Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Saugi javapjūtė 2017

    DSC_1572  Atrodo vasara tik ką prasidėjo, o štai nepastebėjome kaip mus aplankė jau rugpjūčio mėnuo. Kartu į Lietuvos ir mūsų krašto laukus įžengė ir kūlimo darbų metas. Vykdami po darbų ar poilsio, vis dažniau keliuose ir laukuose sutinkame kūlimo darbams paruoštą žemės ūkio techniką.

       Nuo kelis tūkstančius eurų ir kelių dešimčių metų senumo iki naujos, kelių šimtų tūkstančių eurų vertės kainuojančios žemės ūkio technikos ir įrangos pasklido po Lietuvos laukus. Tačiau, kad ir kokio senumo ar brangumo bebūtų technika, gaisras į tai dėmesio nekreipia ir nieko neišskiria. Nuo gaisro kenčia visi vienodai. Tam, kad brangiai kainuojanti technika nevirstų metalo laužo krūva, gali padėti keli, keliasdešimt eurų kainuojantys ugnies gesintuvai. Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio (VAPGV Širvintų PGT VPPP) pareigūnai primena, kad visa žemės ūkio technika turi būti aprūpinta pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis. Tiems kas žinojo primename, tuos kurie iki šiol nežinojo- informuojame, kad kombainai privalo būti aprūpinti nemažiau kaip 2 ugnies gesintuvais turinčiais 4 kilogramus (kg) gesinamosios medžiagos ir 1 nedegiu audeklu, o kitoje žemės ūkio technikoje turi būti nemažiau kaip 2 gesintuvai turintys 2 kg. gesinamosios medžiagos arba nemažiau kaip 1 gesintuvas turintis 4 kg. gesinamosios medžiagos.

         Vilniaus APGV Širvintų PGT VPPP pareigūnai kaip ir kiekvienais metais liepos- rugpjūčio mėnesiais vykdo prevencinę akciją „Saugi javapjūtė“, kurios metu yra tikrinama ar laukuose dirbanti žemės ūkio technika tinkamai aprūpinta pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis. Patikrinimų metu, nustačius priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimų, gali būti skiriama nuobauda kuri svyruoja nuo 10 eurų iki 600 eurų. Tad kviečiame visus pasirūpinti savo ir savo turto saugumu bei nebūti abejingiems gaisrinės saugos reikalavimams.

VAPGV Širvintų PGT VPPP


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]