Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintose duris atveria nauja mokykla

       21034251_885022851645746_6287336460346014614_nPrieš trejus metus startavęs asociacijos “Šeimų bendrystė” ugdymo centras plečia savo veiklą. Naujus mokslo metus pasitinkame ne tik su antrąja vaikų darželio grupe, bet ir atidarydami Širvintų “Tėkmės” mokyklą. Šiuo metu mokykla turi vieną jungtinę 1- 4 klasių grupę, kurioje toliau tęsiamos darželyje jau pasiteisinusios ir ugdymo centro bendruomenei svarbios vertybes, tokios kaip pagarba kiekvieno vaiko unikalumui, bendruomeniškumas, sveika gyvensena ir natūralumas.

        Mokyklos veikla grindžiama visuminio ugdymo principais: siekiama darnos tarp kūno, proto ir jausmų ugdymo. Kasdienė mankšta, daug laiko gryname ore, sveikas natūralus maistas, skaitymo kultūros puoselėjimas ir dėmesys bendriesiems mokinių gebėjimas, tokiems kaip kūrybiškumas, empatija, bendradarbiavimas ir kt. – tai tik nedaugelis kasdienį mokyklos gyvenimą apibūdinančių žodžių. “Tikim, jog dėmesys šiems dalykams yra vertinga investicija į mūsų vaikus, kuri tikrai atsipirks galvojant apie tolimesnį jų mokymąsi ir ateitį”, – sako būsimos antrokės tėtis Vytenis.

      “Planuodami šios mokyklos veiklą remiamės visais Lietuvoje galiojančiais mokyklų veiklą ir ugdymo turinį nusakančiais dokumentais, tik pagrindinius akcentus dedame kiek kitur nei daugumoje valstybinių mokyklų, todėl mokinių tėveliai gali būti ramūs, jog prireikus jų vaikai gebės integruotis įprastoje valstybinėje mokykloje.”, – dalinasi mokyklą konsultuojanti švietimo programos “Renkuosi mokyti!” mokymų vadovė Indrė Stakėnienė.

21106357_885023084979056_6962377880615887769_n     “Mokykloje vaikai bus užimti visą darbo dieną nuo aštuonių ryto iki šeštos valandos vakaro, o ugdymo turinys integruotas ir į popietines veiklas, tokias kaip teatras, meno dirbtuvėlės ar sporto užsiėmimai. Todėl labai svarbu, jog mokiniai jaustųsi pilnaverčiais savo mokyklos šeimininkais, atsakingais ne tik už savo mokymąsi, bet ir kasdienį gyvenimą joje”, – teigia viena iš mokyklos pedagogių Dagna Snitkienė. Beje, į popamokines veiklas vis dar kviečiami prisijungti ir šios mokyklos nelankantys pradinių klasių moksleiviai.

      Didelė ugdymo centro veiklos dalis grindžiama nuoširdžiu jos bendruomenės įsitraukimu ir savanoriška veikla. “Mūsų stiprybė – bendruomenėje. Džiaugiamės, jog šiais metais prie asociacijos prisijungė daug naujų šeimų ir visų jų įsitraukimas yra labai reikšmingas. Prieš rugsėjo startą turime tikrai nemažai veiklos: tėčiai ir mamos praleido ne vieną savaitgalį įrenginėdami lauko ir vidaus erdves. Tai mus suartina, neleidžia pamiršti vardan ko čia susirinkome. Vaikams dalyvauti talkose taip pat labai smagu. Kartu su tėčiu kalti smėlio dėžę ar su mama dekoruoti knygų lentyna – neįkainojami prisiminimai visam gyvenimui”, – teigia savanoriškai ugdymo centro administratoriaus pareigas einanti Agata ?

Širvintų “Tėkmės” mokyklos informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Tilvikas sako:

    Kuo geriausios sėkmės mokyklai ir jos visai bendruomenei!!!

  2. Zzz sako:

    Kaip šaunu. Kiek mokinių kaži esama. Gal pedagogų trūksta?

Jūsų komentaras:


× septyni = penkiasdešimt šeši

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]