Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Akcija „Kūrenkime saugiai“

      DSC_0343 Šį rudenį, kaip ir ankstesniais metais, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos inicijavo prevencinę akciją „Kūrenkime saugiai“, kurios tikslas – padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių, dūmtraukių  įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Akcijos metu Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai stengsis aplankyti kuo daugiau Širvintų rajono gyventojų gyvenamųjų būstų, kuriuose yra įrengtos kietu kuru kūrenamos krosnys. Pareigūnai dėkingi rajono seniūnijų darbuotojams, kurie aktyviai talkina  lankant seniūnijų gyventojus. Be šildymo įrenginių, ugniagesių atstovai stengsis įvardinti ir kitą gyvenamuosiuose pastatuose eksploatuojamą netvarkingą įrangą, kuri kels gaisro pavojų (elektros instaliacija, dujiniai įrenginiai ir pan.). Pareigūnai kviečia rajono gyventojus aktyviam bendravimui, kad bendromis pastangomis būtų užtikrintas gyvenamųjų pastatų, tuo pačiu ir juose gyvenančių žmonių, saugumas. Gyvenamųjų būstų savininkai, norintys pasikviesti ugniagesių atstovus konsultacijai į savo namus, gali tai padaryti paskambinę į Širvintų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą telefonu 8 382 30202.

Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. nesuprtau sako:

  rodė reportaža su pabedinsku, kad pečiai ir krosnys remontuojami. tai kam suremontavo? kam remontuos? kas tie išrinktieji? už kano pinigus?

 2. anekdotas sako:

  socialkės pakeis kaimo nusidėjelius? kokiu būdu? šluotas , skalbimo priemones, grindis, kilimus, laminatus , linoleumus paties? už kokius leiskit paklaust pinigus? socialinė pašalpa vienam žmogui 100eu- išgyventumėt mėnesį su tiek? daug vaikų- daug pinigų- daug valgančių. paprasta matematika

 3. apie tvarka sako:

  kas jum atrodo baisu, jiems yra tvarka. neieškokit smegenų ne kurioj vietoj. ne čia didžiausios problemos. Problema- nedarbas

 4. dar šis tas sako:

  neužkabinkit visko soc. darbuotojoms. Niekas negali pakeisti pasirinkto gyvenimo būdo. Negali soc. darbuotojos gyventi šeimose 24 valandas. O visos labdaros, dovanos tik pripratino gauti ir patiems nesirūpinti. Be to, soc, darbuotojos kiek žinau po šiai dienai važinėja savo transportu ir pila kurą už savo pinigus.

 5. socialinė sako:

  plazminius televizorius ir telefonus dažniausiai šios šeimos gauna dovanų per Kalėdas, kai visa Lietuva patampa geradariais ir bando pas poną Dievulį užsidėti gero darbo pliusiuką. O va kodėl niekas nepadovanoja šioms šeimoms krosnies remonto, grindų remonto, tapetų su klijais, naujų durų ir t.t.
  Dėl darbo taip pat galiu atsakyti, ar jūs, neturėdamas automobilio, bet turėdamas tris mažučius vaikus, kurie grįžta iš darželio bei mokyklos 15.30 val. galėtumėte išvykti dirbti iš savo kaimo, atitolusio nuo Širvintų 20 km, o nuo Vilniaus 40 km., kai pro jūsų kaimą autobusas kursuoja kartą per savaitę, o tu esi vienas iš tėvų, auginantis tuos vaikučius???
  Nesmerk ir pats nebūsi smerkiamas, o be to turėtumėme teisę smerkt, jei praeitumėme jų gyvenimo kelią nuo gimimo iki šiolei. Turime padaryti viską, kad jų vaikai būtų saugūs ir sotūs. Ir tai mūsų visų pilietinė pareiga, ne tik socialinių!Juk jie užaugs ir gyvens tarp mūsų.

 6. Pastaba sako:

  Ne kartą pastebiu tokį vaizdą. Soc.remtina šeima, grindys nemazgotos, skudurai mėtosi, remonto verkiant reikia, bet tv plazminis ir telefonai krūčiausi. Aš dirbdamas sau to negaliu leisti. Gal socialinės ne labdaras vežiokit, o mokykit apsikuopti, gyvent pagal galimybes? Ir darbą susirast pamokykit.

Jūsų komentaras:


− penki = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]