Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Specialistai pataria: Plastikinių langų priežiūra ir remontas

logo IK varslo grupe

       UAB „ IK Verslo grupė“ specialistai pataria apie PVC langų priežiūrą bei remontą.

Šaltajam sezonui pradėkime ruoštis iš anksto, kol šilta:

  1. Tam, kad žiemą PVC langai veiktu tvarkingai ir nepūstų vejas per langus,būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūras detales specialiu tepalu bent du kart per metus.   Taip pat būtina pastovi kas 6 mėn guminių tarpinių priežiūra, kad atgautu savo elastingumą.
  2. Keičiantis sezonui langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui. Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, tai veda prie papildomos apkrovos ir lenkiškos guminės tarpinės greičiau nusidėvi. Jeigu nustatyta vasaros sezonui – žiemą šiluma iškeliauja per langus.
  3. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, ko pasekoję vėliau būtuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, pradeda rasoti langai. Tam reikalinga sumontuoti ventiliacinius vožtuvus.

Langas 2Norime atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines.

       Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo,  gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) tam , kad atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias  priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko.

        Rekomenduojame   gumines  tarpines  pasikeisti į vokiškas Q -Lon poliuretano  tarpines.

       Vokiškų tarpinių privalumai:

     Pakeitus  gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“  firmos Q- Lon poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė  yra  atspari drėgmei,ultra violetiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

    Temperatūrų režimų kaitai,(nuo  -60 iki  + 70 pagal C. )  aukšta garso izoliacija, 5 metų garantija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, nereikalauja  papildomos priežiūros, tepimo silikonu, visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas  K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

   UAB „IK Verslo grupė“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, priešįsilaužiminių užraktų, keitimo bei montavimo darbus. Darbams suteikiame 2 metų garantiją.jau šimtai žmonių pasinaudojo mūsų teikiamomis paslaugomis ir restauravo lans. Todėl ir jūs nepraleiskite progos ir pasinaudokite siūloma paslauga ir nuolaida.

      Iki rugsėjo  15 d. taikoma    30 %  nuolaida darbams bei medžiagoms jei patys išsikviesite konsultantą.

 Tel. Vilnius, Panevėžys tel. 868610098, 861686099.

www.verslogrupė.lt

Užsakymo Nr. ŠS 17-34


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× devyni = aštuoniasdešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]