k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medžiai. Atvykus į vietą supjaustyti ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalinti užvirtę medžiai.

Viršininkas   Eugenijus Iziumcevas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]