Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Po audros Čiobiškis paliktas likimo valiai?

IMG_20170812_195654/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos čiobiškiečių /

        Čiobiškio gyventojai, skambinę mums sekmadienio popietę, skundėsi, kad po audros jie palikti likimo valiai. Niekas iš seniūnijos neatvyko pasidomėti situacija. Skambinusioji skundėsi, kad gyventojai patys bandė skambinti Ekstremalių situacijų komisijai Širvintų rajone. Jie skambino tiek administracijos direktorės, tiek atsakingo už ekstremalių situacijų suvaldymą numeriais, tačiau vienu numeriu niekas neatsiliepė, kitas – ne ryšio zonoje. ”O jei būtų dar rimtesnė nelaimė ? Kaip tuomet?” – piktinasi gyventojai. Čia pat pasakoja, kad netoliese žmonėms ūkinio pastato stogą nunešė.

     Šiaip ne taip gyventojai prisikvietė elektrikus. “Elektrikai atvažiavo, susiėmė už galvos. Sako: reikia, kad seniūnija nupjautų medžius. Bet seniūnijoje tuščia. Man keista, kad iš Širvintų žmonės važiavo žiūrėti, kas pas mus darosi, o seniūnijoje tylu,”- skundėsi pašnekovai.IMG_20170812_195510

    Medžius, trukdžiusius eismui, gyventojai sakosi patraukę į šalį patys. O elektros kol kas neturi. Be elektros nėra ir interneto ryšio.

       Ar seniūnija imsis kokių veiksmų, kad būtų sutvarkyta gyvenvietė ir pagelbėta gyventojams – sužinosime pirmadienį.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. statistika sako:

  Čiobiškyje mažai balsuojančių už Darbo partiją: dabartinei valdžiai neapsimoka stengtis

 2. amam sako:

  Bet tikrai pasibaisejau, kodel mere nepjauste medziu, nepuole lopyti stogo, kodel ekstremaliu situaciju komanda neatvaziavo su druzbomis pripjaustyti malku, ko nelipo elektros taisyti. Jo tikrai baisu. Toks vaizdas , kad kaime niekas negyvena ir susipjaustyti pagliu negali, turi mere lekti ir pjaustyti. Idomu, kas jums anksciau tuos pagalius pjauste ir stogus denge??? Tiesiog swurasytos nesamones tam, kad butu proga apsmeizt. Nepamenu ne vieno ankstesnio mero, kuris pultu stogus dengti, nors audra juos ne 1 kartą nuplese. Tam yra draudimas, o ne mere. Atsikvosekite pagaliau ir nepiktinkite padoriu zmoniu.

 3. Griežlė sako:

  Oi nemyli merė kaimiečių, oi nemyli. Dabar ji gražinasi. Ogi ji net žemės ūkio viceministrė buvo, tiesa, kol prezidentė neišspyrė. Atrodytų taip netoli karvės, avyčių ir, žinoma, kaimo žmogaus merė turėtų būti, pagelbėtų jiems.

 4. Širvintų k. šuo sako:

  Širvintos gražinasi, dėjo ant varguolių nepatogumų.

 5. Nelygybė sako:

  Pas mus privačiam kieme tai elektrikai įspėjo, jei medžiai lies laidus – skirs baudą. Kodėl nebaudžia seniūno? Staigiai sutvarkytų ir daugiau žmonėms nereikėtų be elektros sėdėt.

 6. gal galėtų sako:

  Gal galėtų merė paskolinti Čiobiškiui tą stendą, kur atsiprašo už nepatogumus, nes gražinamasi:))))?

 7. VidaVidaite, sako:

  iš tamstos nuolatinių komentarų aišku, kad jums rajono valdžios moterys šventos ir jų šiukštu negalima liesti, bet… administracijos vadovų darbo laikas nenormuotas, jie gauna didžiulius priedus už nerealiai didelius darbo krūvius ir papildomus darbus ir JŲ PAREIGA PASIRŪPINTI (ORGANIZUOTI DARBUS), kad rajono gyventojams būtų suteikta pagalba ekstremaliais atvejais.

 8. VidaVidaitė sako:

  Pas mus kaime kai nuvirto medis ant kelio mes skambinome pagalbos telefonu ir atvažiavo ta dirbanti komanda ir viskas operatyviai dar tą pačią naktį buvo sutvarkyta. Niekam neatėjo mintis ,kad reikia žadinti administracijos direktorių ,kad kurtų pjūklus ir greit važiuotu pjaut medžio.

 9. ciobiskiete sako:

  Elektros nėra nuo šeštadienio.Seniūnas atostogauja-pavaduojantis net nepasirodė.Medžiai vis laikosi juos reikia pjaut..nes elektrikai sakė,kad netvarkys laidų kol seniūnija medžių nesusitvarkys,o rytoj vėl poilsio diena.Šaldytuvai plaukia….baisu. Jei ne gyventojai tai ir gatve nebūtų įmanoma pravažiuoti…

Jūsų komentaras:


šeši − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]