Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ar peticija dėl pinigų?

c29567b16e3b248a809576fb30923269/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /

     Šiandien, paskutinį spalio sekmadienį, puslapyje Peticija.lt atradau ką tik naujai paskelbtą peticiją Išgelbėkime Širvintų ligoninę“. Peticijos autoriai „Širvintiškiai“. Perskaitau atidžiai tekstą (citata netaisyta):

    Visi esame Širvintų rajono gyventojai, kuriems patogu yra turėti veikiančią ligoninę, prieinamus šeimos gydytojus, patekti pas vietinius bei atvažiuojančius gydytojus specialistus. Yra ne tik patogu, bet ir reikalinga.
     Kaip žinome (gal kas dar nežino) susiklostė tokia situacija, jog buvusi direktorė Laima Meškauskienė prisiteisė didelę išeitinę premiją( 39 tūkst. EUR), todėl, kad buvo pakeista kitu direktoriumi, ko pasekoje anstolė užblokavo Širvintų ligoninės sąskaitą(turbūt kad išgautų šią sumą). Tai reiškia, kad tikėtina, jog gydytojai sekantį mėnesį turbūt dirbs nemokamai iki tol kol buvusu vyr. gydytoja negaus 39000 EUR sumos. Iš šitos beprasmybės gaunasi užburtas ratas, kadangi ligoninė negali uždirbti pinigų ir normaliai disponuoti sąskaita.
O ligoninės steigėjas – Savivaldybė, kuri ir pakeitė direktorių, palieka tai spręsti pačiai ligoninei be jokių žinių( nepadengia šios sumos) lyg tai būtų dėl ligoninės( gydytojų, slaugytojų, administracijos) kaltės?.
Privalome išgelbėti mūsų ligoninę. Kaip kraštiečiai, netoleruojame buvusios vyr. gydytojos pasipelnymo, ji juk turi darbą, dėl kurio turime rizikuoti visi.
Šia peticija rinkime parašus siekiant pakeisti situaciją, tiek ruošdamiesi prieš kitus rinkimus, kad vėl neišrinktume runkėlių į savivaldybę ir sugebėtume išsaugoti ligoninę.
Šiandien šnekėjome su ligoninės gydytojais ir slaugytojais jie nesupranta kas vyksta, kodėl viena buvusi gydytoja gali terorizuoti visus, tačiau bėgti kolkas tikrai nežada, todėl turime susitelkti.

       500f2f3f595fd6599f2604582e61870dPerkaitau tekstą dar du kartus. Niekaip nesuprantu, ko nori peticijos autoriai? Tekstas pilnas įžeidimų. Taip ir neaišku, kas jų atsakovas, ir ko jie konkrečiai siekia. Pasvarstykim, ką reiškia: „Kaip kraštiečiai, netoleruojame buvusios vyr. gydytojos pasipelnymo, ji juk turi darbą, dėl kurio turime rizikuoti visi“ ir „Kaip žinome (gal kas dar nežino) susiklostė tokia situacija, jog buvusi direktorė Laima Meškauskienė prisiteisė didelę išeitinę premiją“? Teisingumą Lietuvoje vykdo teismai. Toks įspūdis, kad peticijos autoriai ragina nesilaikyti įstatymų. Ką reiškia žodžiai „neišrinktume runkėlių į savivaldybę“, „didelę išeitinę premiją“, „buvusi gydytoja gali terorizuoti visus“ ?

       Mano nuomone, čia klasikinis atvejis, kai darbuotojams išaiškinta, kad visų nelaimių priežastis– buvusi ligoninės direktorė Laima Meškauskienė. Kuri nori „premijos“, „terorizuoja“. Kad būtent dėl jos kaltės jie galimai negaus atlyginimo.

     Pasitelkiau keliolika “Krašto Naujienų” straipsnių. Jie padėjo atgaivinti atmintį ir prisiminti visų įvykių eigą. Gal ne visai tiksliai, gal ką praleidau. Bus proga padiskutuoti. Galima bus patikslinti. Taigi paskaitom ir gal rasim atsakymą, kas kaltas dėl esamos padėties. Prisiminkim, kaip viskas vyko. Gal tai bus pamoka.

 1. Laima Meškauskinė: „Dėl VšĮ Širvintų ligoninės Vaikų ligų skyriaus efektyvumo kalbėta nuo 2014 m., tačiau niekas nesiryžo priimti sprendimo atsisakyti minėto skyriaus. Skyrius nuostolingas ir apie tai visada pranešdavau steigėjui. Tačiau pritarimo sulaukdavau tik iš kai kurių tarybos narių“
 2. LM: „Dar 2014 m. buvo atlikta analizė, kuri buvo pristatyta ligoninės stebėtojų tarybai. Tuo laiku stebėtojų tarybai pateikti ir skaičiavimai, kiek reikės lėšų darbuotojų išeitinėms išmokėti. Tai didelė suma, kuri dar labiau padidintų finansinį įstaigos įsiskolinimą, todėl niekas nesiryžo priimti tokio sprendimo. Visi trypčiojom vietoje. Politikai vengė priimti tokį nepopuliarų sprendimą“
 3. LM: „Visas savo pastangas dėjau vardan ramaus medicinos darbuotojų darbo, vardan geresnių paslaugų teikimo, vardan plečiamos įstaigos veiklos, vardan bendradarbiavimo. Man pradėjus dirbti, skolos pradėjo mažėti, tai teikė pasitikėjimo ir dar labiau skatino norą dirbti. Deja, tik iki 2015 m. gegužės mėnesio…. Po to prasidėjo visiškas štilius, destrukcija, kaltinimai, reikalavimai ir t. t.“
 4. LM: „Širvintų savivaldybės tarybos sveikatos, socialinių reikalų ir šeimos komitetas pareikalavo parašyti viziją, kokią savo įstaigą aš matau ir kokie artimiausi darbai nusimato. Ją pateikiau  2015 m spalio 6 d. Joje rašiau, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. reikia atsisakyti vaikų ligų skyriaus, kaip ir buvo Merės pareikalauta, kuo skubiau spręsti nuostolingo vaikų ligų skyriaus uždarymo klausimą. Tačiau Merė staiga ėmė ir apsigalvojo, o savivaldybės svetainėje pareiškė, kad ji stengiasi išlaikyti vaikų ligų skyrių, o aš, būdama įstaigos vadove, net nesvarstau kitų būdų, o einu lengviausiu keliu – atsisakyti nuostolingo skyriaus.“
 5. Krašto Naujienos: „Tačiau prieš pokalbį norėtųsi skaitytojams priminti, kaip spalio mėn. medikų inicijuotame susitikime su gyventojais Širvintų rajono mere metė ant stalo dokumentus šaukdama: „Dabar aš turiu kaip faktą ligoninės direktorės prašymą su originaliu parašu. Tą, ką jinai atnešė mums pasiūlyti. Jinai atnešė ir mum pasiūlė uždaryti vaikų ligoninės skyrių. Čia yra pateikta jos vizija. Aš noriu, kad jūs visi perskaitytumėte.” Čia pat siūlome panagrinėti merės pasirašytą dokumentą rugsėjo mėn. Merės nurodomas pažeidimas: „Nesiimta priemonių efektyvinti Vaikų ligų skyriaus darbą. Skyriuje yra 12 lovų, iš kurių realiai užimtos būna vos 2, o pagal lovų skaičių skyriuje dirba šeši medicinos darbuotojai.”
 6. LM. 2016 m. sausio 28 d. Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje posėdyje L. Meškauskienės kalbos citata: „L. Meškauskienė išsakė nuomonę, kad Širvintų ligoninės nereikėtų jungti su PSCP, vertėtų atsisakyti neveiksmingo vaikų ligų skyriaus. Paminėjo pagerėjusį hospitalizavimo rodiklį, nesiekiantį 20. Tai, kad tik 40 % gydosi Širvintų ligoninėje, įvertino kaip normalų reiškinį, nes ligoninėje nėra chirurgijos ir akušerijos skyrių. Pabrėžė, kad ligoninė turėtų plėsti geriatrijos, slaugos ir ilgalaikio gydymo paslaugas.“
 7. LM: „Gerbiama Mere, aš savo veiksmais nedariau neigiamos įtakos darbuotojų požiūriui į įstaigos administraciją, paslaugų kokybei, nebandžiau pakirsti visuomenės pasitikėjimo ligonine ar steigėju, kaip kad Jus teigiate. Visada puoselėjau įstaigą, kūriau jos strategiją, skatinau darbuotojus, bendravau su kitomis įstaigomis, sėmiausi patirties iš vyresnių kolegų, tinkamai ir laiku teikdavau informaciją visiems interesantams, juo labiau steigėjui.  Nebuvo atvejo, kad kviečiama neateičiau į savivaldybę. Tai, kad viešai pareiškėte, kad mane matėte tik du kartus yra begėdiškas melas. Melas, kuris dar kartą pakirto pasitikėjimą Jumis“
 8. 2016 vasario 3 dienos chronologija. Krašto Naujienos.

8.1  14.40val. Ką tik gavome informacijos, kad VšĮ Širvintų ligoninė direktorė Laima Meškauskienė      atleista iš einamų pareigų. Ilgai kovojusi su neteisėtais rajono valdžios reikalavimais, nepagrįstais priekaištais, direktorė šiandien buvo atleista. “Krašto naujienų” žiniomis, šiandien apie keturioliktą valandą direktorė buvo pakviesta į merės kabinetą, kur ir sužinojo apie atleidimą.

8.2  Papildyta 16.10 val. Liudytojų tvirtinimu, atvykusios savivaldybės vadovės, užrakino ir užplombavo direktorės kabineto duris.

8.3  Papildyta 16.13 val. Širvintų rajono savivaldybės tinklapyje 16.06 val. atsirado pranešimas, kad ligoninės direktorė atleista ir kad nuo rytojaus naujuoju ligoninės vadovu tampa Vidmantas Eigėlis, kuris šiandien dar dirba  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijoje.

8.4  Papildyta 16.30 val. “Krašto naujienas” pasiekė informacija, kad gydymo tarybos ir stebėtojų tarybos posėdyje ligoninės darbuotojams buvo pristatytas naujasis ligoninės vadovas – Vidmantas Eigėlis. Kalbinti medikai sutrikę. Dauguma kalba apie tai, kad net nežino, kaip galėtų apibūdinti savo būseną. Nesaugumo ir netikrumo šešėlis sklando ligoninėje. Medikai atvirai kalba apie tai, kad kai kurios vadovės, paskelbdamos žinią neva “švytėjo iš laimės”. Net neabejojama, kad atleidimas buvo planuotas iš anksto. Nes per dvi valandas rasti naują vadovą, su juo sutarti ir iškviesti iš darbo praktiškai nėra realu.

8.5  Papildyta 16.47 val. 2004 metais Visagino miesto apylinkės teismo Vidmantas Eigėlis  buvo pripažintas kaltu dėl finansinių pažeidimų greitosios pagalbos stotyje.

8.6  Papildyta 16.55 val. Širvintų gyventojai, prenumeruojantys savivaldybės naujienas, 16.51 val. gavo naujienlaiškį su pranešimu apie naująjį Širvintų ligoninės vadovą.

8.7  Papildyta 17.12 val. Atleidimo išvakarėse Širvintų ligoninės direktorei Laimai Meškauskienei buvo skirta drauminė nuobauda už tai, kad ligoninės patalpose stovi kavos aparatas, kuriuo noriai naudojasi tiek ligoniai, tiek jų lankytojai, tiek patys medikai pertraukų metu.

8.8  Papildyta 17.20 val. Prieš savaitę Vilniaus administracinis teismas priėmėm nutartį dėl laikinųjų apsaugos priemonių pritaikymo byloje dėl Širvintų ligoninės ir poliklinikos sujungimo. Tai reiškia, kad bylos nagrinėjimo metu pakeitimai neturėjo būti vykdomi. Tačiau Savivaldybė nutartį apskundė ir skubiai atleido ligoninės direktorę.

8.9  Papildyta 17.35 val. Laimutė Meškauskienė tvirtina, kad nesupranta, už ką ją atleido ir ketina kreiptis į teismą. Direktorė tokios baigties tikėjosi, nes nuolat gaudavo įvairius reikalavimus pasiaiškinti, nepagrįstus kaltinimus. Jos kolegos neabejoja, kad tai politinis susidorojimas. Vien faktas, kad iškart rastas naujas vadovas, leidžia manyti, jog šie veiksmai buvo gerai suplanuoti.

8.10  Papildyta 18.09 val. Tačiau merės darbotvarkė, kuri nuolat pildoma pažymint įvairiais nuveiktas smulkmenas, šį kartą papildyta nebuvo. Ir kas paneigs, kad ir pačioms vadovėms gėda dėl tokio savo elgesio?

8.11  Papildyta 20.01 val. Socialiniai darbuotojai dar prisimena praėjusių metų gegužės mėnesio merės (tuomet dar laikinos) dovaną – kelionę į Paliesio dvarą. Išvykoje buvo daug kalbama apie tai, kokia gera Živilė Pinskuvienė, Tačiau įdomiausai, kad šioje išvykoje kartu, pasak socialinių darbuotojų< dalyvavo ir V. Eigėlis.

9. LM 2016.02.20 „Taigi, mane pakeitęs naujasis VšĮ Širvintų ligoninės laikinai einantis pareigas direktorius, kolektyvui išdidžiai pareiškė, kad aš, Laima Meškauskienė, Vilniaus apskrities Ketvirtojo sveikatos sistemos plėtros ir ligoninių tinklo konsolidavimo etapo įgyvendinimo koordinavimo tarybos posėdyje, kuris įvyko 2016 m. sausio 28 d. Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje, maldaute maldavau, kad mūsų ligoninę prijungtų prie kurios nors Vilniaus didžiosios ligoninės. Pasakė, kad jis turi net stenogramą ir gali ją paviešinti. Bandė ir toliau bando paveikti kolektyvą, įteigti, kad buvau baisus žmogus, netinkamas vadovas ir kaip dabar pasisekė ligoninei, kad Merė atrado jį. Nesiginčysiu, mes kiekvienas esame verti tų, su kuriais bendraujame ir kiekvienas įnešame savo dalelę ten, kur dirbame.“

10. 2016.05.05 KN: „Pirmuoju klausimu Taryboje  svarstyta “Dėl viešo konkurso viešosios įstaigos Širvintų ligoninės direktoriaus pareigoms užimti organizavimo ir viešojo konkurso nuostatų patvirtinimo“. arybos narys Jonas Purvaneckas teiravosi, kodėl ligoninės direktorė buvo atleista merės potvarkiu, o dabar dėl naujo vadovo konkurso klausimas teikiamas Tarybai. Taip J. Purvaneckas domėjosi, kas prisiims atsakomybę, jei Laima Meškauskienė bus grąžinta į savo pareigas.  Į tai merė reagavo žaibiškai, pareikšdama, jog L.Meškauskienė nepageidauja grįžti į savo pareigas ir to neprašo teismo.

11. 2016.05.09 KN: „Kai Širvintų rajono savivaldybės Tarybos posėdžio metu merė Živilė Pinskuvienė pareiškė, kad atleistoji Širvintų ligoninės direktorė Laima Meškauskienė neketina grįžti į darbą, suklusome. Nejau taip aktyviai kovojusi ir medikų palaikymą turėjusi vadovė pasidavė? Nieko nelaukę susisiekėme su Laima Meškauskiene ir paklausėme tiesiai – nori ji grįžti į ligoninę ar ne. Atleistoji vadovė net nesutriko išgirdusi mūsų klausimą ir paaiškino, kad grįžti ji tikrai nori ir tiki, kad greitai sugrįš.

12. 2016.05.23 KN: „Matydami didžiulį skaitytojų susidomėjimą buvusių Širvintų medicinos įstaigų vadovių Nijolės Dimšienės ir Laimos Meškauskienės bylų eiga, informuojame, kad praėjusią savaitę dar tik prasidėjo šių bylų parengiamieji posėdžiai. Širvintų rajono savivaldybės atstovas iškėlė klausimą, kas yra abiejų vadovių darbdavys. Jo tvirtinimu, darbdavys yra įstaiga – vienu atveju ligoninė, kitu – poliklinika. Tačiau ieškovių dokumentuose (darbo sutartyse) aiškiai parašyta, kad darbdavys – Širvintų rajono savivaldybės Taryba. Taip pat parengiamųjų posėdžių metu iškilo klausimas, ar galėjo merė be Tarybos pritarimo nutraukti darbo sutartis. Juk meras yra tik Tarybos narys, kuris vadovauja Tarybai.

13. 2016.08.09 KN: „Širvintų rajono savivaldybės atstovas, pirmą kartą atvykęs į šios bylos nagrinėjimą, nes iki šiol Širvintų rajono savivaldybę atstovavo kitas atstovas, pareiškė nušalinimą. Ir nušalinimą pareiškė ne tik teisėjai, kuri nagrinėja bylą, bet visam teismui, reikšdamas nepasitikėjimą ir motyvuodamas tuo, kad bylose dėl atleidimų iš darbo, susijusiose su Širvintų rajono savivaldybe, sprendimai buvo nepalankūs savivaldybei.“

14. 2016.08.12 KN: „Šiandien Vilniaus apygardos teismas rašytinio proceso tvarka  nagrinėjo Širvintų rajono savivaldybės reikalavimą dėl Širvintų apylinkės teismo visų teisėjų nušalinimo ir Laimos Meškauskienės  civilinės bylos perdavimo nagrinėti kitam apylinkės teismui. Išnagrinėjimo rezultatai: Prašymas dėl teismo nušalinimo atmestas ir byla neperduota iš teismo, kuriam ji teisminga, kitam teismui (arba grąžinta teismui, kuriam ji teisminga).

15. 2016.11.18 KN: „Šiandien Širvintų rajono apylinkės teismas paskelbė sprendimą net devynis posėdžius trukusioje byloje, kurioje ieškovė Laima Meškauskienė teisėsi su Širvintų ligonine ir Širvintų rajono savivaldybės mere dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Širvintų rajono teismas nusprendė, kad Širvintų ligoninės direktorė Laima Meškauskienė iš pareigų atleista neteisėtai.

16. 2017.09.29 KN: „Vilniaus apygardos teismas dėl Širvintų ligoninės direktorės Laimos Meškauskienės atleidimo ir Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimo gavo net tris skundus: Širvintų ligoninės, Širvintų rajono savivaldybės ir Laimos Meškauskienės. Ilgai svarstęs ir net atidėjęs sprendimo laiką, Vilniaus apygardos teismas nusprendė visus tris skundus atmesti ir palikti galioti Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimą, kuriame teigiama, kad Laima Meškauskienė iš darbo atleista neteisėtai.

23113577_1606968039341445_908990280_nPAPILDYTA 2017-10-30 d. 12.00 val. 

      Iniciatyvių piliečių grupė, pastebėjusi, kad peticijos pristatymas kardinaliai prieštarauja pačiam peticijos tekstui, taip pat manydami, kad peticija galimai prieštarauja LR įstatymams, nes raginama nepaklusti teismo sprendimui, parašė protestą Peticijos.lt administratoriui.

        Iniciatyvių piliečių grupės atstovų teigimu, peticijos yra demokratijos ženklas, tačiau jos turi būti kuriamos neprieštaraujant LR įstatymams.

       Vidurnaktį gauta Peticijos.lt administratoriaus informacija, kad peticija „Išgelbėkime Širvintų ligoninę“ dėl pažeidimų yra panaikinta. Žiūrėti foto.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. Užtarėjai sako:

  O pagalvoti vertėtų….

 2. :) sako:

  Na ir užtarėjų Laima turi, net nepagalvočiau:)

 3. Laima sako:

  Išimta peticija. O gelbėtojus sužinosim. Tikiuosi paskelbs viešai kai prokuratūra ušsiaiškins kas paskelbė ir kas paviešino duomenis ir kas organizatorius

 4. stasė sako:

  Kažkodėl neradau peticijos, įmeskit kas nuorodą, norėčiau žinoti kas tie gelbėtojai

 5. Laima sako:

  Argi mes krištoliniam stebuklui žmonės. Mes, sakau perkeltine prasme, tik rinkėjai, krištoliniam stebuklui atvėrę nepakartojamą progą pasipiningauti iš mūsų visų pinigų. Juk šia peticija taikytąsi būtent į savo rinkėją, savo elektoratą.

 6. Mąstantis sako:

  Paskandinome ligoninę skolose, dabar kviečiame pasirašyti peticiją, o ligoninę uždarius šauksime “kokie nes geri, viską darėme, bet nepasisekė…”. Tegu sumoka p. Laimai tas, kas pasirašė įsakymą. Tada tikrai teisybė triumfuos.

 7. peticija sako:

  įdomu kas inicijavo tokį šedevrą? ir kas sukurpė? skamba švelniai tariant kvailai. o dar kvailiau, kad atsiranda pasirašančių, net neskaitančių teksto. manau, to ir buvo siekta. bet tai iki kokio kvailumo reikia nuvertinti žmones?

 8. taigi sako:

  PAMASTYMAI , o kodėl gine?.Dėl susiklosčiusios situacijos savivaldybėje atsakingas savivaldybės vadovas. Taigi nereikia čia išradinėti dviračio, juokinti svieto su peticijomis , ar dar visokiais tauškalais apie “gerą gyvenimą Širvintose”, kuris , mano manimu irgi vertalas iš rusiško šūkio, ir jei dar kažkas likę , kas vadiname sąžine , inauguruotoji TURĖTŲ ATSIPRAŠYTI rajono gyventojų ir padaryti taip , kaip padarė su savo partijos vadovės postu. Ne kvietkuose laimė, ane?

 9. oplis sako:

  tegul sumoka tas kas atleido neteisetai

 10. Laima sako:

  Peticija turėtų gerokai sunervinti Meškauskienę. Tačiau joje yra vienas labai geras dalykas. Meškauskienė bent jau ne runkelis. Ir tą pripažįsta kažkieno pakurstytas nelabai ką išmanantis žmogutis.
  Taigi, Laima, turi džiaugtis, tu nepriklausai Širvintų savivaldybės runkelių laukui. Esi aukščiau jų. Taigi pirmyn. Ruduo yra derliaus nuėmimo laikas. Varom rauti užsilikusių per klaidą runkelių savivaldybėje.

 11. Peticija sako:

  Gerą idėją pametėjo peticijos rašytojas. Kas galėtų sukurti peticiją ir pareikalauti pasirašiusių atleidimo įsakymus, kad jie sumokėtų atleistiems iš savų kišenių?

 12. Nesutinku sako:

  Ne. Jūs neteisi. Savivaldybės biudžetas, tai visų mūsų pinigai. Tegu finansuoja tas, kas pasirašė NETEISĖTĄ atleidimą.

 13. širvintiškė sako:

  pritariu Tomui. Kai turi ką išsirinko, kokia peticija. Gal ligoninės administracija turi prašyti savivaldybės papildyti sąskaitą priteista suma, teismo sprendimą turi vykdyti savininkas. O ne rašinėti darbuotojai nesąmones.

 14. Tiesiog sako:

  Peticijos kūrėjas privalo laikytis įstatymų. O čia jų pažeistas. Ir ne vienas. Siūlau kreiptis į teisėsaugą. Tauta turi žinoti savo didvyrius

 15. Tomas sako:

  Keli punktai peticijos autoriams jei netyčia čia užklys.
  1. Ne vyr. gydytoja, o ligoninės direktorė.
  2. Prisiteisė ne išeitinę premiją, o sau priklausantį darbo užmokestį dėl NETEISĖTAI nutrauktos darbo sutarties.
  3. Suma būtų daug mažesnė jei ligoninė ir savivaldybė nevilkintų laiko teismų metu. Norintys sužinoti plačiau pasiskaitykite teismo išvadas.
  4. Peticija turėtų būti dėl to, kad taryba su mere priešaky savo asmeninėmis lėšomis padengtų priteistą sumą, nes būtent jie neteisėtai atleido p.Meškauskienę. Tada ir ligoninės lėšų nereiktų ir verkt dėl “terorizavimo” ar už dyką dirbančių daktarų.
  5. Gal vietoj direktorės priėmus kompetencijos nestokojantį žmogų ligoninės biudžete nebūtų tokios skylės.
  6. Idomu kodėl dėl kitiems neteisėtai atleistiems priteistų išmokų nebuvo rašomos peticijos?
  7. Gal reikėjo per rinkimus daugiau žiūrėti pasipelnančius 5€ į kišenę, kad balsuotų už tam tikrą kandidatą susijusį su šia byla (faktas, kad balsai buvo perkami patvirtintas kitame teismo procese) ir nebūtų ligoninės bei rajono tokia krizė ištikusi.
  8. Kaip bus atsiskaitoma už pasirašymą po šita peticija? Pavedimu ar taip pat aikstelėje priešais kultūros namus? Taip pat norėčiau sužinoti autobusiukų grafiką vežantį iki artimiausios bibliotekos, kad pasirašyt galima būtų prie kompiuterių. Ar mokės tie patys žmonės minėti 7 punkte? Kaip su įkainiais? Tas pats “petakas” kaip per rinkimus ar čia šiek tiek mažiau?
  9. Negebėjimas suregsti nuoseklaus, aiškaus sakinio nepadeda jūsų tikslo siekimui, o tik primena šizofreniko kliedesius. Gal jei šiek tiek užsiimtumėte savišvieta tai ir savivaldybėj “runkeliai” nesėdėtų ir nukentėjusieji rajono “nebeterorizuotų”, o gal ir šiaip gyvenimas atrodytų gražesnis.

 16. Robinas sako:

  Nieko čia netikėto. Galimai „krištolas” išsivoliojo mėšle, tai dabar šutvė bando visokiais būdais tą mėšlą nuplauti ir visai nesvarbu kokiais. Nemalonu kaip rašo nesamones, bet kaip nesenai sakė viena „persona”, „šunys loja – karavanas eina”.

 17. Širvintiškis sako:

  Sveikintinas Širvintų rajono gyventojų noras apginti ir išsaugoti rajono gydymo įstaigas,tačiau kelia šiurpą peticijos autorių situacijos nesuvokimas,bandymas suversti kaltes buvusiai įstaigos vadovei.tuo pačiu išteisinant tikruosius situacijos kaltininkus rajono savivaldybės vadovus.Įžūlu ir tai, kad bandoma dangstytis ligoninėje dirbančių gydytojų ir sesučių vardais.Manau, kad prieš pasirašant tokią “PETICIJĄ” VERTA JĄ ĮDĖMIAI PERSKAITYTI IR APMASTYTI.

Jūsų komentaras:


− trys = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]