Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

I.Vasiliauskienė atsistatydina iš vicemerės pareigų

liepa-022/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      TS LKD partijos atsakingoji sekretorė Aistė Gedvilienė informavo, kad šiandien partija elektroniniu paštu gavo spalio 26 d. pasirašytus du dokumentus. Abu dokumentai su tos pačios dienos Širvintų rajono savivaldybės administracijos gavimo žyma.

      Praėjusį penktadienį TS LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis “Krašto naujienoms” pasakojo, kad Širvintų vicemerei pateiktas reikalavimas iš pareigų atsistatydinti iki šiandienos pietų. Taip pat nurodyta nutraukti koalicinę sutartį su valdančiąja dauguma ir išeiti į opoziciją. Toks buvo TS LKD Prezidiumo sprendimas.

Atsistatydina iš vicemerės pareigų

         Spalio 26 d., remiantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo 19 straipsnio 2 dalies 3 punktu ir Širvintų rajono savivaldybės reglamento 158.3 punktu, Irena Vasiliauskienė atsistatydina iš Širvintų rajono savivaldybės merės pavaduotojos pareigų.

Nutraukiama koalicinė sutartis

       Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkei Ingridai Baltušytei Četrauskienei, Liberalų sąjūdžio Širvintų skyriaus pirmininkui Dariui Valkauskui, merei Živilei Pinskuvienei adresuojamas pareiškimas dėl koalicijos sutarties nutraukimo. Pareiškiama, kad TS LKD Širvintų skyrius ir jo atstovė Širvintų rajono savivaldybės taryboje Irena Vasiliauskienė vienašališkai nutraukia 2015 m. balandžio 12 d. sudarytą koalicijos sutartį tarp darbo partijos Širvintų skyriaus, LR liberalų sąjūdžio Širvintų skyriaus ir TS LKD Širvintų skyriaus dėl bendro darbo valdančiojoje koalicijoje Širvintų rajono savivaldybės taryboje bei laikome, kad šioje sutartyje nustatyti susitarimai netenka galios.

Spręs Taryba

     Toliau sprendžia ne partija. Likusias procedūras teks atlikti Taryboje. Artimiausiame Širvintų rajono tarybos posėdyje turėtų būti teikiamas sprendimo projektas atleisti iš mero pavaduotojos pareigų Ireną Vasiliauskienę. Žinoma, yra tikimybė, kad valdančioji koalicija balsuos priešingai ir neatleis vicemerės. Tačiau gyvename ne vergovinėje santvarkoje ir kiekvienas pilietis yra laisvas spręsti dėl savo darbinių ir kitokių santykių. Tad tikėkimės, kad sveikas protas nugalės.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

29 Komentarai (-ų)

 1. Komitetas sako:

  Fredis, Palia, Stiopka, Jasius, Kaminskis, Božegraika. Svajonių komanda.

 2. Pritariant Vytui sako:

  Dar nepamirškim Jasevičiaus, kuris, tikėtina, ar į “komitetą” arba į “Merus” tikrai pasibolatiruos.

 3. ?Manau sako:

  kad Vyto prognozė reali. Ta kompanija be valdžios sunkiai įsivaizduojama.

 4. Vytas to manau sako:

  Jeigu Viktorui nebus atnaujintos bylos ir jis galės imtis DP reikalų, tai Živilei su visais Širvintų pagalbininkais ten vietos nebus. Tikėtina, Živilė kurs visuomeninį komitetą ir dalyvaus 2019 m. savivaldos rinkimuose. Lygiagrečiai bus suformuotas kitas ,,nepriklausomas,, komitetas vadovaujamas Fredžio. Formuojant koalicija, tokių veikėjų prireiks.

 5. ? sako:

  įdomu, ar Darbo partija balsuodama patvirtins atsistatydinimą

 6. Tiap sako:

  O cia ne ji prasineja tarybos nariu, kad balsuotu pries atstatydinima? Atseit turi nebaigtu darbu

 7. to o sako:

  O cia ne ju prasineja, kad taryba balsuotu pries atstatydinima? Atseit turi nebaigtu darbu

 8. to o sako:

  O cia ne ju prasineja, kad taryba balsuotu pries atstatydinima? Atseit turi nebaigtu darbu

 9. tik sako:

  norėčiau, kad kartu viską srėbtų, o dabar atsistatydina ir nusispjaut? dar su tuo atsistatydinimu ilgas žaidimas- garantuoju. brūdnas reikalas ta politika, bet su sąžine vistiek reikėtų pasikonsultuot, jei tokia dar yra

 10. Labai gaila sako:

  Labai gaila, kad atsistatydino. Mano manymu būtų buvę daug teisingiau, kad ji būtų likusi vicemere ir perėjusi į DP gretas. Mano akimis, tai ji “grynakraujė darbietė”, nu kokia iš jos konservatorė, nu kokia iš jos opozicija? Tai kam ji dabar oponuos? Pati sau???? Nu negerai čia kaip tai gausis, visiškas “falšas”…

 11. Juliui sako:

  Jūs čia apie kieno kultūringumą ir sąžiningumą kalbate? Bene apie vicemerės?

 12. Julius sako:

  Yra ir pas mus sąžiningų bei kultūringų žmonių. Gaila, bet politikoje paprastai tokie ilgai neišbūna…

 13. bumerangas sako:

  lazda turi du galus ir jai ji yra pastatyta: vienas jos galas žiūri į dangų,o kitas remiasi į žemę ir dažnai taip nutinką,kad į labai didžiulę pliūrę. Panašu ,kad ir Širvintų vicės karjera iš aukštybių krito į pliurę.

 14. situacija sako:

  Visoms partijoms geriau, kad Vasiliauskienė liktų vicemerės poste. Kam jiems gelbėti politiškai savivaldybės teritorijoje susikompromitavusius konservatorius: tegu jie skęsta giliau.

 15. ? sako:

  Įdomu kas bus vice? Nors vice gali dirbti visuomeniniais pagrindais, tai gali būti bet kas iš savų

 16. Iš dainos žodžių neišmesi sako:

  Nieks kits čia nekalts,
  mergužėle, tu pati…
  Su …… trali vali,
  Labai buvai akvatni

 17. ... sako:

  Kadangi vicemero pareigos apmokamos, tai formaliai darbdavio , t.y. Tarybos atleidimas iš pareigų tikrai , matyt, reikalingas.

 18. Manau sako:

  kad šis įstatymas galioja, jei , pvz., vicemerui būtų pareikštas nepasitikėjimas, ir jis pareikštų atsistatydinantis ir pan. Jei partija atitraukia savo narius iš koalicijos , tai kokią reikšmę turi tarybos balsavimas? Balsavimas tik formalus, patvirtinantis atsistatydinimą kaip faktą? Paaiškinkite prasmę ?Kai keli socdemai Seime pasitraukė iš koalicijos, tai ten niekas nebalsavo, kad juos „išleidžia“.

 19. įstatymo reikalavimas sako:

  Savivaldos įstatymo reikalavimas: “Kai pateikia atsistatydinimo prašymą, mero pavaduotojas netenka savo įgaliojimų savivaldybės tarybos sprendimu, jeigu už tai balsuoja visų savivaldybės tarybos narių dauguma”

 20. Manau sako:

  Pinskuvienė sėkmingai patvarkė partijas Širvintose – pridusino konservatorius, tvarkiečius, liberalus, socdemai ir taip komoje, tai ateinanti koalicija bus 100 proc. darbietiška, su kuo ir sveikinu, anot A,Tapino, jauną Širvintų demokratiją…

 21. kaži sako:

  pagal vietos savivaldos įstatymą Tarybos pritarimo reikia nušalinant vicemerą, o jei jis traukiasi darbuotojo iniciatyva be arba dėl svarbių priežasčių, ar tik neturėtų taikyt Darbo kodekso įstatymo. Manau būtent juo ir turės vadovautis. O pagal naująjį kodeksą norint išeiti iš darbo be svarbių priežasčių darbdavį reikia perspėti prieš 20 kalendorinių dienų, jokių išeitinių išmokų darbdavys neprivalėtų mokėti. Darbuotojas gali per 3 darbo dienas persigalvoti ir atsiimti prašymą nutraukti sutartį.

 22. Kabliukui sako:

  Neatleis Taryba, atleis, tiksliau – išmes TS-LKD. Ir taip blogai, ir kitaip negerai. Svetimu vežimu netoli važiuojama.
  Visur oficialiai pabrėžiama, kokia puiki komanda valdžioje. Todėl logiška būtų ir likti su DP, nes dar nebūnant koalicijoje buvo dirbama ne savai partijai, o darbiečiams. Pinskuvienė žinojo viską, kas vyksta Širvintų konservatorių skyriuje.

 23. kodėl sako:

  atleidimo atveju niekas netrukdys ir toliau balsuoti taip, kaip reikia Darbo partijai

 24. Galas sako:

  Galas intrigoms ir apkalboms

 25. Bum sako:

  Sveika Darbo birža

 26. kabliukas sako:

  Mero pavaduotojas prieš terminą netenka savo įgaliojimų savivaldybės tarybos sprendimu, jeigu už tai balsuoja visų savivaldybės tarybos narių dauguma. Viskas Darbo partijos rankose.9

 27. vaje!!! sako:

  O tai kaip gi tie “neužbaigti darbai”?

 28. K. sako:

  Tikrai netikėta.

 29. ?! sako:

  Aik aik, negali būti. Lauksime įdomaus tęsinio

Jūsų komentaras:


+ vienas = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]