Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pigašių keliu šniokščia kriokliai

DSC_0002/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

      Visai neseniai Rajono merė Živilė Pinskuvienė gyrėsi sutvarkiusi kelią į Pigašių kapines, kuris eina per Pigašių kaimą. Kaimas įsikūręs prie pat Vileikiškių. Ir išties, džiaugėsi žmonės, galintys žmoniškai nelaužydami mašinų aplankyti kapinėse palaidotus artimuosius, džiaugėsi galėdami padoriai į paskutiniąją kelionę palydėti išėjusiuosius. Tik tas džiaugsmas truko neilgai.

      Jau nuo pavasario, gerokai iki liūčių,  keliu ėmė upeliai ir kriokliai šniokšti. Kai sulaukėme pirmo skundo, nustebome ir suabejojome. Negi gali ką tik sutvarkytas kelias upeliukais pažliugti?

       Pasirodo, gali. Ir dar kaip gali. Vanduo kriokliais šniokščia vis labiau ardydamas kelią, o, pasak vietinių, niekas nieko nedaro. Po kelių  skaitytojų skambučių iš eilės, pirmadienio vakarą išsiuntėme paklausimą Savivaldybei.

     Klausėme elementarių dalykų, kuriuos atitinkamo skyriaus specialistas per penkiolika minučių atsakytų. Atsakymo kol kas nėra. Tiesa, sutapimas ar ne, bet šiandien apie pietus sulaukėme dar vieno skambučio, kuris informavo, kad atvyko darbininkai ir patiesė du vamzdžius. Tiesa, kriokliai toliau šniokščia ne tik ardydami neseniai sutvarkytą kelią, bet ir užliedami žmonių pievas.

      Kol Savivaldybė svarsto, kaip atsakyti į klausimą, ar jiems ši situacija žinoma, mes aplankysime žmones. Jie geriausiai papasakos. O aplankę ir skaitytojams papasakosime. Tad prie šios temos greitai grįšime.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. ad sako:

  Gražūs kriokliai, puiki lankytina vieta:) Kelią reikia šalia padaryti, o kriokliukus palikti. Naujas kelias pigiau kainuos, nei nemokšiškai remontuoti esamą penkis kartus. Juk neveltui sakoma ubagas moka tris kartus:)
  P.S. Turbūt kelio remontas buvo vykdomas laikantis naujai priimtų specialistų patarimų.

 2. Vida sako:

  Grazumelis, idomu kiek savivaldybe pinigu skyre?

 3. Robino pastebėjimui sako:

  Puikiai žinau tą kelią, ne kartą teko važiuot. Grioviai palei kelią yra, bet tik iki nuokalnės. Nuokalnėje iš abiejų pusių aukšti šlaitai, o kelias siauras. Jei padarys griovius – neliks kelio. Reikia nukasinėt šlaitus. Nuotraukose tai gerai matyti. O ūkininkai šio kelio tikrai negadina.

 4. Robinui sako:

  Labai teisingas Jūsų pastebėjimas: išties kartais atrodo, kad ūkininkai ims net kelius arti, o jau su sunkiuoju traktoriumi ir padargais apsisukti ant visų naudojamo kelio ir sumaitoti jį (jei tai ne asfaltas ar žvyrkelis) – tai beveik kiekvieno žemvaldžio “Garbės reikalas”. Ir tikrai jų niekas nebaudžia.

 5. Robinas sako:

  Nuotraukose nematau palei kelią griovių (gal jie ir yra), jei nėra, tai kokie „specai” ten tą kelią tvarkė? Kiekvienas kelio tvarkymas turi prasidėti nuo griovio,
  O gal ten labai gobšus ūkininkai gretimai žemę dirba ir kaip dabar jau įprato, suaria visus griovius iki pat važiuojamosios dalies?
  Pastebėjau kad tokių „ūkininkų” rajone jau labai daug ir niekas jų nebaudžia už kelių gadinimą.

Jūsų komentaras:


trys − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]