Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų PSPC kiekvieną mėnesį pacientų vis mažiau ir mažiau

atsisiųsti (1)

/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotrauka iš KN archyvo /

   Turbūt daugelis prisimena Tarybos posėdį, kai Širvintų ligoninės vadovas V. Eigelis Tarybai pareiškė, jog atsisako maksimalaus darbo užmokesčio priedo. Vadovas pareiškė, kad nesijaus gerai žinodamas, kad ligoninės situacija nėra gera, medikų algos nekyla, o jam skiriamas toks didelis priedas. Tuomet kai kurie Tarybos nariai jam garsiai plojo.

   Tame pačiame Tarybos posėdyje Širvintų PSPC vadovė L. Braškienė pasielgė priešingai. Ji net pasipiktino klausimu, ar jaučiasi verta maksimalaus priedo. Merei patikinus, kad priedas vadovei bus skirtas, taip ir įvyko. Valdančiųjų balsais 40 procentų priedas L. Braškienei buvo skirtas. Tik nežinia, už ką. Juk vadovė pati asmeniškai pasakė Tarybai, kad per metus jos vadovaujamoje įstaigoje sumažėjo gydytojų, išėjo per pusantro tūkstančio pacientų.

      Pasidomėjome situacija šiandien. Ilgai ieškoti neteko. Vilniaus teritorinė ligonių kasa savo tinklapyje viešai skelbia informaciją apie visų Vilniaus apskrities rajonų gydymo įstaigų registruotų  pacientų skaičių.

        Taigi, kaip matyti iš lentelės (ji pridedama), kiekvieną mėnesį iš Širvintų PSPC išeina pacientai. Vieni renkasi UAB “Mūsų šeimos klinika”, kiti – UAB “Gruodė”. Dalis pacientų neateina nei į vieną įstaigą. Priežastys įvairios. Vieni pacientai  mirė, kiti emigravo, treti – pasirinko kitų miestų gydymo įstaigas.

     Per aštuonis mėnesius PSPC neteko 413 pacientų. Tuo metu UAB “Mūsų šeimos klinika” pasipildė 173 pacientais, o UAB “Gruodė” 93 pacientais.

       Vien rugpjūtį PSPC paliko pusšimtis pacientų.

       Žinoma, nieko nenustebinsi pacientų migracija iš vienos įstaigos į kitą. Labai dažnai pacientai keliauja paskui savo pamiltus gydytojus, kuriais jie pasitiki.

       Bet kai tai vyksta antrus metus iš eilės ir kiekvieną mėnesį, ima kilti įvairūs klausimai. Kas nepatinka pacientams erdvioje ir didelėje įstaigoje, kurioje lyg ir yra visa reikiama įranga? Už ką vadovei mokamas maksimalus priedas, jei nuolat mažėja pacientų? Juk būtent pasirinkdami vieną ar kitą gydymo įstaigą pacientai parodo, jog jie pasitiki įstaiga, darbuotojais ir vadovu.

     Šiandien PSPC vadovei siunčiame paklausimą, kokias ji mato priežastis tokio pacientų mažėjimo. Kartu nuomonės klausiame ir mūsų skaitytojų. Kaip Jūs manote, kodėl Širvintų PSPC nuolat palieka pacientai ir pasirenka kitas gydymo įstaigas?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

29 Komentarai (-ų)

 1. o blyn sako:

  ar dar liko kas nors neišdraskyta? viskas, prie ko prisiliečia kažkaip ima ir išsigimsta. koktu nuo akivaizdaus melo. Dar kokčiau turėtų būti mąstantiems darbiečiams. Nesmerkiu, visiems kažkaip išgyvent reikia. Matau, kaip kankinasi kai kurie. Matau, kaip dirbtinai šypsosi. Girdžiu kaip tik artimiausiems pasišaipo iš užmojų ir stiliuko, kaip padejuoja ir vėl pritarinėja. reziume- mes bijom, bijom, bijojom (BIX daina- labai tinka, nors jai jau kokių 30m)

 2. birute sako:

  kad tie like gyd.pirmiau paziuri,ar siu maisiuku ateini,na o jei tusciom rankom,tai ir spaudimo nepamatuos tik paburbes,kad maziau kimst reikia.galvoju ir as pereit i seimos klinika

 3. to aūūū sako:

  tai ir švietimo įstaigas griauna? Papasakokit! Bet kas? Čia tai matosi, kad Braškienė nuvarys polikliniką į skutelius. Laikosi įstaiga, matyt, kol dar keli ištvermingiausi gydytojai lažą velka

 4. aūūū sako:

  Nedejuokite prašymas. Ką kalbėti tuomet apie švietimo įstaigas???

 5. Pilietis sako:

  Labai įdomu, kaip p.Braškienė tikisi pagerinti PSPC finansinę padėtį įgalinančią pakelti atlyginimus darbuotojams,išmokėjus didžiules išmokas už neteisėtus atleidimus iš darbo gyd, Dimšienei ir M. Saidienei?

 6. Kurmis sako:

  virgiui S.man taves gaila.sunki liga

 7. !!! sako:

  Taiklus straipsnis. Maksimalus priedas prie algos už įstaigos sugriovimą. Išvaikė gydytojus, uždarė ambulatorijas, ir seselių daug nematyti, atrodo išsilakstė.Pasižvalgiau po įstaigos svetainę kad jau proga. Tai ir pavaduotojo medicinai nėra! Tai ką, Braškienės lemiamas žodis kaip gydyti! A ji jau visai nupezo! Štai kokia darbo partija Širvintose! Viską moka.

 8. toVirginijus S sako:

  tavo komentaras 100 balu
  -taip ir toliau varyk mes su tavim

 9. tai va sako:

  manyčiau net menki atlyginimai taip neišvarytų žmonių iš darbo vietų kaip nepagarba, arogancija, pasipūtimas, kitų menkinimas ir taip toliau. Galima būtų vardinti be galo. O va Virgiui reiktų pačiam su kai kuo pasikonsultuot prieš siųlant kitam tai daryt, nes stebiu jo komentarus ir jau kelintą kart jo komentaruose atsispindi tie patys požymiai kaip aukščiau išvardinau ;) . Virgi draugiškai, nežudyk manęs :D

 10. Gandas sako:

  ar teisybė, kad poliklinikoj Pinskutės senelis dirba?

 11. Janė sako:

  Gaila ten dar likusių dirbančių gydytojų. Jiems turėtų būti ne pyragai. Žinia gi kas per vadovė. Buvo ji ir Sodros vadė

 12. --- sako:

  priežastis elementari- BARDAKAS( nepasitikėjimas, supriešinimas, nuvertinimas, nupiginimas, nusivylimas, menki atlyginimai, nepagarba)

 13. Virgis sako:

  Virgiui.Tau nereikia kartais pasitart su gydytoju ar vaistininku?

 14. Virginijus S sako:

  Kaip jūs nesuprantat. Darbo partijos vidiniai ir išoriniai vaistukai ir vakcina veikia! Žmonės pasveiko! Arba… bijo sirgti. Negi pasirodysi silpnas, kai reikia statyti naujo tipo visuomenę. Konslageryje žmonės irgi stengėsi nesirgti, šliauždavo į priekį. Dar teigiamai veikia maisto davinio ribojimas. Šia jums ne taip kaip prie buvusios valdžios.

 15. Kazė sako:

  Padorus žmogus atsistatydintų ir surastų sau darbą pagal savo išsilavinimą, o nežlugdytų visiems reikalingos įstaigos.

 16. Robinas sako:

  Nieko keisto jei Braškienė nesisveikina, gal ima pavyzgį iš „krištolinės”, nes ir šita ne su visais sveikinasi. Tiesa, su kai kuo
  ,tai mačiau net griūdama sveikinasi.

 17. Širvintos gražėja, gyventojų daugėja sako:

  O kur matosi, kad daugėja širvintiškių? Pas mus juk taip gera gyventi daug gėlyčių, pramogų, o pagal poliklinikų pacientų skaičių nuo metų pradžios minus 162. Kaip čia dabar?

 18. Ieškom išdaviko sako:

  Kas pasufleravo, kur tie sąrašai skelbiami? Kam per nagus? A?

 19. Gal pasidomėtumėte sako:

  Pernai kalbėjo apie naują kliniką prie pašto. Kas nutiko? Kodėl neatidaro? Gal ką žinote?

 20. Braškienei sako:

  Papildau. Mokykitės iš Eigelio. Eina išsišiepęs, akytės blizga, su visais sveikinasi.

 21. Braškienei sako:

  Žinote, kad dauguma rajono gyventojų yra tamstos vadovaujamos įstaigos pacientai ir jie vadovę pažįsta. Tad padorus ir išauklėtas vadovas turėtų atsakyti į žmogaus pasisveikinimą. Negi sunku pasakyt laba diena? Nemandagu vienok.

 22. Pilietis sako:

  Manau, kad kol Poliklinikai vadovaus ši buka, arogantiška,nesugebanti girdėti ir užjausti kito žmogaus,o girdėti tik savo balso vadovė,kuri nieko neišmano gydymo įstaigos valdymo subtilybėse,tol iš šios gydymo įstaigos bėgs ir gydytojai ir seselės ir pacientai.

 23. Monika sako:

  skaičiau romaną “Sodybų tuštėjimo metas”,dabar galima sakyti atėjo Širvintų PSPC tuštėjimo metas.

 24. Nesuprantu sako:

  Iš kur atsirado nenoras siųsti pas specialistus?

 25. Viktoras sako:

  Mano akimis, ligoninėj vienintelė gydytoja liko. Šiukštienė. Ja pasitikiu. O šeimos klinikoj patiko ta nauja daktarytė. Mandagi, konkreti ir išmananti. Gruodėj Aidukienė, bet girdėjau, kad išeina. Viskas. Daugiau nėra

 26. ir dar sako:

  Pinskuvienė giria Sirvintas, pati į senatvę planuoja keltis čia gyventi. Kaži kaži kaip senjorė apseis be gydymo įstaigos. Juk poliklinikų pagrindiniai lankytojai būtent senjorai.
  Pažįstu vieną penkiasdešimtmečių vilniečių porą, kuri paveldėjo Širvintose butą, bet čia nesikelia būtent dėl gydymo įstaigų.

 27. .... sako:

  Kad Širvintose rimtai gydytis niekur negalima. Specialistų nėra arba jie būna 2 k. per mėnesį.

 28. As sako:

  Po tokių specialistų kurie liko iškart reik kreiptis pas Šidlauskiene arba pas Matuli,

 29. Tai kad sako:

  Tiek gydytojų išėjo.Nėra pas ką eit.

Jūsų komentaras:


šeši − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]