Širvintiškiai ir vėl stojo į Baltijos kelią    Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019-08-29 posėdžio darbotvarkė    Minint Baltijos kelio dieną lietuvių režisierių filmai nutiesia tiltus tarp Baltijos valstybių    Mūsų Baltijos kelias    Kada mūsų širdyse užgis okupacijų žaizdos?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ar paklus I.Vasiliauskienė partijos sprendimui?

Pranešimas spaudai

2017 m. spalio 18 d.

 

images    TS-LKD Prezidiumas įpareigojo TS-LKD Širvintų skyrių trauktis iš valdančiosios koalicijos su Ž.Pinskuviene

          Po to kai antrą kartą buvo pareikšti įtarimai Darbo partijai, o spalio 17 d. teismas pripažino, kad 2015 m. Širvintų rajono mero rinkimuose buvo pirkti rinkėjų balsai Živilės Pinskuvienės naudai, spalio 18 d. TS-LKD Prezidiumas nusprendė įpareigoti TS-LKD Širvintų skyrių trauktis iš Ž. Pinskuvienės vadovaujamos valdančiosios koalicijos su Darbo partija ir Liberalų sąjūdžiu.

      „Nuo pat pradžių sakėme, kad mūsų skyriui eiti į koaliciją su Darbo partija ir Živile Pinskuviene buvo klaida. Tačiau esame demokratiška partija, todėl dėl šio klausimo turėjome daug diskusijų ir netgi ginčų su savo skyriaus žmonėmis, siekdami surasti geriausius sprendimus dėl darbo širvintiškių labui. Visgi šiandien šioje istorijoje dedame tašką. Skyrius turi trauktis iš valdančiosios koalicijos Širvintose. Priekaištų mūsų vicemerei dėl jos darbo kuruojant švietimo, kultūros sritis neturime, tačiau buvimas koalicijoje su teisiamomis partijomis ir balsus pirkusiais asmenimis yra neįmanomas. Tai nėra pateisinama nei moraliai, nei vertybiniu požiūriu, nei politiškai“, – teigė TS-LKD Pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

TS-LKD pranešimas per BNS


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

24 Komentarai (-ų)

 1. ??? sako:

  Tiek tebalsavo už Vasiliauskienę ir kompaniją. Tų, už kuriuos balsavo, partijoje nėra.

 2. ir vėl aš ...> ??? sako:

  O tai tuos jūsų minėtus keturis tarybos narius I. Vasiliauskienė su draugėmis nudaigojo ar kaip ? ;)

 3. Ju sako:

  Dirbs mokykloje.

 4. ??? sako:

  O kiekgi tų balsų pribalsavai už konservatorius – katino ašaras…Kol nebuvo Vasiliauskienių su draugėmis, tai taryboje būdavo 4 tarybos nariai, o kai ragais ir nagais į valdžią brovėsi pastarosios, vos 1 vietą susikrapštė.. Taigi.

 5. ir vėl aš ... sako:

  Ką galima būtų pasakyti I.Vasiliauskienei ….
  Jei per ateinančius savivaldos rinkimus už jūs balsuos ne širvintiškiai ,o TS-LKD prezidiumas ,tuomet reiktų klausyti jų nuomonės,bet tuomet bus nusigręžta nuo jūs rinkusių rinkėjų. Nemanau,kad rinkėjas balsuodamas už jam tinkantį kandidatą norėtų jį matyti opozicijoje . :)

 6. ir vėl aš ... gerai pavariusiam patriotui. sako:

  cituoju ,, Manau atėjo laikas aktyviems Širvintų krašto žmonėms reanimuoti Širvintų skyrių ir visiems laikams atsikratyti tokių “psiaudo” konservatorių kaip Vasiliauskienė ir jos kompanija, kuriems rūpi tik valdžia ir pinigai.”

  Sveiki reanimuotojai ,ar daug jūsų yra taip gerai pavarančių? ;)
  Sakot reanimuosit ir jums nerūpės nei valdžia nei pinigai ? Bus ,kaip sakant toks reanimuotas savanorių konservatorių kolektyvas ,dirbantis visuomeniniais pagrindais ;)
  Ką apie tokią patriotišką grynai konservatišką iniciatyvą pasakytų TS-LKD prezidiumas ,kol jūs dar ir jo nereanimavot ,nes ten siekiama ir valdžios ir pinigų ;)

 7. balsuojantis už konservatorius sako:

  traukiasi? bet už konservatorius savivaldybių rinkimuose nebalsuosiu, jeigu ji bus rinkimų sąraše: tiek gėdos pridarė

 8. ir vėl aš ............ sako:

  Labas vakaras parapijiečiai …..
  Na ką ir vėl partija liepia ? Mums saulės nereikia ,mums partija šviečia ……;)

  Įdomus tas konservatorių pirmininkas G.Landsbergis .
  Taigi ,konservatorių pirmininkas teigia ,,esame demokratiška partija ” drįstu pataisytu ,,buvote ” . Anokia ,čia demokratija ,jei ,,TS-LKD prezidiumas nusprendė ” -skyrius turi traukti iš valdančiosios koalicijos Širvintose …. dar reikėjo prirašyti ,kad širvintiškių labui…..:)
  Ar konservatoriai siunčia žinia širvintiškiams ,kad jie patys savo labui nieko negali padaryti ?
  Juk turėjo širvintiškiai merą biški konservatorių ,biški nepriklausomą ,bet net jam TS-LKD prezidiumas priekaištų neturėjo ,bet va širvintiškiai išsakė priekaištus balsuodami ir matomai net nenujautė ,kad kenkia savo labui ;)
  Nieko čia nebus ant tos Lietuvos ,jei partijos interesas ( kaip ŠV. Dvasios ),bus aukščiau už žmonių išrinktą valdžią .
  Juk DP ,tik partijos pavadinimas ,tai dabar turim smerkti tuos žmones kurie yra toje partijoje ? Kaip jie dirba nuspręs patys širvintiškiai . Žiūrėkit konservatoriai ,kad ir jums nenutiktų ,kaip liberalams su Masiuliu….:)

 9. nesuprantu sako:

  ko džiaugtis- nekaltai moteriškei išeit liepė. O ką dabar kaltoji darys? įtartinai tylu, nieko nekomentuoja, jokio straipsnio neparašė. vėluoja su pamokymais Lietuvai kažkaip.

 10. Laima sako:

  Pritariu. Vasiliauskienė dėl posto gali bet ką. Savo kailiu patyriau. Ir visiškai netikiu, kad ji pasitrauks ir liks Bedarbė.

 11. taigi sako:

  Atsistatydina….baigesi operatyvumas????objektyvioji ziniasklaida….pffff

 12. to Patriotas sako:

  gerai pavarei
  :100 balu

 13. Patriotas sako:

  Gerbiamieji, ar esate girdėję TS-LKD Širvintų skyrių, apie jo veiklą, iniciatyvas, gal žinote kas šio skyriaus pirmininkas? Ko gero neatsiras nei vieno žmogaus galinčio nors ką pasakyti apie šią Vasiliauskienės kompaniją. Manau atėjo laikas aktyviems Širvintų krašto žmonėms reanimuoti Širvintų skyrių ir visiems laikams atsikratyti tokių “psiaudo” konservatorių kaip Vasiliauskienė ir jos kompanija, kuriems rūpi tik valdžia ir pinigai.

 14. o sako:

  Šimašiaus liberalų sąjudžiui koalicija Širvintose su darbo partija tenkina?

 15. oi sako:

  byra valdžia? kas vicemeraus? iš kur ir ką parsikvies? kam postą duos?

 16. nu jo sako:

  niekur neperbėgs, mato, kad šakės tai partijai. išeis, apsivalys mundurą ir vėl bus uoli krikščionė, ir vėl kandidatuos tarybon. o mes ir vėl išrinksim, nes labai atgailaus. manau bus taip

 17. kabaldiskis sako:

  Kvailas klausimas,buti Meru,ar opoziciniu tarybos nariu.
  Net pirmokas zinotu atsakyma

 18. VV sako:

  Jeigu liberalai būtų turėję daugiau sveiko proto, o krikščionė demokratė daugiau gėdos, tokios patinės situacijos nebūtų buvę. DP dešimtukui būtų buvusi vienuolikos atsvara atsvara taryboje, būtų saugikliai nuo serijos nesąmonių. Žinoma, jeigu būtų dirbama su sąžine ir protu. Vis tik jaunimo atėjimas į TS-LKD vadovus labai į sveikatą partijai.
  Na, o dabar pasirodys, ko verti partiniai idealai ir vertybės.

 19. Petras sako:

  Žmonės vieną kartą pabuskite ir pradėkite mastyti kas yra kas.

 20. rinkėjas sako:

  Kas beliko daryti? Tik pereiti į Darbo partiją. De facto jos nare yra nuo pat rinkimų rezultatų paskelbimo.

 21. atsakymas sako:

  manau, kad ,,perbėgs” į DP

 22. Stasė sako:

  Keista, kad priekaištų neturi. Kiek visokių dalykų buvo: nepagrįstas globėjų tikrinimas, paramos globėjams atėmimas, viražai su mokyklų vadovų skyrimais, problemų dangstymas, bibliotekų išardymas ir susidorojimas su valdžiai nelojaliomis bibliotekininkėmis, o gal čia ne kultūra, na ir nežmoniška arogancija. Tai kada gi tų priekaištų atsirastų?

 23. Robinas sako:

  Manau ji už postą gali parduoti bet ką, bet laikas viską parodys.

 24. Laima sako:

  Manyčiau ji greičiau perbėgs į DP , negu pasitrauks, netekti pareigų, o to siekė bet kokia kaina.

Jūsų komentaras:


× septyni = trisdešimt penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]